Гонзо не го заслужава

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levskioleole
Мнения: 185
Регистриран на: 04 яну 2010 00:45
Контакти:

Гонзо не го заслужава

Мнениеот levskioleole » 03 юни 2010 10:50

След всичките обиди,които понесе от половината легенди на Левски за една година(особено от Наско) ,Гонзо мълчи-защо?
И аз не харесвам някой от решенията му,но ми става обидно как го плюят и дискредитират пред Левскарите!
Нима Гонзо НЕ Е ЛЕВСКАР И НАРОЧНО ЗАКОПАВА ЛЕВСКИ!!!
Аз това не го вярвам и даже не мога на сериозно да го приема ,че закопавал Левски и такива подобни глупости!!!
Уважавам много Наско,Борето,Ники Илиев,но благодарение на непрекъснатите приказки публиката на Левски е така разцепена,че това едва ли е били друг път,даже сега под това мнение ще има хора ,които да спорят и да се обиждат един друг ,но да са Левскари!
ДАЙТЕ ШАНС на човека да се опита да свърши малко работа...за първи пат правим селекция,която изглежда горе-долу добра,идват момчета като Иванов и Младенов...

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот dodo7271 » 03 юни 2010 11:02

Виж, никой не казва, че Гонзо го прави нарочно и специално иска да закопае Левски. Но е факт, че голяма част от решенията му са много грешни. Левски беше на крачка да не се класира в Европа, което вече щеше да е позор. Разбирам, че той не е главният виновник. Батков няма пари и си измива ръцете с Гонзо. Но в такъв случай си подаваш оставката. А иначе интервюто на Наско не е никак случайно и скоро ще разберем защо го е дал. При него никога нищо не е случайно.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот tprodanov » 03 юни 2010 11:06

Когато Гонзо стана директор вече ситуацията беше трагична. Каквото и да прави, той правилен ход няма - не може и да има. Гонзо го знаеше много добре това - затова и не взе треньор, за да се трупат негативите върху него, а не върху други хора. Единственото, което очаквам и искам да направи е да излезе, докато е директор и да каже, че Батков съсипва клуба.

UL_Blue
Мнения: 208
Регистриран на: 08 окт 2008 15:10

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот UL_Blue » 03 юни 2010 11:14

По принцип съм съгласен с теб. Обаче и съм съгласен и с Наско(Борето, Ники). Първо това е Левски и всеки провал, какъвто бе изминалият сезон( И ТО КАКЪВ ПРОВАЛ!!!), водят до напрежение и комфликти. Нормално. Това не е Своге. Второ упреците не са, точно към Гонзо, а към цялото ръководство на Левски от което той е част. И трето Гонзо получи и получава достатъчно кредит на доверие, както от нас феновете, така и от тези който сега го критикуват. A Гонзо направи доста грешки, както и каза доста глупости, както за Казанската афера, така и за шампионска титла, за играта на отбора и т.н. Така че критиката е заслужена.

peh
Мнения: 184
Регистриран на: 27 авг 2009 11:11
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот peh » 03 юни 2010 11:15

А ако не беше Гонзо, щеше ли да е по-добре? И дали след Желязков е имало друг шеф, който е работил при такава липса на пари?

Потребителски аватар
igor tomasic
Мнения: 369
Регистриран на: 17 яну 2009 15:26
Skype: n_tachev
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот igor tomasic » 03 юни 2010 11:16

Аз също много се дразна по нападките срещу Гонзо.Вярно , Гонзо има и грешни решения , но да погледнем само това с което разполага Кривия , Бардон, Петраш ... играчи , с които вече не става.Да не говорим , че бяха продадени Жиката , Рабех , Зе и Гонзо едва ли е имал думата при тяхната продажба.Все едно си знаем младите младите, виждаме колко струват и младите.Едно е ясно трябват класни играчи .Нека го плюят !За мен Гонзо си остава един истински мъжкар и съм сигурен,че ако Гонзо не е в ЛЕВСКИ и отбора е това състояние той никога няма да каже нещо против някой.
И k0гат0 падаш АЗ паk ще пея за ТЕБ !

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот Пепо » 03 юни 2010 11:28

peh написа:А ако не беше Гонзо, щеше ли да е по-добре? И дали след Желязков е имало друг шеф, който е работил при такава липса на пари?

Не! Щяхме да сме на 6-то място и вместо да го плюем, трябва да му вдигнем паметник, че има топки и като мъж не се уплаши и да се омете, а остана и се бори и при тази ситуация. Факт!

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот Daniel Levski » 03 юни 2010 11:32

Гонзо ще вдигне ЛЕВСКИ на крака - прави добра селекция тази година, въпреки кризата предходният сезон все пак се добрахме до лига Европа, без него щяхме да сме на 6-7 място. И пак казвам такива клакьори като Проданов и други, когато говорите против Батков , напишете каква е алтернативата. Защото, според мен той си взе поука и тази година ще се направи добра селекция. Дано обаче се намери поне още един инвеститор, за да може да се завършат и ремонтите по стадиона.

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот stg333 » 03 юни 2010 11:34

снощи Насо прекали , само това ще кажа

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот tprodanov » 03 юни 2010 11:39

Daniel Levski написа:Гонзо ще вдигне ЛЕВСКИ на крака - прави добра селекция тази година, въпреки кризата предходният сезон все пак се добрахме до лига Европа, без него щяхме да сме на 6-7 място. И пак казвам такива клакьори като Проданов и други, когато говорите против Батков , напишете каква е алтернативата. Защото, според мен той си взе поука и тази година ще се направи добра селекция. Дано обаче се намери поне още един инвеститор, за да може да се завършат и ремонтите по стадиона.



Абе, Левски и Ботев дали са си задавали въпроса каква е алтернативата на султана?

Ебаси хората има :shock:

Хайде, като си говорим за алтернативи - ако Батков го няма, ей сега се гътне и отбора няма друг собственик, няма алтернатива, какво ще стане? Чакам!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта