"Без 9-ка няма силен Левски"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот niki87 » 05 юни 2010 01:00

viroglav написа:niki87 , хайде тази вечер поне да не отваряме дума за "силния" пролетен сезон на ПФК Левски от първенството 2009 - 2010 ... и на всичкото отгоре да олицетворяваме с него и Христо Йовов. Няма смисъл , замисли се ...

Никъде не казвам,че е бил силен сезона-опазил ме Господ.Просто Йовов игра на всички постове,без вратар,и вкара важни голове.Определено беше най-добрия футболист на Левски през сезона.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот LSFC 1914 » 05 юни 2010 01:00

niki87 написа:Добре бе Вироглав...Аз не мога да си обясня,защо постоянно се занимаваш с Левски.Коментирай ситуацията и текущите въпроси около ЦСКА във башия форум.Според мен ти спадаш към групата фенове които мразят повече противника,отколкото обичат собствения си отбор.Аз,примерно,изобщо не влизам във форума на ЦСКА,а още по-малко се заяждам целодневно.Кво толкова ти прави кеф да се занимаваш с Левски изобщо не ми е ясно :roll:


И аз съм забелязъл това! И тоя POPCORN бях го питал преди 4-5 месеца: " Защо пишеш само във форума на Левски?" и той ми отговори " Защото вашия форум винаги е пълен и има с кого да си пиша, а в моя няма хора :( " Какво да се чудим после защо 3-4 цесекара пишели в нашия форум! Ами просто цесекарите в тоя форум се броят на едната ръка, а и по принцип те са си малко и в живота и тук си избиват комплексите! :lol: :idea: :mrgreen:

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот niki87 » 05 юни 2010 01:02

LSFC 1914 написа:
niki87 написа:Добре бе Вироглав...Аз не мога да си обясня,защо постоянно се занимаваш с Левски.Коментирай ситуацията и текущите въпроси около ЦСКА във башия форум.Според мен ти спадаш към групата фенове които мразят повече противника,отколкото обичат собствения си отбор.Аз,примерно,изобщо не влизам във форума на ЦСКА,а още по-малко се заяждам целодневно.Кво толкова ти прави кеф да се занимаваш с Левски изобщо не ми е ясно :roll:


И аз съм забелязъл това! И тоя POPCORN бях го питал преди 4-5 месеца: " Защо пишеш само във форума на Левски?" и той ми отговори " Защото вашия форум винаги е пълен и има с кого да си пиша, а в моя няма хора :( " Какво да се чудим после защо 3-4 цесекара пишели в нашия форум! Ами просто цесекарите в тоя форум се броят на едната ръка, а и по принцип те са си малко и в живота! :lol: :idea: :mrgreen:

Пуканката е печен.Почти винаги е обективен и може да се води с него нормален диалог ;)

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот viroglav » 05 юни 2010 01:10

niki87 написа:Добре бе Вироглав...Аз не мога да си обясня,защо постоянно се занимаваш с Левски.Коментирай ситуацията и текущите въпроси около ЦСКА във башия форум.Според мен ти спадаш към групата фенове които мразят повече противника,отколкото обичат собствения си отбор.Аз,примерно,изобщо не влизам във форума на ЦСКА,а още по-малко се заяждам целодневно.Кво толкова ти прави кеф да се занимаваш с Левски изобщо не ми е ясно :roll:



Отговора е много прост ... Аз не мразя феновете на ПФК Левски. Дори напротив , имам много добри приятели левскари ... Само , че вие в момента си нямате отбор и това го заявявам най - сериозно ... Сегашният ПФК Левски не е вашия отбор , това е един измислен от органите на ДС отбор малко след 1989 година и беше направен с цел да бъде разделено обществото на уж комунистите от ЦСКА и уж СДС арите от ПФК Левски ... И така е вече двайсет години. Докато ние българите и фенове на ЦСКА и Левски не се обединим и свалим това БФС , то футбол в България няма да има ... При ЦСКА тази реформа малко по - малко започна да се осъществява ... Сега е ваш ред да изгоните Тодор Батков и целия УС от ПФК Левски , да застане начело някой бизнесмен с чисти приходи и да започнете начисто и вие ... И това е много просто да го направите , само трябва малко да помислите и Батков ще ви моли да му отворите вратата , за да си тръгне сам ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот niki87 » 05 юни 2010 01:12

Mислиш ли,че не искаме мустака да се разкара?!...

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот viroglav » 05 юни 2010 01:14

niki87 написа:Mислиш ли,че не искаме мустака да се разкара?!...


Ама то е толкова просто да го изгоните , че чак ми се вижда като детска игра ... Как мислите си тръгна Черепа от Армията ? А след него и Томов ...

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот Tommi » 05 юни 2010 01:15

А замисляли ли сте се ако Батков си тръгне, кой ще дойде :roll: Защото, ако дойде някой като бившия президент на Ботев и с отбора се случи нещо подобно :?: Сега поне не сме застрашени от това, защото може да няма много пари за селекция, но поне няма да затънем в дългове :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот niki87 » 05 юни 2010 01:17

Не е толкова просто.Виж селяка колко се мъчиха да го изритат и още имат ядове с него в Пловдив.Доколкото подразбирам мустака в момента търси купувач и май е въпрос на време да се разкара,дано е по-скоро!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот viroglav » 05 юни 2010 01:18

Tommi написа:А замисляли ли сте се ако Батков си тръгне, кой ще дойде :roll: Защото, ако дойде някой нато бившия президент на Ботев и с отбора се случи нещо подобно :?: Сега поне не сме застрашени от това, защото може да няма много пари за селекция, но поне няма да затънем в дългове :roll:



Който и да дойде , то парите му ще са бели и прозрачни ... Никой няма да дойде , за да върти далавери с ПФК Левски ... А кандидати съм сигурен , че има много , дори повече от много ... Само че ги е страх от Чорни и за това не афишират мераците си ...

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: "Без 9-ка няма силен Левски"

Мнениеот viroglav » 05 юни 2010 01:20

niki87 написа:Не е толкова просто.Виж селяка колко се мъчиха да го изритат и още имат ядове с него в Пловдив.Доколкото подразбирам мустака в момента търси купувач и май е въпрос на време да се разкара,дано е по-скоро!


Сигурен съм , че търси купувач , но съм сигурен и че е поставил много по - тежки условия от тези кирливи 15 милиона евра ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Drundrun2008, Eminem, icemanbg33, nvm, Reckless, scooool, tmanolov и 141 госта