Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот phd » 08 юни 2010 15:43

IVAN.CYPRUS.BLUE написа:Вече незнам какво да мисля.Но със сигурност знам че ЛЕВСКИ потъва здраво на доло.Кой е виновен за това ,аз също не знам и немога да разбера.Ако това е Н.Сираков то значи че той готви преврат в ЛЕВСКИ.Ако обаче не е Н.Сираков то значи ни излъгаха пак,отново господата около Батков.След поредната лъжа която скроиха Батков и компания,а и спокойно мога да кажа и Гонзо,
незнам какво да си мисля и на кого да вярвам.Но ми се струва че тук се получава един затворен кръг ,от който не се разбира кой точно е виновен за упадака на ЛЕВСКИ и моментното му състояние.Затвореният кръг е Батков,Гонзо,Ясен и Н.Сираков сега тези хора ще си прехвърлят горещият картов един на друг ,ще се плюят и обвиняват за провала на синият любим отбор ЛЕВСКИ.А ние феновете пак ще трябва да се правим на заблудени.Аз мисля че е крайно време да ударим с юмрук по масата и да ги попитаме:
Коисте вие бе господа големи ЛЕВСКАРИ,кой ви направи това което сте сега,кой ви направи легенди на нашият любим отбор,кои ви вазпяват във песни и оди за нашият любим отбор??????Ние господа „левскари“ ние и само ние .А ние това сме ние истинските левскари които бяхме по стадионите в дъжд,сняг,студ и жега.Ние който за ЛЕВСКИ сме готови на всичко.Ние сме тези които заслужават не сабуване на гащите пред нас,ние сме тези които заслужават да излезете и да кажете открито в очите какво стана със селекцията,каде са милионите от ШЛ к УЕФА.Стига вече лъжи,измами и задколисни игри .Излезте и кажете истината като истински левскари.Излезте ,сега защото утре ще е късно други ден може и да няма за вас във ЛЕВСКИ.За нас феновете ЛЕВСКИ и ГУНДИ са вечни а вие сте просто преминаващи елементи.Хайде направете го господа „левскари“ в името на ЛЕВСКИ и милионите фенове които дочакахме 9юни2010г.Но както изглежда пак сме излъгани.Г-н БАТКОВ вървете си до като можете да го направите сам,защото идва времете когато вашите мутри не ще ви опазят.Просто ще ви изхвърлим от СИНИЯТ ЛЮБИМ ЛЕВСКИ .


[offtopic]Човече, вземи един правописен речник и го научи наизуст![/offtopic]

Аре сега и Ясен ви е излъгал. Абе въобще - мръсник се оказа, една тренировка не е провел, ама ни е ясеееееен той на нас, ясеееееееен! Ми Гонзо? Стоя единствен, докато всички плюеха, опитваше да прави нещо, докопахме ЛЕ....... мръсник е той..... И лъжец, да заяви, че иска да е шампион, че иска 15 победи, че иска 5-6 класни футболиста - гадта той, какви лъжи, че кой нормален левскар ще иска нещо такова! Па Батков въобще не го разбирам, бизнесът му не върви, пък той налива пари за издръжка на играчката ФК и търпи да го псуват, вместо да хариже всичко на някой Митал и да гледа сеир после..... Мани-мани. Голямо лъгане, големи мръсници, горките ние..... :oops:

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Пепо » 08 юни 2010 16:28

phd написа:Аре сега и Ясен ви е излъгал. Абе въобще - мръсник се оказа, една тренировка не е провел, ама ни е ясеееееен той на нас, ясеееееееен! Ми Гонзо? Стоя единствен, докато всички плюеха, опитваше да прави нещо, докопахме ЛЕ....... мръсник е той..... И лъжец, да заяви, че иска да е шампион, че иска 15 победи, че иска 5-6 класни футболиста - гадта той, какви лъжи, че кой нормален левскар ще иска нещо такова! Па Батков въобще не го разбирам, бизнесът му не върви, пък той налива пари за издръжка на играчката ФК и търпи да го псуват, вместо да хариже всичко на някой Митал и да гледа сеир после..... Мани-мани. Голямо лъгане, големи мръсници, горките ние..... :oops:

Не мисля, че тези за които си го написал, са достатъчно интелигентни за да схванат иронията ти. Иначе много жалко за чорбаризацията в нашата агитка. Кокала много добре им го каза...

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Blue_Girl » 08 юни 2010 17:10

ddimov написа:На Иво Иванов му е обяснено, че приеме ли офертата на Левски забравя за националния отбор. Нали не си мислите, че съвсем случайно вчера Гара Дембеле се изказа, че на 20.06. започва с Локо ПД - точно след покер турнира на морето с участието на Коко Динев и Атанас?


Мале, че изказване.
Когато футболист не играе в някои от грандовете, Мъри не го вика в националния ни отбор.
Сега пък излезе, че, който играе в Левски, пак няма да играе за България.
:mrgreen:

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Blue_Girl » 08 юни 2010 17:19

noo написа:Всичко е бизнес! Сираков го доказва.Човекът си е прав за себе си. Няма ли кинти, защо да поддържа родния си клуб? Ама с това поведение, дори и да се смени собственика, няма да има място за него в отбора. Никой не обича предателите.

1.
8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Blue_Girl » 08 юни 2010 17:21

Напълно е възможно, Сираков да има нещо общо с това.
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Robotop » 08 юни 2010 18:52

Евала Наско !!! Ако убиеш Батков, ще си по Велик от руския цар. Това е истински левскар !!!
Гъзолизци взимайте си хапчетата ! Казах...

restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот restless » 08 юни 2010 19:49

Blue_Girl написа:Напълно е възможно, Сираков да има нещо общо с това.

Чуда ви се, изтрещяли ли сте или ви плащат от офиса на ТБ за такива глупости?
Сираков бил уплашил еди-кой-си да не идва в Левски ... :roll:
Па те мноо бъзливи тез бе.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот левскар07 » 08 юни 2010 23:11

Robotop написа:Евала Наско !!! Ако убиеш Батков, ще си по Велик от руския цар. Това е истински левскар !!!
Гъзолизци взимайте си хапчетата ! Казах...

Ало, не се вземай за Татанка Йотанка, по-скоро си ташака витко. Май няма кой да ти смени памперсите.

slavi 5
Мнения: 104
Регистриран на: 09 юни 2010 00:08
Контакти:

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот slavi 5 » 09 юни 2010 00:25

Вие добре ли сте бе хора?! Без пари каква селекция искате да направим? Сега Наско виновен. Мръсния комунист не дава пари - айде Сираков виновен. Това е поредната измишльотина на някоя болна червена тиква. И ви се чудя на акъла как може да се палите за такива елементарни опити за интриги и сензацийки. И сте готови веднага да плюете и хулите без да се замислете. Че чак ме накарахте да си направя и регистрация тука. Проблема на Левски е един и се казва тодор батков! И той е най-доволен да има скандали м/у Гонзо и Сираков. И на него му е най-удобно сега да се оправдае, че Сираков е виновен за провалената селекция. И ще видите, че точно с това ще се оправдае, като има балами като вас да вярват на такива глупости!

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Наско, това ако е вярно ти си пълен глупак

Мнениеот Robotop » 09 юни 2010 12:58

Левскар07 (Батковист) - много ли ти харесва играта на левски? Това ли искаш да гледаш?
Много на отворен се бараш нещо, да не си повярваш!

Такива разбирачи като тебе търси Батков!


Върни се в “Левски”