Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 фев 2017 23:48

Не само глорихънтърите искат нещо насреща, истинските фенове също искат нещо. Само, че има някои разлики.
Истинските фенове искат да не ги лъжат, да не им се подиграват и да не използват клуба им за далавери и разни схеми. Когато това се случва години наред, това отблъсква дори и истинските фенове. Просто някой имат по-голям праг на търпение.
Не съм споменал играта, а съвсем други неща.

Плюят ни в лицето години наред, а ние трябва да продължаваме да се правим, че ни вали дъжд. Докога?

Мое мнение.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 21 фев 2017 09:37

Останалите 6млн. от Виваков ще изкараме 6-7 месеца, след това отново ли ще се взима кредит от тях :?: :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 21 фев 2017 10:29

Мене ми прави впечатление, че дълговете в Левски почват да се трупат след като мизерното герберче с мазна фризура се "превърна" в левскар за една вечер. И никой не му търси сметка. Тоя путьо раздаваше ебати заплатите на солташаци като Генков и Божинов. А ментета домъкнати от него и Дончо Донев са безчет. Спас Русев е един дребен мошеник, който има един неприятен за него товар наречен ПФК Левски. Ако някой си мисли, че Русев е имал намерения да се занимава сериозно с Левски, те се разбиха след напускането на Петрович.
Всичко останало са пълни глупости. Публиката на Левски НЕ ВЯРВА на тези хора, че работят за доброто на Левски! Затова и в събота ще идат максимум 1000 души. Аз като фен си обичам клуба, на отказвам да подкрепям хората, които се стремят да го ликвидират.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Serafim
Мнения: 5239
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 21 фев 2017 10:53

От доста време коментирам, че политическото вмешателство докара Левски до тези кризи. Не знам каква беше целта изначало, кой е търсел облаги от Левски, че да вкара Тонев в отбора и да стъпят на врата на Батков.
Не е като да са толкова много парите, които могат да се изкарат от Левски, сравнено с евро проекти, магистрали, заменки, почистване и ремонти на пътна мрежа и тн.
Дори и да не са малко парите, то според мен риска е непремерен и абсолютно неоправдан, защото мъкне една карама гневни фенове след себе си и едни пишман журналисти, които се упражняват на гърба на отборите и колкото и да са подкупни, и да трябва да си мълчат по презумпция, винаги може да напипат без да искат някоя новина. Отделно, че който и да се хване да кара влака, все ще се дискредитира.

С други думи колко пък да се спечелили Тонев и неговите началници от Левски, при все, че отбора не просперира, а се срина?

Батков беше светило, спрямо тях. Той много лесно ожеше да направи отбор, обаче му попречи егото, първо, защото искаше да покаже кой кара влака. И второ - алчността. Защото реши, че е давал достатъчно много пари за Левски, а сега ще си прибере едни милиони от 1/4 финал на УЕФА и участие в ШЛ, а отбора все така ще върви. После вече и да искаше да повтори тези успехи пари нямаше. Явно бизнесите му замряха и не можеше да издържа Левски. Отделно сигурно са го спънали и от високите етажи на власта и бе отстранен от статута си на важна фигура.
Според мен Батков никога не е имал чак толкова много пари. Но беше фигура с влияние, нещо като връзка, т.нар. middle man на Чорни и успешно е играл картите си по времето на прехода (не без помощ от БКП и ДС, разбира се).
Явно обаче в днешната политическа сцена е ненужен.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Долно уйно » 21 фев 2017 11:26

Eminem написа:Не само глорихънтърите искат нещо насреща, истинските фенове също искат нещо. Само, че има някои разлики.
Истинските фенове искат да не ги лъжат, да не им се подиграват и да не използват клуба им за далавери и разни схеми. Когато това се случва години наред, това отблъсква дори и истинските фенове. Просто някой имат по-голям праг на търпение.
Не съм споменал играта, а съвсем други неща.

Плюят ни в лицето години наред, а ние трябва да продължаваме да се правим, че ни вали дъжд. Докога?

Мое мнение.

Работата на феновете е на трибуните в лошо и добро, няма времеви критерии, колко време ще продължи лошото и колко доброто.
Феновете на Ботев също бяха с такива претенции, единия им собственик, който ги издържаше си труъгна, днес си е тръгнал и другия http://www.sportal.bg/news.php?news=650153 феновете са свободни да си издържат отбора.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

realno
Мнения: 6491
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 21 фев 2017 11:54

Батков започва да ми струва светец пред тези, които се поавиха след него. Поне имаше сърце за Левски, а тези и това нямат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2017 11:55

mikata написа:Аз само не разбрах какво ще прави Ивков в Надзорния съвет :roll:

Каквото и 'бат Дани Акционеро - ще гледа отблизо ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Tommi » 21 фев 2017 12:09

Долно уйно написа:Томи, не е толкова елементарно, колкото си го представил.
В бизнеса, а един футболен клуб на първо място е бизнес, никога 1 и 1 не е 2

Просто коментирах правилата на финансовия феърплей и мисълта ми беше, че ако някой иска да налива пари в българския футбол, то ФФ ще му е най-малкият проблем.
А футболът е бизнес, но само донякъде. Има поне два елемента, които го отличават от традиционния бизнес. Единият е фенската култура, която е различна от клиентската култура, а другият е спортното представяне и необходимостта да се балансира между спортни и финансови резултати.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43967
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2017 12:32

Tommi написа:А футболът е бизнес, но само донякъде. Има поне два елемента, които го отличават от традиционния бизнес. Единият е фенската култура, която е различна от клиентската култура, а другият е спортното представяне и необходимостта да се балансира между спортни и финансови резултати.


Можеш да питаш Крьонке (главният акционер в Арсенал), колко се интересува, че феновете не искат вече Венгер, а нов мениджър, който да се бори за трофеи. Той е доволен от отличните финансови резултати, които има клуба, а ако спечели нещо е бонус.

Горните два елемента може да ги броим, ако на собственика наистина му пука за спортната част на нещата и за феновете, което на днешно време става все по-рядко.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Tommi » 21 фев 2017 12:46

rhaegar написа:
Tommi написа:А футболът е бизнес, но само донякъде. Има поне два елемента, които го отличават от традиционния бизнес. Единият е фенската култура, която е различна от клиентската култура, а другият е спортното представяне и необходимостта да се балансира между спортни и финансови резултати.


Можеш да питаш Крьонке (главният акционер в Арсенал), колко се интересува, че феновете не искат вече Венгер, а нов мениджър, който да се бори за трофеи. Той е доволен от отличните финансови резултати, които има клуба, а ако спечели нещо е бонус.

Горните два елемента може да ги броим, ако на собственика наистина му пука за спортната част на нещата и за феновете, което на днешно време става все по-рядко.

Ами то точно в това се състои първата разлика с бизнеса. :) Ако този Крьонке произвеждаше вафли и клиентите му не бяха доволни от продукта, те щяха да отидат при конкурента и да си купуват други вафли. :) Но в случая феновете на Арсенал няма да се преместят на Стамфорд Бридж, за да гледат по-хубав футбол и да чакат титлата. :) Т.е. феновете не са точно клиенти, а са част от клуба.
А по отношение на спортното представяне. Примерно Челси и Ман Сити се превърнаха в сериозен фактор в Англия, а и на международната сцена, без да блестят с невероятни финансови резултати. И това носи съответните облаги за Абрамович и арабите, като влияние, имидж и т.н.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 28 госта