Програмата усложнява дербито!Дали няма да го отложат?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Програмата усложнява дербито!Дали няма да го отложат?

Мнениеот crap » 26 юни 2010 14:05

garfild8 написа:
kokic1986 написа:
garfild8 написа:В темата за жребия в А група,се пошегувах че Левски и ЦСКА ще отложат мача си,ако е в 1-я кръг. :) Когато наистини сини и червени се паднаха в 1-я кръг,продължавам да твърдя,че мача ще се отложи.Та сините не могат да играят,в цикъл сряда-събота.Те редовно искат отлагане. :)

То пък вие нали можете ... присмял се хърбел на щърбел

:) Ние сега се учим.Ама не си отлагахме,мачове от А група,заради ЕКТ. :lol: :lol:

Е то няма как и да ги отложите заради ЕКТ...
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Програмата усложнява дербито!Дали няма да го отложат?

Мнениеот TristaNNN » 26 юни 2010 21:20

Е какво от това - да го отложат ако се разберат. Аз лично предпочитам силни Левски и Цска в Европа в комбинация с хубаво дерби. Трябва да ви е ясно, че най-много сили ще отидат в ЛЕ, аз лично не искам дербито да се играе с резервите :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Програмата усложнява дербито!Дали няма да го отложат?

Мнениеот slavi_1914 » 27 юни 2010 01:25

Момчета мисля,че вие не знаете май как се отлага мач,а ?

1.желаещия изпраща доброволна молба до противника!
2. Ако не се разберат се изпраща уважителна причина за отлагане , която БФС НЕ ЕДИН И ДВА ПЪТИ е отказвало !

И много се извинявам на всезнайковците, но Левски и Цска продължават да са лицето на България в европа и затова е нормално другите да се съобразяват с тях.

Колкото до миналата година (за философите) мача с Черноморец беше отложен доброволно от 2-та клуба А НЕ ОТ БФС, както и този с Литекс,защото отборите прецениха,че и двата ще имат полза от това.

ПП: И недейте все да говорите за режим сряда-събота,защото европейските отбори,които играят в този режим имат уникални възстановителни бази,екипи от психолози и физиотерапевти (че и 100% взимат разни добавчици). Да не говорим,че отделно имат 22-ма (че и повече) равностойни футболисти !
А НИЕ КОЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА ИМАМЕ ?
Средноевропейските и по малките отбори в големите държави (с подобен на нашия статут) си избират приоритет.
Не малко са случайте,като този: За пример моя любим отбор в Англия, Ипсуич влезе от Чемпиъншип в Премиършип, завърши 5-ти и се класира за купата на Уефа. Там стигнаха 1/16 финал, но заради късата скамейка и цикъла сряда-събота изпаднаха обратно )
А къде отиват сензациите всяка година. Вижте пробилите отбори в турнирите и им вижте класирането в първенствата.
Да много от вас ще кажат 2005/2006 как станахме шампиони и пробихме в Уефа, вярно е, но не ни ли излезе после през носа?
Именно Мъри и Наско усетиха,че трябват още играчи и като не им дадоха пари всичко се сгромоляса !

Така,че не се сравнявайте толкова с големите Европейски клубове,защото сме далеч още от тях.(това важи за всички БГ отбори.)
Мисля,че трябва да се гради отдолу-нагоре и да имаме търпение ! А не като всичко в България "Ахо-ихо, после тихо" !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, CSKA_99, darkblue67, miro_rz и 92 госта