/анкета/Всекидневната около Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Докъде ще стигне ЛЕВСКИ в Лига Европа

Анкетата завърши на 18 юни 2018 14:49

Първи квалификационен кръг
23
10%
Втори квалификационен кръг
37
16%
Трети квалификационен кръг
28
12%
Плейоф
18
8%
Групи
55
24%
Отиваме за #първата Изображение
68
30%

Общо гласове: 229

Потребителски аватар
olimpi
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 22 ное 2017 18:21

THE G.A.M.E написа:
1982 написа:Защо поне веднъж не пробвате 2 години да изкарате с едни и същи играчи ....... белким може да ви се получи най-сетне нещо. Че така се видя, че една и съща грешка я превъртате на всеки 6 месеца .....
Ами Стоев и "Гонзо" бяха започнали нещо такова, но Тонев прекрати проекта преждевременно.
После Петрович показа, че в проекта на "Гонзо" и С.С. има хляб... И до днес ме е яд, че след сърбина загубихме половин година с Топчо и Митов.
Ако можеше някак си Роси да поеме Левски още през миналата зима ...

Дедо беше построил основите на къщичката и може дамо да се гадае ако вместо Топчо и жаднам стайл имахме грамотен треньор.

Да не забравяме че в средата Бурабия се беше разиграл, а Мечков е като Рийкард в сравнение с Панайотов. Отделно Тунде вкарваше, някак имахме повече качество в състава или поне бяха по-обиграни.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на Българския революционен централен комитет в Букурещ. Продължител на делото на Левски.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Контакти:

Мнениеот bilyaletdinov » 22 ное 2017 18:56

Аре стига глупости. Сложи Роман в дясно, дай свобода на Вутов да играе зад нападателя, пробвай с Буш и Мапуку.
Обертан на крилото. Има варианти.
Левски играе по един и същи скучен и грозен начин, а представянето на играчитe, които бяха на ниво в миналия сезон е покъртително.
Това, че Роси е твърдоглав и тесногръд като 90% от италианските треньори е друг въпрос. Не може вместо играта да се подобрява заради това, че треньора познава играчите, тя да става катастрофална. Няма логика.
Роси няма как да подмени всички играчи в Левски, просто той не работи добре с наличните.
Каква е гаранцията, че новите попълнения ще са по-добри от Кабрал и Белмонт?
Формата на Гомез и Обертан? И двамата вървят стремглаво надолу. Сигурно и затова не е виновен Роси.
Петрович е критикуван, но с наличното не се правеше на капацитет, а водеше в класирането... а и не взимаше 40 000 евро на месец.

И този път ще победиш шампионе!

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 19:41

bilyaletdinov написа:Аре стига глупости. Сложи Роман в дясно, дай свобода на Вутов да играе зад нападателя, пробвай с Буш и Мапуку.
Обертан на крилото. Има варианти.
Всичко това се е пробвало, и резултат ? :lol:
То не е и смешно де ...

Обертан на крилото към момента, въобще не е добра идея.
Предпочитам той да е със свободна роля, ако има и още един такъв раздвижен атакуващ играч, нещата ще се получат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2017 19:46

Единствената полза от Обертан в свободна роля в момента е, че само той се мъчи да създаде нещо. Вутов би могъл да го прави, но не и от сегашната си позиция. Аз бих пробвал с Обертан и Кабрал по двете крила, Вутов зад нападателя, Гомез и Панайотов/Роман/Белмон в центъра. Трудно би било по-зле от сега.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
шивача
Контакти:

Мнениеот шивача » 22 ное 2017 20:07

Я да попитам; замисляли сте се, защо махат Боримиров(човек на таки и е ок със сз) и го заменят с Букарев(без опит на тази позиция , а и като цяло)?
Настъпва ли време разделно за вас?
Боримиров го предпазват от нещо, което се очаква в скоро време да се случи ли?
Букарев ли е жичката, която ще прегори?
Случайно ли е, че веднага след смяната футболистите забравиха да "тичат"?
Мача с Верея ли ще е, който ще отприщи гнева на феновете, или който трябва да отприщи гнева на феновете?(май ще има изненада)
Призовавам козирката в сектор А в Подуене никога да не се завършва! Нека слънчо да им напича празните глави:) За назидание на пеевски, русев, крадци,убийци и всякакви гнусни личности.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Контакти:

Мнениеот bilyaletdinov » 22 ное 2017 20:32

Роман ни беше най-резултатния играч миналия сезон. В момента се мъчи на левия фланг. Вутов играе само на фланга, кога е почвал зад нападателя?
Роси не прави нужното с наличните играчи. Петрович и Стоев с далеч по-слаби футболисти се справяха много по-добре. В този отбор само трима души - Обертан, Гомез, Сандберг и Роси взимат толкова, колкото беше месечния бюджет на Гонзо.
На всичкото отгоре отборът играе по-слабо и няма никакво развитие. Е, няма как да подкрепям такова нещо и да лежа на една защита, която беше разорана от трите по-читави отбори в първенството.
Иначе тия тиради в защита на Роси може да си ги разправяте със Синчеца до откат. На мача с Верея ясно ще си проличи липсата на всякакво развитие.

И този път ще победиш шампионе!

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 20:37

Абе той Роси не ги тренира играчите, не ги гледа всеки ден кое-как и какво правят на терена. :lol:
Не е изпробвал на тренировките различните варианти, които ги обсъждаме по форумите.
Въобще, даже си мисля, че човека иска Левски да губи, а той да си срива авторитета, такива работи си мисля аз ... :roll:
Дарвин е в грешка !

Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2017 20:39

Не знам какво е пробвал на тренировки, но това, което прави в мачовете, очеизваждащо не работи в последните 2 месеца. Особено в атакуващ план.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 22 ное 2017 20:46

Попринцип искам Роси да се докаже, обаче тия мачове срещу някакви шкембаци, трябва да ги взимаме и без тренер.
Бих казал, че единственото положително щеше да е това, че не получаваме голове.Обаче видяхме когато ни натисна тирето кво стана и добре, че беше тъпия им тренер да ги върне, инче пак познатото...
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 20:53

Головете на пребоядисаните за мен са си вратарски.
Те нямаха чисто голово положение през целият мач.

Аз лично имам претенции за мачовете с Лудогорец ( последният ) и с Гълъбово.
През останалите двубои смятам, че играхме с добра схема и нагласа, просто в някои моменти нелепите пропуски, а в други липсата на достатъчно индивидуална класа, ни спъваха.
Със съгласието на Роси при нас са Холмар и Кабрал, можеби и франсето Белмонт, нека да видим каква селекция ще се направи през зимата.
Дарвин е в грешка !

Image Image

Върни се в “Левски”