Стадион Раковски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mit_77
Мнения: 10
Регистриран на: 14 дек 2009 08:12
Контакти:

Стадион Раковски

Мнениеот mit_77 » 10 юни 2010 18:26

Какво стана с нашия проект!Всички левскари искаме да ни върнат стадиона и да имаме модерен стадион!Никой от ръководството не взима отношение в момента,незнам какво стана преди Лечева спираше проекта!За съжаление по времето на комунизма чорбата я настаниха в Борисовата градина най-големия срам, докато нас са ни изгонили в Подуене!

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот Vailo » 10 юни 2010 18:48

няма кой да спонсорира начинанието, а батков не може да извади от джоба си толкова пари в момента.. за това нищо не става.. иначе ако питаш някой от клуба ще ти каже, че държавата не им дава стадиона и за това нищо не правят. Сигурен съм обаче, че ако утре им занесат нотариален акт за терена ще го върнат обратно понеже нямат пари да започнат каквито и да е строежи

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Стадион Раковски

Мнениеот santiliana » 10 юни 2010 18:56

Не знам дали да ни връщат "Раковски"- той просто не е наш, а на МВР. От самото си създаване "Левски" е имал стадион, в непосредствена близост до Националния стадион, където е "Юнак"-а. Ако трябва да претендираме за нещо- защо това да не бъде именно "Васил Левски"?!
Не, че някой ще ни го даде, разбира се, но по принцип- там е мястото, което ни принадлежи.
На нас- СИНИТЕ ФЕНОВЕ.
И да не се включват в тази тема фенове на отбора с петолъчката, защото те най- малко имат право на мнение. Благодарение на тяхната червена партия- майка закрилница, "Левски" е изпратен в покрайнините на София, за да може новоизлюпеното отборче на комунизма да се простира охолно в "Парка на Свободата". На какво основание?!?!?
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот TristaNNN » 10 юни 2010 19:12

Според мен след някоя и друга годинка, като се пооправят нещата ще има апетит към този стадион. Дано от руина да се превърне в един модерен комплекс, разбира се, искам да е със сини знамена, но дори и да е неутрален - няма проблем.

Дано да се намерят по-заможни и спортни хора, които да го вкарат в ред 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Samoyl
Мнения: 488
Регистриран на: 27 ное 2009 11:46
Skype: sofiamilk_obelja
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот Samoyl » 10 юни 2010 19:50

Г-н Батков го е казал..." Аз нямам пари за стадион" ! НОООО едно време имаше възможност, ако не бяха изгонили Миша Чорни от България, ама то това си е друг въпрос...иначе си мисля,че ако това прослувуто дело на батковот завърши ....а той ще лапне много милиони от него ! Ще имаме нов стадион ..разбира се с Инвеститори.Колкото и странно да звучи Батков милее за клуба, просто както на всякъде има хора които го заблуждават за мн неща и той се излага ...и да не забравяме че в момента няма пари ! :) Няма вариант в който да ни отстъпат Раковски като компенсация за Юнак...единствено ако се направи проект от сорта на чорбата ...само стадион ...и други спортни .....работии :)

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 354
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот jusi » 10 юни 2010 20:01

Главния архитект на София каза да забравят за ремонти на Раковски.. А за парите Батков не веднъж или два пъти е казвал, че това е ''Проекта на живота му '' и си мисля че ще намери отнякаде пари..

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот blue magic » 10 юни 2010 21:03

Раковски е бил на милиционерския Спартак Сф, но може да ни бъде даден като компенсация за това че ни изгониха от Юнак. Но не вярвам, че Батков в момента има интерес - за да се посрои модерен стадион ще е неолходима грандиозна инвестиция. Същото се отнася и за ЦСКА - нищо няма да построят - само разлайват кучетата.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот vladitol » 10 юни 2010 22:33

Samoyl написа:Г-н Батков го е казал..." Аз нямам пари за стадион" ! НОООО едно време имаше възможност, ако не бяха изгонили Миша Чорни от България, ама то това си е друг въпрос...иначе си мисля,че ако това прослувуто дело на батковот завърши ....а той ще лапне много милиони от него ! Ще имаме нов стадион ..разбира се с Инвеститори.Колкото и странно да звучи Батков милее за клуба, просто както на всякъде има хора които го заблуждават за мн неща и той се излага ...и да не забравяме че в момента няма пари ! :) Няма вариант в който да ни отстъпат Раковски като компенсация за Юнак...единствено ако се направи проект от сорта на чорбата ...само стадион ...и други спортни .....работии :)

[offtopic]Какво е това дело :?: :?:[/offtopic]
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот ehh » 10 юни 2010 22:53

По тъпата логика на титаните, които казват, че ще строят, само ако стадионът е в центъра, то тогава всички софийски отбори могат да искат да строят в центъра на София.
Ако се даде зелена светлина на проекта на пернишките боклучии, то тогава не виждам, защо да не се даде зелена светлина и за Раковски.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
rocknrolla
Мнения: 1013
Регистриран на: 29 яну 2009 07:33
Контакти:

Re: Стадион Раковски

Мнениеот rocknrolla » 11 юни 2010 00:10

Построим ли Раковски се превръщаме отново в ЛЕВСКИ-СПАРТАК,ние трябва да си искаме от държавата това което е било наше и незаконно ни е било отнето от обирачите на мандри.
Попитали Радио Ереван след мача на ЦСКА с "Черноморец":
- Има ли нещо положително в ЦСКА?
Радиото отговорило:
- Да, допингпробите!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта