Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 01 авг 2017 19:40

Хитрата евреиска лисица усети откъде могат да се вземат свежи пари без зор и отговорности сериозни.Та нали тези играчи не ги е взел тои.Поредната доилка се подготвя.....

realno
Мнения: 6458
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 01 авг 2017 19:45

Живко6461 написа:
Кашчей написа:
Живко6461 написа:1. Как си представяте изплащането на дългове без силен отбор, който играе много добре, печели победи, титли, купи и се представя добре в ЕКТ? Дълговете се изплащат с пари. Които трябва да се печелят. Имате ли идеи за финансови източи? Приходите трябва да бъдат по-големи от разходите.

Другото не искам да го коментирам и затова съм оставил само този абзац:
-Вярваш ли си, ама сериозно, че като играете редовно в ШЛ, дай Боже и да я спечелите, дълговете ще бъдат изчистени? Реал, като я печелят редовно, имат ли дългове или са изчистили всичко? За такава хегемония трябват и класни играчи, а те струват пари-и за трансфер, и за заплати, а това са разходи, които трябва да бъдат направени предварително, и да се повтарят във времето с нарастване на сумите. Освен чисто спортно-техническите разходи клубът ви има и разходи "публика с лошо поведение", които не са никак малко и трябва да бъдат ограничени до минимум, дори спрени, но това съм сигурен, че няма да стане.
Иначе успех в правилното харчене на пари, които засега уж нямате достатъчно!

1. Аз съм задал въпрос. Приемето го и към Вас. Бихте ли посочили вариант български слаб отбор, който става все по слаб да си изплаща натрупаните дългове? До посочите източници, от които ще пристигат парите. Може и на лични да ми ги изпратите. Извинявам се за правописната грешка. Вече я поправих.
Наистина за да се изгради силен отбор са необходими добри футболисти и треньори. Които струват пари. Надявам се, че с инвестициите чрез които се привлякоха футболисти и евентуално треньор "Левски" наистина ще бъде силен. И ще се генерират приходи, които са по-големи от разходите. Давате пример с "Реал". Не бих се ангажирал да коментирам финансовото състояние на клуб, респ. компания без да имам достатъчно информация. В почти всички дългосрочни бизнес-планове като източници на финансиране се включват заеми. Предполагам, че не си мислите, че която и да е компания финансира голям нов голям проект с налични финанси. Важното е да се намери банка, която да финансира съответния проект. Ако съответната компания печели достатъчно за да обслужва дълговете си намирането на кредитор не е проблем. В частност предполагам, че "Реал" са достатъчно надеждни за да им се оптпусне поредния заем.
2. Дали си вярвам? Надявам се. Според мен това е начинът за изплуване. Не случайно масово бизнес-плановете за финансово оздравяване включват инвестиции в основната дейност. И задължително оптимизиране на разходите. По-точно икономически обосновано намаляване. В ПФК "Левски" АД има огромни резерви. Точно такива са и цитираните огромни разходи "публика с лошо поведение". Не е трудно ръководството да ги сведе до минимум. Ако реши.
Не като представител на групата, която ще харчи (надявам се правилно) парите, които засега уж нямаме достатъчно, а като редови левскар Ви благодаря за пожеланието!
P.S. Ако преди да изрежете останала част от коментара ми бяхте я прочели вероятно нямаше да започнете по този начин репликата си.


Реал имат дългове, но имат стабилни приходи и най - важното футболисти, които струват повече от дълговете им. Всички футболисти на Левски сруват ли повече от дълговете ни?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22638
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 01 авг 2017 20:10

Serafim написа:Бързате да смятате тия 67 Хил, сякаш е пито и платено, а е твърде вероятно това да е сума, при титла, купа, влизане в ШЛ и още куп условности. И пак - това е сума, която дори и Домусчиев не би извадил току така.

