Гонзо не го заслужава

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот Al_Abrashev » 03 юни 2010 11:42

Гонзо вземал грешни решения...... Който не управлява той не греши и най-вече когато парите са кът. Наско Сираков да успокои топката и да не се прави на най-великия левскар, защото още помним изцепките му към нашата публика през 96-та, когато играеше за Славия.
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
dimito
Мнения: 63
Регистриран на: 06 сеп 2008 08:09
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот dimito » 03 юни 2010 11:44

Оставете Гонзо малко намира, защо в тази държава не се оставят хората да поработят малко на спокойствие и след това да се търсят резултати?
С мъри в началото ни да не беше по-лесно???
Да не забравяме сафаритата на наско и т.н.......

ОСТАВЕТЕ МАЛКО ГОНЗО ДА ПОРАБОТИ НА СПОКОЙСТВИЕ
Дори живота си да прекарам в мизерия и нищета, ЛВСКАР завинаги оставам ЛЕВСКАР дори и след смъртта...
В отбора си вярвам аз докрай, чака ни нов възход

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот Daniel Levski » 03 юни 2010 11:46

Проданов бих ти отговорил, но ти си превигилирован от модераторите и се притеснявам да не ме отстранят. А сериозно проблема е в това, че Левски още по времето на Грашнов трябваша да стане реално АД листвано на борсата, и тогава истинските фенове щяха да си купят акции. Аз и сега съм готов да купя акции / но само ако дружеството е на борсата/ поне за 5-6 хиляди лева. Ако има още 5000 човека като мен /за което за съжаление се съмнявам/, тогава ще има един главен акционер и хиляди като мен по-малки, с работеш Управителен съвет. А при тази конфигурация която е в момента, честно казано алтернатива не виждам, защото кой ще извади в тази криза 15 мрн.евро за да плати на Батков

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот SANSIRO7 » 03 юни 2010 12:00

Гонзо категорично не става за треньор и това беше голямата му грешка, а относно мениджърските м у качества е рано да се говори. С кой сме подписали до сега? А видяхме решението му за Достанич едва не провали сезона. Време е да почнем да правим разлика между играч и управник иначе ще заприличаме на ЦСКА.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот pehopeho » 03 юни 2010 12:00

Daniel Levski написа:Проданов бих ти отговорил, но ти си превигилирован от модераторите и се притеснявам да не ме отстранят. А сериозно проблема е в това, че Левски още по времето на Грашнов трябваша да стане реално АД листвано на борсата, и тогава истинските фенове щяха да си купят акции. Аз и сега съм готов да купя акции / но само ако дружеството е на борсата/ поне за 5-6 хиляди лева. Ако има още 5000 човека като мен /за което за съжаление се съмнявам/, тогава ще има един главен акционер и хиляди като мен по-малки, с работеш Управителен съвет. А при тази конфигурация която е в момента, честно казано алтернатива не виждам, защото кой ще извади в тази криза 15 мрн.евро за да плати на Батков

И аз съм готов да си купя!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
hgfgvh
Мнения: 176
Регистриран на: 03 мар 2009 21:11
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот hgfgvh » 03 юни 2010 12:06

Добре не мога да разбера защо се караме за тема, за която би трябвало да сме обединени и да все пак малко да се радваме, че успяхме да влезем в Лига Европа и не малка заслуга за това има Гонзо, защото ако и той беше казал майната ви и си беше тръгнал, какwо щеше да се случи, пое отбора опита се да оправи нещата, не успя да защити титлата, но като имаме предвид на кое място бяхме есента, това си е геройство, да направи грешки Гонзо, но и не се уплаши да застане пред трудностите.Така че нека да не забравяме, че този човек ни е правил шампиони три години подред, биеше чорбата и на лягане и на ставане и ни радваше, не вярвам да работи против любимият отбор.За това моля ви, нека да не се караме, а да изчакаме, да дадем шанс на Гонзо и Ясен, както дадохме на Мъри и Наско и след това получихме толкова много радост.Само Левски и нека да бъдем обеднинени!!!

Потребителски аватар
M.V.B.
Мнения: 78
Регистриран на: 04 май 2010 09:43

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот M.V.B. » 03 юни 2010 12:06

Още десетки хиляди страници ще се изпишат по тази болна тема !
Всеки Левскар го боли много и всеки търси вината някъде и всеки за него си е прав !
След Шампионската лига , Левски върви надолу и от тогава до сега всеки малко или много е виновен за този разграден двор , който в момента е Левски :(
Както се спомена по горе най жалкото е че се почна Левскар , Левскар да плюе което е изключително жалко и за съжаление ние почваме да се наподобяваме на "Царете на боклука " !
В този ред на мисли призовавам за повече толерантност между нас !

п.п. Много хора почнаха да забравят че ЛЕВСКИ е над всеки и всичко !

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот tprodanov » 03 юни 2010 12:07

:mrgreen:
Разбира се, аз съм даже собственик на форума :mrgreen:

Нищо не ти пречи да ми отговориш!

Колкото до акциите -
1. Това зависи от Батков изцяло. Човека, който ти боготвориш!
2. Трябва да нямаш никаква икономическа подготовка, за да си готов на тоя вариант с акциите.

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот Robotop » 03 юни 2010 12:15

Гонзо си е Гонзо, голям мъжкар, голямо синьо сърце, но критиката си я заслужи, да не казвам изпроси.

Колкото до Сираков , както винаги прав до болка . Най - великия левскар и професионалист в България.
Това което може той да прави за ЛЕВСКИ няма кой друг да направи поне още 100г.

Само ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Гонзо не го заслужава

Мнениеот blue magic » 03 юни 2010 12:17

Пепо написа:
peh написа:А ако не беше Гонзо, щеше ли да е по-добре? И дали след Желязков е имало друг шеф, който е работил при такава липса на пари?

Не! Щяхме да сме на 6-то място и вместо да го плюем, трябва да му вдигнем паметник, че има топки и като мъж не се уплаши и да се омете, а остана и се бори и при тази ситуация. Факт!

+1
Малко хора осъзнават какво би представлявал днес ЛЕВСКИ без Гонзо. При такъв финансов недоимък няма начин отборът да изглежда безупречно. Лесно е да се изтъкваш какво си направил за отбора, когато парите на Чорни се лееха, ама я сега вземи да постигнеш нещо.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, olimpi и 89 госта