Левски се размина с Борносузов!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот plamenst7 » 07 юни 2010 20:52

drvasko98 написа:Няма как да е иначе след като некадърни тренери, държат младите момчета по пейките, а там никой не се развива. Кокала опита малко да наложи някой и му биха/хме шута веднага.

Такааа и кой изгони Кокала?Публиката,която беше против него още от самото му назначаване, както е и сега срещу Ясен.

Потребителски аватар
bono
Мнения: 321
Регистриран на: 16 юли 2009 17:34
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот bono » 07 юни 2010 20:57

Абе ти ако смяташ, че тоя малоумник Кокълъ е треньор, значи си скаран жестоко с футбола :!: Колко пъти гледаше тренировките му на Герена, какво тренираха те, на какво научи отбора, играта имаше ли някакъв стил, и още, и още куп неща, за този "треньор на кучета" както го нарече един служител на Герена, ама е лесно да говориш наизуст и да плямпаш само глупости, които си чул недучул от баба си :!:

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот noo » 07 юни 2010 21:15

plamenst7 написа:
drvasko98 написа:Няма как да е иначе след като некадърни тренери, държат младите момчета по пейките, а там никой не се развива. Кокала опита малко да наложи някой и му биха/хме шута веднага.

Такааа и кой изгони Кокала?Публиката,която беше против него още от самото му назначаване, както е и сега срещу Ясен.


Не само Кокала изгониха. Всеки нов треньор, който се появи се нахвърлят отгоре му. А Ганьо за да няма проблеми им слуша простотиите. Е, заради това няма да се оправим скоро.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот delpi » 08 юни 2010 00:04

bono написа:Абе ти ако смяташ, че тоя малоумник Кокълъ е треньор, значи си скаран жестоко с футбола :!: Колко пъти гледаше тренировките му на Герена, какво тренираха те, на какво научи отбора, играта имаше ли някакъв стил, и още, и още куп неща, за този "треньор на кучета" както го нарече един служител на Герена, ама е лесно да говориш наизуст и да плямпаш само глупости, които си чул недучул от баба си :!:


Кучета, кучета ама станахме шампиони...
Иначе отбора ни няма стил не само сега и по времето на Кокала а от години... искам да кажа, че стила на игра на Левски при Велев не беше прецедент.

п.п. боно ли си какъв си незнам ама не е зле малко да поизпуснеш напрежението, малко по-спокойно да го раздаваш имам предвид...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
bono
Мнения: 321
Регистриран на: 16 юли 2009 17:34
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот bono » 08 юни 2010 11:17

Вчера бях изключително ядосан, да не кажа направо бесен заради поредните лъжи, на които се вързах, на това ръководство. Очевидно, това че си излях мъката, днес ми действа далеч по-добре, по-спокоен съм и на работа. Което обаче по никакъв начин не е свързано в промяна на състоянието на любимия Левски :idea:

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 08 юни 2010 12:35

Тоя вече е подписал с мамалигарите - http://gong.bg/view_article.php?article_id=139527

Утре ще е голямо шоу - представянето на звездата,носителя на Златната топка....

Калииин Щъркооооооооовв !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот delpi » 08 юни 2010 20:06

bono написа:Вчера бях изключително ядосан, да не кажа направо бесен заради поредните лъжи, на които се вързах, на това ръководство. Очевидно, това че си излях мъката, днес ми действа далеч по-добре, по-спокоен съм и на работа. Което обаче по никакъв начин не е свързано в промяна на състоянието на любимия Левски :idea:


:mrgreen:
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот rsk » 09 юни 2010 22:15

Пука ли му някой за тоя? играч за отбори като Черно море, не за левски ;)
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот garfild8 » 10 юни 2010 12:07

rsk написа:Пука ли му някой за тоя? играч за отбори като Черно море, не за левски ;)

Защо го искаше тогава,човека-оркестър в Левски? :roll: Щеше да ви свърши страхотна работа,ама...не сте виновни вие за дереджето на отбора ви. ;) Колко пъти съм го гледал и на Тича,наживо и по ТВ,в тандем с Владо Гаджев,щяхте да сте бетон откъм опорни халфове. ;)
Само Черно море.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Левски се размина с Борносузов!

Мнениеот delpi » 10 юни 2010 13:06

garfild8 написа:
rsk написа:Пука ли му някой за тоя? играч за отбори като Черно море, не за левски ;)

Защо го искаше тогава,човека-оркестър в Левски? :roll: Щеше да ви свърши страхотна работа,ама...не сте виновни вие за дереджето на отбора ви. ;) Колко пъти съм го гледал и на Тича,наживо и по ТВ,в тандем с Владо Гаджев,щяхте да сте бетон откъм опорни халфове. ;)


Много убедително се изказваш, но според мен никога не можеш да си на 100% сигурен, че даден играч би се справил отлично... все пак Левски не е Тича, напрежението е с пъти по-голямо.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Martinez1948, TristaNNN и 109 госта