Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 07 сеп 2014 09:58

Жужу е доста класен играч и трябва да си голям тъпанар да не го вземеш и то без пари...или просто да носиш прякор на герой от Мъпет шоу. Но както казах и преди, Гонзо и с пари и без пари селекция не може да направи. Друго си е да се обгражда със своите дружки. Некой спомена, че Жужу не бил във форма. Може, само да ми напомните обаче взетите това лято Сърмов, Педро, Кунчев, Домо в неква "бЕсна" форма ли бяха като ги взехме? Сигурно съм пропуснал момента, в който Сърмов се е изявявал като Шави в халфовата линия на Ботев, Педро е бродирал по крилото, като същински Робен, а Кунчев е плонжирал на вратата на Черноморец досущ като Нойер.

konvoec
Мнения: 1420
Регистриран на: 01 юли 2010 11:50
Skype: konvoec
Местоположение: Sofia, Nadejda
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот konvoec » 07 сеп 2014 10:06

terata написа:Жужу е доста класен играч и трябва да си голям тъпанар да не го вземеш и то без пари...или просто да носиш прякор на герой от Мъпет шоу. Но както казах и преди, Гонзо и с пари и без пари селекция не може да направи. Друго си е да се обгражда със своите дружки. Некой спомена, че Жужу не бил във форма. Може, само да ми напомните обаче взетите това лято Сърмов, Педро, Кунчев, Домо в неква "бЕсна" форма ли бяха като ги взехме? Сигурно съм пропуснал момента, в който Сърмов се е изявявал като Шави в халфовата линия на Ботев, Педро е бродирал по крилото, като същински Робен, а Кунчев е плонжирал на вратата на Черноморец досущ като Нойер.

Окей, но това не значи да продължаваме да вземаме играчи, които няма да ни вършат работа. Ако го вземем за 1/2 година или за 1, и той не може да влезе няколко месеца във форма, защо ни е? Да го рехабилитираме? От всички в Черноморец по онова време, Шаешу беше доста над останалите и бих казал, че си заслужава. Струва пари и тук няма да дойде. За трансферната политика иначе е ясно, че е трагедия....

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 07 сеп 2014 10:13

konvoec написа:
terata написа:Жужу е доста класен играч и трябва да си голям тъпанар да не го вземеш и то без пари...или просто да носиш прякор на герой от Мъпет шоу. Но както казах и преди, Гонзо и с пари и без пари селекция не може да направи. Друго си е да се обгражда със своите дружки. Некой спомена, че Жужу не бил във форма. Може, само да ми напомните обаче взетите това лято Сърмов, Педро, Кунчев, Домо в неква "бЕсна" форма ли бяха като ги взехме? Сигурно съм пропуснал момента, в който Сърмов се е изявявал като Шави в халфовата линия на Ботев, Педро е бродирал по крилото, като същински Робен, а Кунчев е плонжирал на вратата на Черноморец досущ като Нойер.

Окей, но това не значи да продължаваме да вземаме играчи, които няма да ни вършат работа. Ако го вземем за 1/2 година или за 1, и той не може да влезе няколко месеца във форма, защо ни е? Да го рехабилитираме? От всички в Черноморец по онова време, Шаешу беше доста над останалите и бих казал, че си заслужава. Струва пари и тук няма да дойде. За трансферната политика иначе е ясно, че е трагедия....

Първо, от едно полувреме няма как да знаеш става или не става. Но "капацитет" като Гонзо явно ги разбира тия работи и то повече от Херо, очевидно. Шаешу незнам въобще къде го намесвате тук. Тва е футболист, който струва към момента милиони и въобще какво го завъртяхте в тая тема. Питай някой от Черноморец за Жужу и те ще ти кажат кой им беше човека-отбор Жужу или Шаешу. ;) Както и да е... а да, спомена и Бру... ами бате, тоя ся рита в Ипсуич, а Силва в Серия А...та де да знам, явно не са чак толкоз некадърни, нали? Въпроса опира и до друго - хем нямаме пари, хем пускаме по-качествените футболисти (под по-качествени разбирай такива с нелоша визитка, примерно кат Божи, кат Жоао Силва и т.н.) да си ходят ей така, че даже и на някои плащаме и компенсации. Ама сигурно Гонзо се търкаля у кинти в Левски, та други не му трябват. Оня Раев и той така... абе само тъпанари са се събрали в тоя клуб!!!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 сеп 2014 10:16

Player написа:След като си искал и взел Кевин Бру и после да се откажеш от Жужу е много странно. Този поне сме го гледали и го знаем какво може. Да беше някои които е дошъл от някъде на проби и да кажат че не става, може да мине, но в този случай не може.

Виж сега, Жужу не пасва на сегашното лице на отбора, защото уцелва топката поне 1 път от три опита и за разлика от Бру може да се окаже, че може да центрира. Освен това има вероятност ако Жужу застане до някое дърво разликата в скоростта им да е очевидна, което също не отговаря на сегашния стандарт в отбора. А ако се окаже, че и не обича да се налива с алкохол направо да се чуди човек защо си е правил труда да идва до София.

Грозна ирония, ама понякога ми се струва че наистина искат да съберат гора дървета на Герена, като е желателно да си падат по чашката. Честно казано не вярвам, че всичко това е дело на некадърност. Никой не е такъв идиот. В краен случай ако не разбира човек си намира 1-2 помощника, които са по-умни от него и зад кулисите му вършат работата....
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2014 10:19

Аз друго си мисля... Предвид факта, че Херо е препоръчал и пожелал Жужу в отбора, а Гонзо го отпраща, не е ли логично да възникне някакъв конфликт или поне търкане заради това? :roll:
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 07 сеп 2014 10:24

terata написа:Жужу е доста класен играч и трябва да си голям тъпанар да не го вземеш и то без пари...или просто да носиш прякор на герой от Мъпет шоу. Но както казах и преди, Гонзо и с пари и без пари селекция не може да направи. Друго си е да се обгражда със своите дружки. Некой спомена, че Жужу не бил във форма. Може, само да ми напомните обаче взетите това лято Сърмов, Педро, Кунчев, Домо в неква "бЕсна" форма ли бяха като ги взехме? Сигурно съм пропуснал момента, в който Сърмов се е изявявал като Шави в халфовата линия на Ботев, Педро е бродирал по крилото, като същински Робен, а Кунчев е плонжирал на вратата на Черноморец досущ като Нойер.

Сега последно кой прави селекцията в момента? Значи, викат се тея от Черноморец. Ето Херо, работи! Що? След това ги гонят. О, това е на Гонзо работа? Хм...

Както и да е, де... Ясно. Това с Херо беше голяма глупост. Или идва и почва да работи или да ходи където си иска. Аз си мисля, че Черномрец имаше по-добри футбалери от тези на "Левски" миналата година и Херо въобще не е панацея. Този отбор има явно повече от един треньор, а клуба е с повече от един директор, и нищо чудно с повече от един президент...

а Гонзо го отпраща

На 100 про си убедена, че Гонзо го отпраща?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 07 сеп 2014 10:26

Тия футболисти нали ги води Херо,защо Гонзо ги одобрява, Херо ще е треньор от нова година той трябва да прецени :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2014 10:26

Към момента такива са индикациите.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 сеп 2014 10:30

mikata написа:Тия футболисти нали ги води Херо,защо Гонзо ги одобрява, Херо ще е треньор от нова година той трябва да прецени :idea:

Изглежда само Гонзо има право преди да заеме пост в отбора да назначава длъжностни лица или да ги отстранява, да води или гони/отхвърля футболисти и т.н. Защото той с тези задачи се зае още докато се водеше треньор на Морето. Но кой по дяволите е Херо, че да има такава свобода? Даже не знам да е инженер...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 сеп 2014 10:44

Ако действително "Херо" ги е довел тези 2-мата, и наистина той ще е треньор догодина, не виждам "Гонзо" какво се колебае, направо да им предлага договори.
Иначе се получава нещо странно... Техническият директор решава, с какви футболисти ще разполага треньора.
Тоест излиза, че Г. Иванов разбира повече от Д. Димитров. :roll:

Не знам... Странни неща се случват в Левски.
Пък, ако тези играчи не са отхвърлени от "Гонзо", то тогава, от кой ?
Ако е така, нещата са още по-страшни при нас ...
Явно, както някой писа по-нагоре, разполагаме с няколко директора, треньора, собственика и президенти, като всеки прави к'вот си поиска, без да слуша другия. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: pepo, Sstefanov, vlong и 141 госта