Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Stahlgewitter » 17 сеп 2014 20:56

Перловски написа:
Stahlgewitter написа:
hd-fen написа:
futbolqga написа:Нормално. Гонзо ни направи селски отбор, като гости играем все едно играчите ни са се запознали на загрявката за мача. На който му се занимава да погледне и статистиката на Гонзо в Черно море като гост...


+ 1 ! Така ще е защото докато Лудогорец има за треньор Георги Дерменджиев,Берое е с треньор Петър Хубчев и т.н. и т.н. ние си имаме Ракел Ачмонек.

Гонзо, Гаджев и качулките завинаги вън от Левски !

А по другите форуми си имат интелигентни потребители,а ние тук hd-fen.


Намери се кой да го каже. :lol:
Ти освен да обиждаш другите и да пишеш безсмислени неща друго не можеш.
Наясно ли си ,колко е прав човека, при положение, че твоят "любимец" имаше възможност да прави селекция и да наблюдава футболисти от началото на годината, а той ,като герой от някой водевил , продължава да се лута вече девети месец и не може да сглоби състав?
Това дори вече не е мъпет шоу, това не е и цирк.Това е клиничен случай на човек в неравностойно умствено положение.
Само прост човек може да го защитава още. :mrgreen:

А ти какво си очаквал да се случи в клуб без пари за селекция?Или си големия футболен капацитет,който може да види уникални таланти без пари само с един поглед.Виж каква е реалността после се изказвай неподготвен.
Много знаете вие,много сте видяли и много сте разбрали.
Да не мислиш,че аз съм много щастлив,че нещата се развиват по този начин?И аз съм против цялата тая неуредица,и мен ме е яд,че Гонзо не пуска Мисяк,Краев,Цонев.И мен ме е яд,че стадиона е зациклил и перчема говори глупости наизуст.
Ама не съм ревнал по форуми като вдовица за к.р да търся "главни виновници"
АЗ ПОДКРЕПЯМ ЛЕВСКИ!
И това ще бъде до края на живота ми,каквото и да става.
Кого защитавам,можеш да прецениш сам,ако не можеш проблема си е изцяло твой и на останалите като теб.
Изображение

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 17 сеп 2014 21:14

metodito написа:Чухте ли го тоя Домусчиев по "Гонг"? Били вкарали първия гол за бг отбор в ШЛ...

Изображение

Аз съвсем сериозно предлагам едно-две неща... Първо, българското футболно летоброене да започва със създаването на Лудогорец, а всичко преди това да се смята за време непросветно и тъмни векове. "И даде препраните си червени парички Домусчиев за създаването на "Лудогорец" и видя, че тово е добро. Ден втори: исъздадде всички други български футболни отбори..."
Българското първенство да се прекръсти на "Лудогорец футболно първенство" и те да почват от стадия на репежашите, разбира се с добър аванс на първото място.
Да се обявят всички успехи и участия на наши отбори в Европа като маргинални и всъщност даже несъществуващи.
и тъ нъ.

Евала правя на това, което творят "лудите" в Европа, но... айде малко от малко... Още първият им мач в А група беше миризлив - 0-0 с Локо ПД. Цялата им първа титла смърдеше. Другите две - не, но помним втората как им я дадоха едни умреляци в синьо, дето не можеха да си умерят краката цял сезон.

Да не взема да почна да конспирирам откъде идват атаките към Батко...


...Гонг са добавили на сайта, "като гост"... а той не го каза...

А ти не си слушал внимателно, човекът каза първият гол КАТО ГОСТ, което си е неоспоримият ФАКТ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21418
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 сеп 2014 00:01

milen.hristov написа:А ти не си слушал внимателно, човекът каза първият гол КАТО ГОСТ, което си е неоспоримият ФАКТ.


Ми не чух такова нещо...

ENTOMBED
Мнения: 313
Регистриран на: 22 окт 2010 11:01
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ENTOMBED » 18 сеп 2014 10:50

http://www.blitz.bg/sport/article/244191
Е, това е прекалено.
ZYKLON
Това е Левски ! Радост, сълзи и съдба за много хора. И надеждата за нещо по- добро и по- велико

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24529
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 18 сеп 2014 10:53

ENTOMBED написа:http://www.blitz.bg/sport/article/244191
Е, това е прекалено.


А нас ебавахте, че селекцията ни е от бежанските лагери :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 18 сеп 2014 10:59

И какво лошо има това момче да се пробва в школата? Нима синковците с богатите бащи в нашата и другите школи негови набори, са минимум Роналдо и Ибрахимович?

Ако става, става (както стана и с Ричи в школата), ако ли не си хваща пътя и това е! За мен е много по-добре да идват такива деца от чужбина и да играят в школата, от колкото да ни мъкнат разни чужденци полуаматьори в първия отбор, само и са да се вземат едни комисиони!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот memnto » 18 сеп 2014 11:04

Срам - Левски опря до бежанец, вкаран у нас от каналджии
Започналият проби в Левски малиец Умар Идриса Сисоко, който се оказа бежанец, е влязъл у нас през Турция. Младокът е пристигнал заедно с още трима души, които обаче не познава, пише "Телеграф".

Роденият през 1997 година Сисоко дойде на "Герена", за да мине проби в школата на клуба и да пробва късмета си да остане при "сините" за постоянно. До няколко дни ръководството на ДЮШ на Левски трябва да вземе решение дали да задържи Умар.

Тъмнокожият футболист напуска родния си град Гао в Мали, за да избяга от войната, която се води в страната. Помага му близък приятел на баща му - Мурат. Именно той се свързва с трафикантите и им плаща сериозна сума, за да може Сисоко да бъде изведен от Мали и да се озове у нас. Пътуването му минава през Турция, преди да акостира в България. Оказа се, че кандидат-футболистът живее у нас от година и половина.

Преди да стигне до лагера за временно настаняване в столичния квартал "Враждебна", той е бил настанен в лагера в село Баня. В София Сисоко живее заедно със съквартиранта си от Кот д'Ивоар - Секу Сила.


Не бяхте ли вие с плаката "Вън БЕЖАЦИТЕ от България"? :lol: :lol:

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2838
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот futbolqga » 18 сеп 2014 11:12

Avanti_Ragazzi написа:И какво лошо има това момче да се пробва в школата? Нима синковците с богатите бащи в нашата и другите школи негови набори, са минимум Роналдо и Ибрахимович?

Ако става, става (както стана и с Ричи в школата), ако ли не си хваща пътя и това е! За мен е много по-добре да идват такива деца от чужбина и да играят в школата, от колкото да ни мъкнат разни чужденци полуаматьори в първия отбор, само и са да се вземат едни комисиони!

Напълно подкрепям! Това е начина - млади момчета, пълни с амбиция, които да имат време да се адаптират към условията у нас, докато още са в школата, а и да разберат какво е Левски за нас (а не да разнасят синия екип, колкото да приберат заплатката).

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 18 сеп 2014 11:19

Както един пич каза- то и Бебе е бил бездомник, ама знаем къде отиде 8-)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот AN71 » 18 сеп 2014 11:26

Avanti_Ragazzi написа:И какво лошо има това момче да се пробва в школата? Нима синковците с богатите бащи в нашата и другите школи негови набори, са минимум Роналдо и Ибрахимович?

Ако става, става (както стана и с Ричи в школата), ако ли не си хваща пътя и това е! За мен е много по-добре да идват такива деца от чужбина и да играят в школата, от колкото да ни мъкнат разни чужденци полуаматьори в първия отбор, само и са да се вземат едни комисиони!

Е да ама как измислени герой като боабаба който явно не умее и да чете ще се изака толкова рано сутринта:До няколко дни ръководството на ДЮШ на "Левски" трябва да вземе решение дали да задържи Умар.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта