Левски се уреди с десен бек

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Левски се уреди с десен бек

Мнениеот twize » 24 юни 2010 11:04

Левски се уреди с десен бек
(Sportal)

Проблемът с десния бек в Левски ще бъде решен всеки момент, съобщи за "7 дни спорт" източник от клуба. Защитникът на Берое Здравко Илиев се очаква до няколко дни да подпише договор и да се присъедини към тима на Ясен Петров.

За момента не е ясно дали Левски ще плати нещо на Берое за този футболист, или ще го получи без пари. Досега от Стара Загора заради някаква уговорка за "мъжка дума" с ръководството си тръгнаха доста титуляри с договори. Контрактите им с Берое бяха прекратени по взаимно съгласие. На Левски обаче може да бъдат поискани някакви пари за Илиев. Заралии вече продадоха на сините централния си защитник Иво Иванов за 200 000 лв. На Герена Илиев и Стефан Станчев ще се конкурират за поста отдясно, а при това положение Ясен Петров ще може да ползва като централен защитник мароканеца Шакиб Бензукан в двойка с Йордан Милиев.

Здравко Илиев е потомствен десен бек. Син е на Илия Илиев, играл на този пост в Берое при спечелването на титлата през 1986 г. В момента Илиев старши е в ръководството на клуба на ветераните, който притежава акциите в Берое.
=============================================================================================================

Ако може да му се вярва на жълтия сайт, споделете мнения относно човека.

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот kokic1986 » 24 юни 2010 11:14

Не знам - те тия не са много достоверен източник , колегите заралии да кажат дали става момчето :? аз нямам впечатления

bistan75
Мнения: 56
Регистриран на: 06 авг 2009 17:30
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот bistan75 » 24 юни 2010 11:18

За тоя нямам наблюдения.Силно се съмнявам да е по добър от Миланов и защо им трябваше да го продават?А какво става с опорния халф? Някой ще се сети ли за Ричи?

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот Daniel Levski » 24 юни 2010 11:40

kokic1986 написа:Не знам - те тия не са много достоверен източник , колегите заралии да кажат дали става момчето :? аз нямам впечатления

Все пак го взимаме за резерва на Станчев. Моля старозагорци кажете дали е добър.

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот Nassy » 24 юни 2010 13:01

Определено е добро бекче, аз съм го гледал няколко мача, стабилен е и най важното центрира добре :)
Изображение

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот zap_lv » 24 юни 2010 16:07

Остава и конкуренция на Вески Минев да се намери и защитата ще е добре.Минев не ми прави впечатление на класен футболист има и по-класни от него в България.Вратарския пост също е проблемен.Вижте формата на Петков.Като знае ,че резервите му са много по-слаби и не си дава много зор.Предлагам Кирил Акалски за втори вратар на Левски .Прекалено е добър за Локо Пд.Ако има буен нрав ще го възпитаме.Спомнете си Гонзо по времето на Мъри какви нерви имаше в началото и какви безсмислени картони получаваше ,после след разговор с него ,Гонзо се укроти.Така може и Акалски да се вкултури.Единствения признак за агресията му е онова сбиване,което мищо не доказва.Акалски има физиката на Ники Михайлов и ще пасне идеално за резерва на Петков ,който след година може да си търски отбор.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот tatusindo » 24 юни 2010 22:36

zap_lv написа:Остава и конкуренция на Вески Минев да се намери и защитата ще е добре.Минев не ми прави впечатление на класен футболист има и по-класни от него в България.Вратарския пост също е проблемен.Вижте формата на Петков.Като знае ,че резервите му са много по-слаби и не си дава много зор.Предлагам Кирил Акалски за втори вратар на Левски .Прекалено е добър за Локо Пд.Ако има буен нрав ще го възпитаме.Спомнете си Гонзо по времето на Мъри какви нерви имаше в началото и какви безсмислени картони получаваше ,после след разговор с него ,Гонзо се укроти.Така може и Акалски да се вкултури.Единствения признак за агресията му е онова сбиване,което мищо не доказва.Акалски има физиката на Ники Михайлов и ще пасне идеално за резерва на Петков ,който след година може да си търски отбор.

За Веско нали взехме Щърков,а за резерва на Петков аз съм силно за Илко Пиргов (Черно море) ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Левски се уреди с десен бек

Мнениеот kokic1986 » 25 юни 2010 09:39

Гошо Петков не го давам за нищо - много бързо забравихте какво направи за нас - щото ако не беше той нямаше да има ни приказка ни шампионска лига ни нищо :x Трябва сега един дефанзивен халф и един десен бек и сме готови със селекцията !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: I_Tuk_Froid_Pobedi, LoveAndPeace, vlong и 151 госта