Това вече е друго нещо!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Това вече е друго нещо!

Мнениеот левскар07 » 13 юни 2010 00:07

За емблемата си прав, екселънт.
За нападателите е добре, че идват в повече, но посочете ми типично крило кой би играл успешно. Просто или не се сещам, или толкова разбирам от футбол.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Това вече е друго нещо!

Мнениеот tatusindo » 13 юни 2010 20:28

Robotop написа:Много от Вас разбирачите, може би не вярват, но най- качественото ново попълнение за следващия сезон се казва Георги Христов. С Дарко и Гара Дембеле, ще направят голям тандем, ако няма контузени .
- миро антонов е пътник, как изобщо го броят за нападател незнам.???

Крайно време е Христов да покаже как стана голмайстор на А група - дано да отбележи голове още в контролите,защото явно психиката не е от силните му черти ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

danchobara
Мнения: 148
Регистриран на: 14 яну 2009 12:58
Контакти:

Re: Това вече е друго нещо!

Мнениеот danchobara » 15 юни 2010 11:51

Изобщо има ли някакви силни черти това разорочарование наречено Г.Христов? Той не е за Нашия отбор,това го видяхме,а що се отнася за "младите" футболисти за мен е голяма грешка че треньора не ги взе на лагера,защото точно сега е момента да се налагат в отбора,а съм и 100% сигурен че няма да ни разочароват и ще играят и ще се раздават винаги не на 100%,а на 1000%.Само ЛЕВСКИ!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rockman и 101 госта