Левски-през погледа на един фен

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Левски-през погледа на един фен

Мнениеот Синьо сърце » 08 юни 2010 01:51

Макар че отдавна не съм във форума,следя с интерес мненията за Левски-и тук,и в други медии,и сред феновете,и сред враговете ни.И бих искал да изкажа и своето-като един от малцината,подкрепяли отбора си в Мездра и Монтана,и на тъжните домакинства на Герена с по 500 зрители,и като един от многото,видели Приказката на живо-от началото ѝ в Целе,до края в Гелзенкирхен.
Като начало-нашата вина.Ние оставихме отбора си сам-след мача в Ловеч(от разговори с местни полицаи-никога толкова хора не са идвали на мач там),ние ги оставихме...В Стара Загора колко бяхме?Във Варна и Бургас събрахме хора благодарение на феноменалните фенклубове Варна и Шумен,в Монтана и Мездра-300 човека...Ако бяхме не 300,а 1000 в Мездра-резултатът щеше да е друг...Извинения от сорта-Батков едикъвси,те нищо не играят,нема да им ходя на мач...Че Батков едикъвси-така е,че нищо не играят-така е,ама ти седя пред телевизора,хвърля запалки и предмети,псува и вика-накрая се радваше,или страдаше-защото това е твоят отбор!Няма да им ходиш,ама боля ли те пак сърцето след Мездра,и радваше ли се след Монтана,а?
Вината на ръководството-мда,тежък сезон,доста грешки,доста провали!Ясно е,че трябва с лайна боя да се прави-но те не уцелиха ваксата и резултатът е рядко трагичен сезон за Левски!Основната вина е в тях,но това не ни оправдава-ние трябва да ги подкрепяме независимо от всичко!
Вината на другите-имаше съдийски грешки(е това от Варна беше в повечко),имаше и провокации-но това си е част от играта-не можеш да им се сърдиш.
И сега да кажем нещо хубаво-Левски се би докрай и достигна заветното място.Някой ще каже-ама те Локо сбъркаха,ама други сбъркаха...Че ние не бъркахме ли?Че ние ако не бъркахме,щяхме да се борим за титла,а не за второ-трето място,ама ходи обяснявай.Факт е,че се бориха докрай.
Та сезонът свърши,каквото било,било...Сега е време за селекция и подготовка.Не знам какви са вашите очаквания ,но кризата е тотална и надали Дрогба ще дойде при нас,нито дори футболист от 2 лига в Австрия.Каквото имаме от школата и каквото намерим в България-това е положението,другото е утопия...
Новият треньор-той има право на доверие,колкото всеки друг.Да минат два-три месеца,да видим какво ще направи и тогава ще даваме оценки.Аз лично не го харесвам,но да видим...
Атаката на Наско-това ми дойде като гръм от ясно небе,но той е дал много на Левски и има право по всяко време да даде мнение.Притеснява ме,че правилните критики,които изказа,си ги знаеме и феновете,а още по-добре ги знае ръководството-тогава какъв е смисълът?За другите-айде да се сети за Нешко, Зимунич,Гаучо и цяла плеяда тем подобни,а и да си спомни първия сезон на тандена СС-Беверен май имаше там...Ами ако Батков тогава ги беше махнал,както искаха повечето фенове-нямаше да има Приказка,нали?Ама кой ти мисли за такива неща...
Враговете...Аз си заслужих един бан,щото им се поддадох на евтините провокации.Но истинските врагове не са тия,дето пишат КЗЛ,или говорят за крави и телета-на тия толкоз им е капацитетът...Не е и Гарванът,дето грачи грозно,зловещо...-с такива се занимават съответните медицински институти.Врагове можем да си бъдем само и единствено ние-с неверието си,с нереалните си очаквания,с охулването(с или без причина),с безучастието си...Левски е кауза и начин на живот-ако някой си мисли,че ще е само радост,победи и слава-объркал се е ...Знаете ли как се чувствах на стадиона в Беверен след края на мача-на 2500 км от дома и отчаян?Знаел ли съм тогава,че това не е крах,а началото на една Приказка?А как мислите,че ще има друга приказка без нашата подкрепа?
Та в заключение-просто един слаб сезон за Левски.Имало ги е преди,ще ги има и в бъдеще.Слаб-слаб,трето място,ЛЕ,я познайте кой бг тим събра най-много точки в ЕКТ?Момчета и момичета,нашата работа е да подкрепяме отбора си-да,сега е трудничко(га ядохме кифтета,не ривахме),но това е положението.
Кратко и ясно-ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

levski32
Мнения: 35
Регистриран на: 09 мар 2009 10:54
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот levski32 » 08 юни 2010 02:11

По-добре не можеше да го кажеш. Само Левски!!!

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот maximalniq » 08 юни 2010 02:19

Много хубав коментар, Браво! Дано този сезон ни направи по-силни следващия. Тази година е много важна за нас и ако се провалим, ще ни е много трудно да достигнем текущия си коефициент в Европа. Нашата работа е ясна - САМО ЛЕВСКИ !
Изображение

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот stg333 » 08 юни 2010 05:38

браво казал си всичко

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот koi4i » 08 юни 2010 07:18

Бъркаш нещо.Болшинството хора от Сектор Б не ходят на мачове не заради Борат,а заради едни хора,които са си помислили,че могат да живеят на гърба на Левски.За неразбралите за СЗ става дума.
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот invader10 » 08 юни 2010 07:53

Синьо сърце написа:Макар че отдавна не съм във форума,следя с интерес мненията за Левски-и тук,и в други медии,и сред феновете,и сред враговете ни.И бих искал да изкажа и своето-като един от малцината,подкрепяли отбора си в Мездра и Монтана,и на тъжните домакинства на Герена с по 500 зрители,и като един от многото,видели Приказката на живо-от началото ѝ в Целе,до края в Гелзенкирхен.
Като начало-нашата вина.Ние оставихме отбора си сам-след мача в Ловеч(от разговори с местни полицаи-никога толкова хора не са идвали на мач там),ние ги оставихме...В Стара Загора колко бяхме?Във Варна и Бургас събрахме хора благодарение на феноменалните фенклубове Варна и Шумен,в Монтана и Мездра-300 човека...Ако бяхме не 300,а 1000 в Мездра-резултатът щеше да е друг...Извинения от сорта-Батков едикъвси,те нищо не играят,нема да им ходя на мач...Че Батков едикъвси-така е,че нищо не играят-така е,ама ти седя пред телевизора,хвърля запалки и предмети,псува и вика-накрая се радваше,или страдаше-защото това е твоят отбор!Няма да им ходиш,ама боля ли те пак сърцето след Мездра,и радваше ли се след Монтана,а?
Вината на ръководството-мда,тежък сезон,доста грешки,доста провали!Ясно е,че трябва с лайна боя да се прави-но те не уцелиха ваксата и резултатът е рядко трагичен сезон за Левски!Основната вина е в тях,но това не ни оправдава-ние трябва да ги подкрепяме независимо от всичко!
Вината на другите-имаше съдийски грешки(е това от Варна беше в повечко),имаше и провокации-но това си е част от играта-не можеш да им се сърдиш.
И сега да кажем нещо хубаво-Левски се би докрай и достигна заветното място.Някой ще каже-ама те Локо сбъркаха,ама други сбъркаха...Че ние не бъркахме ли?Че ние ако не бъркахме,щяхме да се борим за титла,а не за второ-трето място,ама ходи обяснявай.Факт е,че се бориха докрай.
Та сезонът свърши,каквото било,било...Сега е време за селекция и подготовка.Не знам какви са вашите очаквания ,но кризата е тотална и надали Дрогба ще дойде при нас,нито дори футболист от 2 лига в Австрия.Каквото имаме от школата и каквото намерим в България-това е положението,другото е утопия...
Новият треньор-той има право на доверие,колкото всеки друг.Да минат два-три месеца,да видим какво ще направи и тогава ще даваме оценки.Аз лично не го харесвам,но да видим...
Атаката на Наско-това ми дойде като гръм от ясно небе,но той е дал много на Левски и има право по всяко време да даде мнение.Притеснява ме,че правилните критики,които изказа,си ги знаеме и феновете,а още по-добре ги знае ръководството-тогава какъв е смисълът?За другите-айде да се сети за Нешко, Зимунич,Гаучо и цяла плеяда тем подобни,а и да си спомни първия сезон на тандена СС-Беверен май имаше там...Ами ако Батков тогава ги беше махнал,както искаха повечето фенове-нямаше да има Приказка,нали?Ама кой ти мисли за такива неща...
Враговете...Аз си заслужих един бан,щото им се поддадох на евтините провокации.Но истинските врагове не са тия,дето пишат КЗЛ,или говорят за крави и телета-на тия толкоз им е капацитетът...Не е и Гарванът,дето грачи грозно,зловещо...-с такива се занимават съответните медицински институти.Врагове можем да си бъдем само и единствено ние-с неверието си,с нереалните си очаквания,с охулването(с или без причина),с безучастието си...Левски е кауза и начин на живот-ако някой си мисли,че ще е само радост,победи и слава-объркал се е ...Знаете ли как се чувствах на стадиона в Беверен след края на мача-на 2500 км от дома и отчаян?Знаел ли съм тогава,че това не е крах,а началото на една Приказка?А как мислите,че ще има друга приказка без нашата подкрепа?
Та в заключение-просто един слаб сезон за Левски.Имало ги е преди,ще ги има и в бъдеще.Слаб-слаб,трето място,ЛЕ,я познайте кой бг тим събра най-много точки в ЕКТ?Момчета и момичета,нашата работа е да подкрепяме отбора си-да,сега е трудничко(га ядохме кифтета,не ривахме),но това е положението.
Кратко и ясно-ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!

Преди да съм прочел всичко да ти отговоря за мача Ви в Мездра. След като 2 години прави отбора дивотии с точни резултати / недоказано, но с големи съмнения/ и даже и футболистите мислеха , че нещата са чисти/ Локо Мз сам се бие/ и 20 000 да бяхте там същата работа. Феновете нямат вина , че вашият собственик няма финансови възможности да подържа този отбор. Поради тази причина нещата ще са и по зле. Каквато и подкрепа да правите, като няма кой да вкара гол нещата няма да се оправят. Не се иска само желание и пари трябват за това.

realnoncho
Мнения: 68
Регистриран на: 08 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот realnoncho » 08 юни 2010 08:10

Хубав коментар с много истини, но просто няма как да искаш само подкрепа при слаба и безинтересна игра.

koi4i написа:Бъркаш нещо.Болшинството хора от Сектор Б не ходят на мачове не заради Борат,а заради едни хора,които са си помислили,че могат да живеят на гърба на Левски.За неразбралите за СЗ става дума.

Тук съм съгласен, толерират се скинари, наркомани, лумпени(така обединени с гръмкото Ултраси) които са отишли не да подкрепят отбора а да намерят с кой да се заядът и сбият, срамно е в последните години в сектор Б да стават побои и на всичкото отгоре на последния мач с ЦСКА на брошурите с хореографията да ни се обяснява как НЕ трябва да снимаме защото видите от трибуните не ставали добри снимки и т.н. Или да не снимаме, защото ги е страх че ще се видят нелицеприятни неща?
Фотография @ http://www.NonchoILiev.com

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот Lyubooo » 08 юни 2010 08:36

разбираема е болката на автора, ето това е истинския фен!
в Юнайтед протестират срещу собствениците, но пълнят стадиона всеки мач!
но тука има една съществена разлика и тя е че в Левски няма нито добро ръководство, нито добро селектиране и съответно никакъв отбор, от там и никаква игра! 3-тото място стана реалност, заради странни мачове, като този в Стара Загора, предния сезон станаха шампиони със съдийски подкрепи в мачовете с ЛокоПД и Черно Море и кой знае още колко други!
от няколко години насам в Левски никой не си е на мястото и продължават да се слагат спорни професионалисти на отговорни постове! Къде е треньора достоен да води отбор като Левски, к'ви са тея Овчи Глави , Кокали, безизвестни сърби и начинаещи бг-треньорчета! Ами за спортните директори? Боримиров и Гонзо!!! Пфу! Те немогат да стъпят и на малкия пръст на машинатора Сираков!
Финансовата криза не е оправдание, защото спечелените пари от Левски, потъват някъде, а неостават в отбора!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

mor
Мнения: 377
Регистриран на: 01 окт 2009 13:53
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот mor » 08 юни 2010 09:12

Мнениеот Синьо сърце на 07 Юни 2010 23:51
Макар че отдавна не съм във форума,следя с интерес мненията за Левски-и тук,и в други медии,и сред феновете,и сред враговете ни.И бих искал да изкажа и своето-като един от малцината,подкрепяли отбора си в Мездра и Монтана,и на тъжните домакинства на Герена с по 500 зрители,и като един от многото,видели Приказката на живо-от началото ѝ в Целе,до края в Гелзенкирхен.
Като начало-нашата вина.Ние оставихме отбора си сам-след мача в Ловеч(от разговори с местни полицаи-никога толкова хора не са идвали на мач там),ние ги оставихме...В Стара Загора колко бяхме?Във Варна и Бургас събрахме хора благодарение на феноменалните фенклубове Варна и Шумен,в Монтана и Мездра-300 човека...Ако бяхме не 300,а 1000 в Мездра-резултатът щеше да е друг...Извинения от сорта-Батков едикъвси,те нищо не играят,нема да им ходя на мач...Че Батков едикъвси-така е,че нищо не играят-така е,ама ти седя пред телевизора,хвърля запалки и предмети,псува и вика-накрая се радваше,или страдаше-защото това е твоят отбор!Няма да им ходиш,ама боля ли те пак сърцето след Мездра,и радваше ли се след Монтана,а?
Вината на ръководството-мда,тежък сезон,доста грешки,доста провали!Ясно е,че трябва с лайна боя да се прави-но те не уцелиха ваксата и резултатът е рядко трагичен сезон за Левски!Основната вина е в тях,но това не ни оправдава-ние трябва да ги подкрепяме независимо от всичко!
Вината на другите-имаше съдийски грешки(е това от Варна беше в повечко),имаше и провокации-но това си е част от играта-не можеш да им се сърдиш.
И сега да кажем нещо хубаво-Левски се би докрай и достигна заветното място.Някой ще каже-ама те Локо сбъркаха,ама други сбъркаха...Че ние не бъркахме ли?Че ние ако не бъркахме,щяхме да се борим за титла,а не за второ-трето място,ама ходи обяснявай.Факт е,че се бориха докрай.
Та сезонът свърши,каквото било,било...Сега е време за селекция и подготовка.Не знам какви са вашите очаквания ,но кризата е тотална и надали Дрогба ще дойде при нас,нито дори футболист от 2 лига в Австрия.Каквото имаме от школата и каквото намерим в България-това е положението,другото е утопия...
Новият треньор-той има право на доверие,колкото всеки друг.Да минат два-три месеца,да видим какво ще направи и тогава ще даваме оценки.Аз лично не го харесвам,но да видим...
Атаката на Наско-това ми дойде като гръм от ясно небе,но той е дал много на Левски и има право по всяко време да даде мнение.Притеснява ме,че правилните критики,които изказа,си ги знаеме и феновете,а още по-добре ги знае ръководството-тогава какъв е смисълът?За другите-айде да се сети за Нешко, Зимунич,Гаучо и цяла плеяда тем подобни,а и да си спомни първия сезон на тандена СС-Беверен май имаше там...Ами ако Батков тогава ги беше махнал,както искаха повечето фенове-нямаше да има Приказка,нали?Ама кой ти мисли за такива неща...
Враговете...Аз си заслужих един бан,щото им се поддадох на евтините провокации.Но истинските врагове не са тия,дето пишат КЗЛ,или говорят за крави и телета-на тия толкоз им е капацитетът...Не е и Гарванът,дето грачи грозно,зловещо...-с такива се занимават съответните медицински институти.Врагове можем да си бъдем само и единствено ние-с неверието си,с нереалните си очаквания,с охулването(с или без причина),с безучастието си...Левски е кауза и начин на живот-ако някой си мисли,че ще е само радост,победи и слава-объркал се е ...Знаете ли как се чувствах на стадиона в Беверен след края на мача-на 2500 км от дома и отчаян?Знаел ли съм тогава,че това не е крах,а началото на една Приказка?А как мислите,че ще има друга приказка без нашата подкрепа?
Та в заключение-просто един слаб сезон за Левски.Имало ги е преди,ще ги има и в бъдеще.Слаб-слаб,трето място,ЛЕ,я познайте кой бг тим събра най-много точки в ЕКТ?Момчета и момичета,нашата работа е да подкрепяме отбора си-да,сега е трудничко(га ядохме кифтета,не ривахме),но това е положението.
Кратко и ясно-ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!


Един незаслепен фен,без пяна по устата-БРАВО

drvasko98
Мнения: 6962
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот drvasko98 » 08 юни 2010 09:20

С коментара не съм съгласен с предпоследните 1-2 изречения. Не, Левски не направи просто един слаб сезон, а прави трети пореден слаб сезон /нищо че миналият взехме титлата/. Но не играта на терена е притеснителната, щото играта за няколко месеца може да се оправи. Лицето на клуба е очернено, идентичността я няма, това е големият проблем.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта