Холандски футболист в Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

cyberflow
Мнения: 26
Регистриран на: 28 май 2010 18:06
Skype: Cyberflow
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот cyberflow » 29 юни 2010 23:52

Не разбирам тези, които очакват че Мулдер ще е слаб футболист. Това е абсурдно, както са и абсурдни аналогиите с Бистрон и Глигоров. Говорим за холандската школа, за футболист, който е бил несменяем титуляр в отбор от ередивизие. Няма как да е по-слаб от наличните футболисти. Това е готов научен футболист, който ще донесе класа по десния фланг. Смятам, че в България, ако се взимат чужденци, трябва да са такива от западните първенства, а не африканци и бразилци от плажовете, от които един от 10 става, и то след поне година адаптация. Ако стане факт, това ще бъде вторият смислен трансфер на Левски това лято след Иво Иванов.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот Middlesbrough » 29 юни 2010 23:56

тва може би ще е най - добрия ни трансфер от доста години насам ;]


Офтопик:

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот south_division » 30 юни 2010 00:03

Агент Мълдър в Левски а? Само едно ще ви кажа - следя много холандското първенство и съм гледал почти всички мачове на Валвайк с/у грандовете и този футболист в сравнение с Жиката Миланов е като Майкон и Дани Алвес взети заедно. Друг е въпроса дали ще пасне в Левски . Важното в случая също е че на този бек за разлика от Петраш не му липсва скорост и определено по силната част в играта му е фаза атака , както всички бегове в Ередивизия. Но да не изпадаме в еуфория , защото и много други по класни футболисти са затъвали в нашето блато , така че да му пежелаем успех за сега. Всъщност нека дойде първо, че след това което стана в Берое не се учудвам на нищо вече.... утре може Ясен да си тръгне или знае ли човек.

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот maximalniq » 30 юни 2010 00:30

south_division написа:Агент Мълдър в Левски а? Само едно ще ви кажа - следя много холандското първенство и съм гледал почти всички мачове на Валвайк с/у грандовете и този футболист в сравнение с Жиката Миланов е като Майкон и Дани Алвес взети заедно. Друг е въпроса дали ще пасне в Левски . Важното в случая също е че на този бек за разлика от Петраш не му липсва скорост и определено по силната част в играта му е фаза атака , както всички бегове в Ередивизия. Но да не изпадаме в еуфория , защото и много други по класни футболисти са затъвали в нашето блато , така че да му пежелаем успех за сега. Всъщност нека дойде първо, че след това което стана в Берое не се учудвам на нищо вече.... утре може Ясен да си тръгне или знае ли човек.

Ето го нашия скаут от Ередивизия. :) Аз си мислих,че е добър ама чак пък толкова,колкото ти го изкара... Дано!
Изображение

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот niki87 » 30 юни 2010 00:34

Ако го вземем и ако е толкова добър,колкото го изкарвате-селекцията ни става направо "бомба"... :)

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот viroglav » 30 юни 2010 01:00

Абе ще съжалявате вие , че изпуснахте Глигор Глигоров ама нейсе ... Ако от тоя ставаше нещо , то вече щеше да е я в Твенте , я в Аякс или защо пък не във Фейнорд , на който явно е юноша ... Ама той не ... Ще ида в Подуене и за без пари , щото сърцето ми е синьо и винаги съм бил фен на ПФК Левски Спартак ... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ss_lazio1900
Мнения: 61
Регистриран на: 08 юни 2008 11:50
Skype: ss_lazio1900
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот ss_lazio1900 » 30 юни 2010 01:21

Много ме радва визитката на момчето ! Юноша на Фейнорд,има 30 и кусор мача в Ередивизия и е на идеалната възраст за десен бек! Нито много млад,нито презрял като онова недоразумение Петраш ! Ако дойде това момче съм сигурен,че ще най-добрия десен бек от както Пелето забягна към Германия ! :roll:
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА,СИН КАТО НЕБОСВОДА !!!

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот Живко6461 » 30 юни 2010 01:26

viroglav написа:Абе ще съжалявате вие , че изпуснахте Глигор Глигоров ама нейсе ... Ако от тоя ставаше нещо , то вече щеше да е я в Твенте , я в Аякс или защо пък не във Фейнорд , на който явно е юноша ... Ама той не ... Ще ида в Подуене и за без пари , щото сърцето ми е синьо и винаги съм бил фен на ПФК Левски Спартак ... :lol: :lol: :lol:

Не. От 3-годишна възраст е привърженик на ЦСКА "Септемврийско знаме", преименуван в годината на раждането му на "Средец". Като юноша тананикайки си "Сърца червени" е целувал червената половина на фланелката на "Фейенорд". След отпадането на "Валвайк" се насочил към любимия си отбор. Но го информирали, че цесекарите успяват като футболисти на "Левски". :)

Потребителски аватар
vesko1978
Мнения: 58
Регистриран на: 18 юли 2008 23:59
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот vesko1978 » 30 юни 2010 02:00

viroglav написа:Абе ще съжалявате вие , че изпуснахте Глигор Глигоров ама нейсе ... Ако от тоя ставаше нещо , то вече щеше да е я в Твенте , я в Аякс или защо пък не във Фейнорд , на който явно е юноша ... Ама той не ... Ще ида в Подуене и за без пари , щото сърцето ми е синьо и винаги съм бил фен на ПФК Левски Спартак ... :lol: :lol: :lol:

http://www.vi.nl/Spelers/Speler/Dustley-Mulder.htm

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Холандски футболист в Левски

Мнениеот zap_lv » 30 юни 2010 03:27

Щом като е на средно ниво във Холандия,значи в България ще бъде трансферен удар.Само ме притеснява едно нещо.Преди време си спомням ,че в Литекс игра един холандски футболист ,нападател мисля,че беше Таис Слайтер,но нищо не можа да направи освен да взима голяма заплата.Дано не се окажа като него ,а по-скоро от класата на Бардон или малко по-висока класа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 95 госта