Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот zlatan » 01 окт 2010 10:07

Ще помоля да се даде шанс на тази тема за да видя дали има и други които мислят като мен.Във всички изяви на Гонзо в медиите той обясняваше как ЛЕ идва на заден план,как футболистите са изпълнили програма максимум,как няма значение дали ще излезем от групите.Да това е така,но не беше ти човека Гонзо който трябваше да го казваш това-защотоТИ с това изказване приспа отбора,той е демотивиран.ДИСЦИПЛИНАТА-ми аз мисля че се справят в Левски,защото другия полюс е нарисуван-Павел Дочев-такива са БГ-футболистите.
Да аз знам че Левски направи много в ЛЕ,знам че сме млад отбор,знам че Ясен се труди,Знам че Гонзо го боли за снощната загуба,знам че ще губим и още,защото и аз съм играл футбол,но нека става със злоба и с хъс,с желание и мотивация.
Медиите са за това да търсят сензации,Гонзо им се хвана на въдицата,както една друга звезда от Манчестър.

Аз вярвам в отбора,но дано сега да спрем малко с изявите и занапред не допускаме такива посмешища.Идва БГ-мач който ще е труден и който задължително трябва да се вземе.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот deepblue1963 » 01 окт 2010 10:09

Гонзо го каза и преди мача с Гент.Защо не ги "приспа" тогава?Футболистите да си носят персоналната вина!Не им е виновен Гонзо!
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Sofiazapadultrasa
Мнения: 159
Регистриран на: 21 сеп 2010 19:29
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот Sofiazapadultrasa » 01 окт 2010 10:15

Спокойно бе,мача със Сливен ще го вземем,момчетата ще се вдигнат сега е момента да ги подкрепим !!!

Потребителски аватар
ЛАЗО ЛЕВСКАРА
Мнения: 297
Регистриран на: 04 авг 2010 09:46
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот ЛАЗО ЛЕВСКАРА » 01 окт 2010 10:19

Sofiazapadultrasa написа:Спокойно бе,мача със Сливен ще го вземем,момчетата ще се вдигнат сега е момента да ги подкрепим !!!

Че ще го вземем е извън всякакво съмнение, но трябвали с лека ръка да подминаваме снощния резил? Нека Гонзо и Ясен говорят само след мачовете.

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот santiliana » 01 окт 2010 10:22

Вината на Гонзо и Ясен е, че трябва да втълпят на нашите "звезди", че няма протоколен мач за Левски. Че всеки двубой трябва да се раздават до последната си капка пот и да се скъсват от бягане. И най- вече:
Да се борят за победата ВИНАГИ!
Защото ми писна мине немине време, да гледам унизителни загуби на любимия ми отбор.Без никаква игра и хъс.
Срам ме е!!!!!!!!
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот zlatan » 01 окт 2010 10:23

абе спокойни сме просто търсим причини за погрома,но едва ли ще ги открием :( :o ,дано Ясен и Гонзо да си ги видели.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот TPAKTOP » 01 окт 2010 10:27

santiliana написа:Вината на Гонзо и Ясен е, че трябва да втълпят на нашите "звезди", че няма протоколен мач за Левски. Че всеки двубой трябва да се раздават до последната си капка пот и да се скъсват от бягане. И най- вече:
Да се борят за победата ВИНАГИ!
Защото ми писна мине немине време, да гледам унизителни загуби на любимия ми отбор.Без никаква игра и хъс.
Срам ме е!!!!!!!!

Абе пич ти да не твърдиш че сте подценили Спортинг? :lol: :lol: :lol:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот zlatan » 01 окт 2010 10:31

Абе пич ти да не твърдиш че сте подценили Спортинг? :lol: :lol: :lol:

не човека твърди че предварително се бяхме предали-трактористче-ето това твърди човека а ти не наливай масло в огъня моля те.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
ЛАЗО ЛЕВСКАРА
Мнения: 297
Регистриран на: 04 авг 2010 09:46
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот ЛАЗО ЛЕВСКАРА » 01 окт 2010 10:32

TPAKTOP написа:
santiliana написа:Вината на Гонзо и Ясен е, че трябва да втълпят на нашите "звезди", че няма протоколен мач за Левски. Че всеки двубой трябва да се раздават до последната си капка пот и да се скъсват от бягане. И най- вече:
Да се борят за победата ВИНАГИ!
Защото ми писна мине немине време, да гледам унизителни загуби на любимия ми отбор.Без никаква игра и хъс.
Срам ме е!!!!!!!!

Абе пич ти да не твърдиш че сте подценили Спортинг? :lol: :lol: :lol:

Едва ли твърди, че сме подценили Спортинг. Просто на човека му е писнало да гледа петковки ( гол от 30 и повече метра).

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот ЦСКА-83 » 01 окт 2010 10:33

Абе пич ти да не твърдиш че сте подценили Спортинг?


Смех. :) :) :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 29 госта