На завалията му свършиха корабите за рязане, та откъде немъчени пари за глупости, в случая за ритнитопковци.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 01 авг 2017 20:15

Те приходите им от фланелки на Роналдо сигурно са колко бюджета на "Левски". Реал имат по 60 000 зрителЕ всеки мач. Мачовете им се гледат от цял свят и всеки си плаща за това, ако ще и срещу Алкоркорн да играят, ги гледат в арабския свят, Южна Корея, Щатите. Просто, сравненията с големите, сори, с най-големите клубове са нелепи, сори за израза. Да не говорим, че, как беше? За кокошка, няма прошка... Ако мереха с един аршин клубове от нашата черга с Реал, Барса и Милан, такива, като Сити, ПСЖ, да са отнесли плувката. На големите им се разминава постоянно. Някое наказанийце за парлама и това е. Да видим наистина, как Красимир Иванов ще оправдае тези разходи.
Последна промяна от metodito на 01 авг 2017 20:18, променено общо 2 пъти.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 01 авг 2017 20:16

realno написа:[offtopic]
Живко6461 написа:
Кашчей написа:
Живко6461 написа:1. Как си представяте изплащането на дългове без силен отбор, който играе много добре, печели победи, титли, купи и се представя добре в ЕКТ? Дълговете се изплащат с пари. Които трябва да се печелят. Имате ли идеи за финансови източи? Приходите трябва да бъдат по-големи от разходите.

Другото не искам да го коментирам и затова съм оставил само този абзац:
-Вярваш ли си, ама сериозно, че като играете редовно в ШЛ, дай Боже и да я спечелите, дълговете ще бъдат изчистени? Реал, като я печелят редовно, имат ли дългове или са изчистили всичко? За такава хегемония трябват и класни играчи, а те струват пари-и за трансфер, и за заплати, а това са разходи, които трябва да бъдат направени предварително, и да се повтарят във времето с нарастване на сумите. Освен чисто спортно-техническите разходи клубът ви има и разходи "публика с лошо поведение", които не са никак малко и трябва да бъдат ограничени до минимум, дори спрени, но това съм сигурен, че няма да стане.
Иначе успех в правилното харчене на пари, които засега уж нямате достатъчно!

1. Аз съм задал въпрос. Приемето го и към Вас. Бихте ли посочили вариант български слаб отбор, който става все по слаб да си изплаща натрупаните дългове? До посочите източници, от които ще пристигат парите. Може и на лични да ми ги изпратите. Извинявам се за правописната грешка. Вече я поправих.
Наистина за да се изгради силен отбор са необходими добри футболисти и треньори. Които струват пари. Надявам се, че с инвестициите чрез които се привлякоха футболисти и евентуално треньор "Левски" наистина ще бъде силен. И ще се генерират приходи, които са по-големи от разходите. Давате пример с "Реал". Не бих се ангажирал да коментирам финансовото състояние на клуб, респ. компания без да имам достатъчно информация. В почти всички дългосрочни бизнес-планове като източници на финансиране се включват заеми. Предполагам, че не си мислите, че която и да е компания финансира голям нов голям проект с налични финанси. Важното е да се намери банка, която да финансира съответния проект. Ако съответната компания печели достатъчно за да обслужва дълговете си намирането на кредитор не е проблем. В частност предполагам, че "Реал" са достатъчно надеждни за да им се оптпусне поредния заем.
2. Дали си вярвам? Надявам се. Според мен това е начинът за изплуване. Не случайно масово бизнес-плановете за финансово оздравяване включват инвестиции в основната дейност. И задължително оптимизиране на разходите. По-точно икономически обосновано намаляване. В ПФК "Левски" АД има огромни резерви. Точно такива са и цитираните огромни разходи "публика с лошо поведение". Не е трудно ръководството да ги сведе до минимум. Ако реши.
Не като представител на групата, която ще харчи (надявам се правилно) парите, които засега уж нямаме достатъчно, а като редови левскар Ви благодаря за пожеланието!
P.S. Ако преди да изрежете останала част от коментара ми бяхте я прочели вероятно нямаше да започнете по този начин репликата си.
[/offtopic]
Реал имат дългове, но имат стабилни приходи и най - важното футболисти, които струват повече от дълговете им. Всички футболисти на Левски сруват ли повече от дълговете ни?

Аз писах за влиянието на евентуално увеличените приходи и по-нататъшното изплащане на дълговете. Споделям лично мнение относно практиката за финансово оздравяване на изпаднали в криза дружества. Не се ангажирам с точни числа. Нямам данни. Дори и за "Левски".

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 01 авг 2017 20:34

Гледам, някои седнали да пресмятат бакиите на Реал, ПСЖ, Байерн и т.н.
Гледам, други седнали да "броят парите" на Русев. "Ама откъде щял да извади тея пари..." Ама това, ама онова...
Гледам и ми се струва, че съм в някаква сюрреалистична лудница.
Истината е, че КАКВОТО И ДА СЕ СЛУЧИ оттук нататък НИКОГА ПРЕДИ не са идвали ТАКИВА ХОРА в София дори само да преговарят с клуба!!!
Истината е, че никой не може да каже с кой треньор ще сме по-добре, защото нямаме "кристална топка"!
Истината е, че с КОЙТО И ДА Е от двамата(или тримата) ще сме в пъти по-добре от сега!!!
Нека хленченето продължи...СЕГА!!!

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 01 авг 2017 20:47

Колеги, трябва да вземем под предвид (въпреки че не е наша работа) треньорите какви философии изповядват...

Всички помним престоя на един именит италиански треньор при розовите как завърши...
Вярно е, че добрия треньор определя стила според наличните футболисти, но философията на всеки е различна...
Според мен италианеца няма много да пасне на отбора ни. Имам в предвид, че ще заздрави отбраната, но всички знаем, че нападателния стил не е в основата на италианците... ако някой има наблюдения от периода му в Лацио нека сподели.

От друга страна Челси от времето на Аврам Грант също контраатакуваше, даже доста успешно...

Предполагам, че всеки от тях ще каже на ръководството и от какви футболисти има нужда, набелязани такива (зимен трансферен прозорец) и т.н.

Но все пак си мисля, че Грант е малко по добър вариант... :)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 01 авг 2017 20:50

csimoen2 написа:Колеги, трябва да помислим (въпреки че не е наша работа) треньорите какви философии изповядват...

И тук спрях да те чета

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 01 авг 2017 20:52

НИКОГА ПРЕДИ не са идвали ТАКИВА ХОРА в София дори само да преговарят с клуба!!!


Идвали са и даже са водили клуба по-големи имена. Носител на КЕШ. Ама лесно забравяме...

Аз казах, че съм за Грант. Просто респект! Но и да не потъваме в крайности.

Прекрасно е, че гледаш положително на нещата. Някои просто се чудим... Не може ли? :roll:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 01 авг 2017 21:02

metodito написа:
НИКОГА ПРЕДИ не са идвали ТАКИВА ХОРА в София дори само да преговарят с клуба!!!


Идвали са и даже са водили клуба по-големи имена. Носител на КЕШ. Ама лесно забравяме...

Аз казах, че съм за Грант. Просто респект! Но и да не потъваме в крайности.

Прекрасно е, че гледаш положително на нещата. Някои просто се чудим... Не може ли? :roll:

Финал за ШЛ В МОМЕНТА е много по-трудно от носител на КЕШ ТОГАВА! ;)
НЕ случайно изплющяци като Селтик, Стяуа, Фейенорд, Нотингам и Астън Вила, които са печелили КЕШ, сега дават курбан ако ИЗОБЩО попаднат в групите. А някои съвсем изчезнаха от картата на ЕКТ. Но ти си Петровист и си пей песничката за КЕШ...Няма лошо... Защо "по-голямото име" не е водил отбор от Висшата лига? Или Серия А? Имаш ли РАЦИОНАЛЕН отговор? Или само търкаш клавишчетата?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong, Киро Пора и 154 госта