Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

UL_Blue
Мнения: 208
Регистриран на: 08 окт 2008 15:10

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот UL_Blue » 25 юни 2010 21:28

Пичове! Големият ни проблем не е десният бек, а ДЕФАНЗИВНИЯТ ХАЛФ, който ще играе до Гаджев!!! Ако приемем, че Балтанов е гласен за там, то не ми е ясно какво ще стане ако някои от двамата се контузи(припомням че миналата година се контузи, Гаджев, а по миналата Сърмов, а ние решения нямахме). Надявам се да не се разчита на Йовов в тази позиция. Там не му е мястото. А ако тоя Гарра се окаже дупка .... просто не ми се мисли кво ще правим с толкова ...... дупки :lol:

nosmoking
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юни 2010 13:58
Skype: debelia39
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот nosmoking » 25 юни 2010 21:57

Абе аз незнам защо махнаха Петър Петръш словака си беше много добре на десен бек даже и 2 гола вкара човека трениран е има желание да играе защо него върнат нали уж той щеше да е аааааааааааааааа??????????????????? :evil:

Sinqta Lavina90
Мнения: 30
Регистриран на: 23 юни 2010 01:51

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот Sinqta Lavina90 » 25 юни 2010 22:01

Cesc Fabregas написа:
balef написа:Разбирач защо Топчо да не играе десен бек ?

Mного просто-бавен е, няма техника, няма издръжливост, няма центриране...друго трябва ли ти?

+1 трябва ни бек !!!Топчо едни 4е е на възраст друго 4е никога не е играл на този пост

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот Neron » 25 юни 2010 22:06

Петраш трябваше да го оставят.Имаше скорост и добро центриране.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот terata » 25 юни 2010 22:14

+1 за Петраш. Имаше и хубаво центриране и силен шут, вкара и 2 гола. Верно е че е малко ренде, ама по-добре така отколкото некой гелосан със страх от единоборства. ...Мен друго нещо ме притеснява.. в sport.bg имаше статия, че Ясенчо Петров не харесвал Тасевски и Кривия и гласял за резерви. Аре за Кривия, дреме ми... но за Дарко. Та Тасевски е най-добрия футболист в момента в Левски и ако той мисли да го държи резерва... :twisted:

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот maximalniq » 25 юни 2010 22:22

Спокойно бе хора... Имайте търпение.
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот zlatan » 25 юни 2010 22:25

Спокойно бе хора... Имайте търпение.
знам те и теб колко си спокоен. :) ;)
LEVSKI_FOREVER

WeReWoLf
Мнения: 336
Регистриран на: 24 мар 2008 17:44
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот WeReWoLf » 25 юни 2010 22:29

Все още има вариант Петраш да се върне. Плюс това при необходимост на този пост могат да играят Шакиб, Топчо и Лъчо Балтанов.

По-скоро се притеснявам какво ще правим в атака, ако и Дембеле се окаже провал, имайки предвид, че доверието в Жоро Христов и Миро Антонов май се изчерпа. Пак ли ще трябва Бижутера да играе на този пост, който очевидно не му подхожда?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот metodito » 25 юни 2010 22:54

Човек, иска ми се десния бек да ни е последния проблем, както и го описваш. За съжаление си имаме доста по-различни по вид проблеми... :roll:
Замисли се друго, защо Ясен си мисли, че нямаме десен бек и защо не Топчо да е? Ако е вярно, че не намира място за Дарко, то десния бек съвсем не ни е проблем...
Изгонването на Балджийски, според мен е по-голям проблем. А в дясно не само Топчо, но и Бензукан и Милиев могат да играят там. Интересно е дали не мисли, че Станчев не става.... и не мисли да слага някакъв наемник на мястото на Станчев, понеже е всеизвестен снобизмът на треньорите ни и как смятат, че нашите футболисти не са футболисти, поне докато Фъргюсън не каже друго :mrgreen: .
Sinqta Lavina90 написа:+1 трябва ни бек !!!Топчо едни 4е е на възраст друго 4е никога не е играл на този пост

Бъркаш много. В мача ни с Литекс на Герена Топчо скри топката на Том именн от дясно на защитата. Когато Топчо стане бавен, обади се. Проблема му е друг. Рисков футболист е, и шпагатите му са такива от край време.
Последна промяна от metodito на 25 юни 2010 23:12, променено общо 2 пъти.

assencho1
Мнения: 391
Регистриран на: 14 яну 2009 13:51
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот assencho1 » 25 юни 2010 23:08

Ръководството на Левски ме изумява всеки ден. Изгониха най-големите ни надежди. . . от години чакам Балджийски и Табаков да се включат при мъжете, също и Генев. Аз просто съм потресен от простотията


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта