Левски-през погледа на един фен

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
emigo
Мнения: 261
Регистриран на: 19 май 2009 11:41
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот emigo » 08 юни 2010 13:33

С повечето съм съгласен с автора, макар и не с всичко.Твърдо вярвам,че подкрепата е задължителна особено в трудните моменти.Повече ме учудва факта,че някои споменават името на Сираков,като единствен вариант за по-добра алтернатива за управлението на клубът ни. Той Вълчо най-много обича,цени и мисли единствено за себе си.Обича Левски и милее за него само ако е в управата му.Още не мага да забравя,когато ни се нагъзи със свалени гащи.На нас и на клубът Левски.

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот TPAtkov » 08 юни 2010 17:47

EG5KO написа:Много се притеснявам, когато нещо звучи хубаво! На първо четене мнението е добро, макар по стила да се досещам кой го е писал и практически не е погледа на обикновен фен. Страшното е друго. От една страна самовлюбен доносник е собственик на клуба, за нещастие е на Ви с организацията на футболен клуб от мащаба на "Левски". Лицето на клуба е един нискоинтелегентен бивш футболист, който от простотия се е вързал на акъла на собственика и действа като негов щит. Двамата иоще повече в условията на криза не могат, а вече и не бива да са начело на този велик клуб. От друга страна "Левски" не излъчва визия за бъдещето (трансфери, отношения към младите си таланти и т.н). Не мога да повярвам, че ти, който следваш "сините" навсякъде, си равнодушен към факта, че нашите юноши Хичо, Цачев, Генев, Киров, Иса, Табаков и колко още други не се харесват на ръководството и се предпочитат "топзвезди" като Антонов, Петраш, Дани Младенов и др. Боли ме, че изчезва духа, левскарския дух и се заменя с гвардия от майнички, за които "Левски" е само източник на пари и евентуално стъпало за излизане в чужбина. Не ми се иска да си спомням с умиление за изминалия сезон, но перспективата май е такава. Дано ти да си прав. Само "Левски"!


Абсолютно съм съгласен колега, само за Левскарския дух не съм.Просто няма такова понятие.Всяка есен ни го доказвате...разбира се има изключения, като случайното ви попадане в ШЛ и заслуженото според мен класиране на 1/4 финал в ЛЕ.Просто вие сами си вдигате някаква летва, която никога, ама никога не бихте прескочили..нямате име и традиции и от това най-боли, затова и винаги се сравнявате с ЦСКА..Омразата към ЦСКА наричате Левскарски дух. Най-големите успехи на Левски са...7:1 и 7:2 срещу...евробоеца ЦСКА София.Друга история нямате, всъщност имате, но резултата беше 1:17, нещо с което сте горди...какъв дух само

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот blue magic » 08 юни 2010 21:12

EG5KO написа:Много се притеснявам, когато нещо звучи хубаво! На първо четене мнението е добро, макар по стила да се досещам кой го е писал и практически не е погледа на обикновен фен. Страшното е друго. От една страна самовлюбен доносник е собственик на клуба, за нещастие е на Ви с организацията на футболен клуб от мащаба на "Левски". Лицето на клуба е един нискоинтелегентен бивш футболист, който от простотия се е вързал на акъла на собственика и действа като негов щит. Двамата иоще повече в условията на криза не могат, а вече и не бива да са начело на този велик клуб. От друга страна "Левски" не излъчва визия за бъдещето (трансфери, отношения към младите си таланти и т.н). Не мога да повярвам, че ти, който следваш "сините" навсякъде, си равнодушен към факта, че нашите юноши Хичо, Цачев, Генев, Киров, Иса, Табаков и колко още други не се харесват на ръководството и се предпочитат "топзвезди" като Антонов, Петраш, Дани Младенов и др. Боли ме, че изчезва духа, левскарския дух и се заменя с гвардия от майнички, за които "Левски" е само източник на пари и евентуално стъпало за излизане в чужбина. Не ми се иска да си спомням с умиление за изминалия сезон, но перспективата май е такава. Дано ти да си прав. Само "Левски"!

Съгласен съм само с определението за собственика на клуба. Но това за "нискоинтелигентния бивш футболист" не мога да го разбера. И въобще защо се връзвате на определения, че Гонзо бил прост! Определения поставени от мразещите ЛЕВСКИ. Гонзо нито е прост, нито е тъп, нито е нискоинтелигентен. Никога не съм чувал от него простотии в стил "Кюрда", а който не го познава може да си направи тези изводи само от интервютата му - умерени, точни и откровени.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Левски-през погледа на един фен

Мнениеот левскар07 » 08 юни 2010 23:35

crap написа:
Синьо сърце написа: И сега да кажем нещо хубаво-Левски се би докрай и достигна заветното място.Някой ще каже-ама те Локо сбъркаха,ама други сбъркаха...Че ние не бъркахме ли?Че ние ако не бъркахме,щяхме да се борим за титла,а не за второ-трето място,ама ходи обяснявай.Факт е,че се бориха докрай.

Пич, Локото не сбъркаха, те ЛЕГНАХА. Съдиите бъркаха, но във ваша полза. Сега кото се сетя за мачави с Перник или за този с Бургас, направо немога да повярвам какви глупости пишеш. Ето там ви е проблема, не е в Гондзьо, не е в Батков. Вие всичките сте един дол дренки, фърчите из небесата, главозамайвате се от собственото си аз и в един момент падате тежко, сменяте съдии ръководства и хиляда други глупости, но никога не поглеждате в огледалото...

ХФърчащия, научи граматиката и тогава коментирай тук. КОто се сетиш за Левски, припкай при попа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov, TristaNNN и 122 госта