Какво,става бе Батков??????????????

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 27 май 2010 14:45

Крайно време е мустака да разбере че ЛЕВСКИ и ФЕНОВЕТЕ МУ не са игрална зала да си играе с нас всичките.Както се вижда запяхме старата песен.Ето,трансфера на Камбуров пред провал,друг трансфер вече се провали на Животното и кой знай още колко трансфера ще се провалят.Продадохме Ники Димитров и Сърмов ,даваме на Славия ,Иван Цачев,други пък отивали незнам си каде.Ееее е а стига вече де ,стига с тези подиграфки и базици с нас феновете.Какво да чакаме до 9юли,тогава да ни кажете :/ами вижте кво,нема пари,нема футболисти но ще се справим с това което имаме.И на края,справянето е пак резил и срам.Ако „господата",Батков,Баждеков,Г.Иванов мислят така , то нека още сега си тръгнат.Дано,приятели да греша,дано не стане това което си мисля,дано всичко си дойде на мястото.Колко години казваме ДАНО,ДАНО,ДАНО.Дано този път наистина е последно ДАНО защото после вече идва истинското и кално ДЪНО.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: Коакво,става бе Батков??????????????

Мнениеот track.and.field » 27 май 2010 14:49

Брей, пускай молба в офиса на Батков за назначаването ти като спортен - директор, та да вземем да се оправим ! Не виждам смисъла от тази тема, знаеш ли още колко такива има ?!

П.с : Нима си мислиш, че ние не го знам това нещо ли ? Мисля , че темата се нуждае от ключ.
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Коакво,става бе Батков??????????????

Мнениеот balef » 27 май 2010 14:57

ГОНЗО НЕ РАЗБРА ЛИ ОЩЕ ЧЕ СИ ПОДЛОГА НА АГЕНТА ДРУГАРЯ БАТКОВ ! ВЯРВАХ МНОГО НА ГОНЗО НО ОТ ТОЗИ МОМЕНТ НАЙ-ДОБРЕ Е БАТКОВ И ГОНЗО ДА СЕ МАХАТ ОТ ЛЕВСКИ !!!

Потребителски аватар
Martines
Мнения: 459
Регистриран на: 03 май 2009 16:31
Местоположение: Frankfurt am Main
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот Martines » 27 май 2010 15:05

Абе да ни закриват....какъв е смисъла да съществуваме,след като само ни късат нервите..........ай да Ви е*а майката ла*няна на всички от ръководството :!: :!: :!:
За да бъдеш най-титулуван трябва да имаш най-много отличия, които ти носят съответните титли.
Левски-55.......цска-54 :P
http://vbox7.com/play:44b6627e

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Коакво,става бе Батков??????????????

Мнениеот forzajuve » 27 май 2010 15:05

Незабравяйте,че Гонзо е като правителството.Днес казва едно,а утре друго.Впрочем не ме е яд за Камбуров.Иска ми се повече Дембеле да е в тандем с Иса,заради младостта им.Неискам Камбуров да порита 1-2 сезона и да го шитнем в Китай.Очаквайте старата песен на нов глас на 9.Нещо от рода:Няма да съм треньор,ще стана;Има селекция,няма;.Истината,че сигурни засега са Щърков,Борносузов,Иса.За другите трябва парички
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

mts13
Мнения: 201
Регистриран на: 10 дек 2008 11:21
Контакти:

Re: Коакво,става бе Батков??????????????

Мнениеот mts13 » 27 май 2010 15:06

Че какви "фенове" сме ние ? По 100-200 човека на мач и глупости по форумите.Запалянковци ( а не фенове) бяха Ико и Макариуса , когато вдигнаха "Москвича" на Гюлеманди след 0:3 в Букурещ и го понесоха от "В" сектор към реката. И от следващия мач дойде Бобата Жечев за треньор

Потребителски аватар
emilio
Мнения: 331
Регистриран на: 24 мар 2008 17:17
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Коакво,става бе Батков??????????????

Мнениеот emilio » 27 май 2010 15:09

forzajuve написа:Незабравяйте,че Гонзо е като правителството.Днес казва едно,а утре друго.Впрочем не ме е яд за Камбуров.Иска ми се повече Дембеле да е в тандем с Иса,заради младостта им.Неискам Камбуров да порита 1-2 сезона и да го шитнем в Китай.Очаквайте старата песен на нов глас на 9.Нещо от рода:Няма да съм треньор,ще стана;Има селекция,няма;.Истината,че сигурни засега са Щърков,Борносузов,Иса.За другите трябва парички



Напълно съгласен за Дембеле и Иса +1
ЛЕВСКИ не е
фланелката с нечие
име на гърба,
ЛЕВСКИ не е плаката
на стената, ЛЕВСКИ
не е шала на
ръката ....... ЛЕВСКИ е
в ДУШАТА

http://vbox7.com/play:208c07ec

Levski Daniel
Мнения: 18
Регистриран на: 17 май 2010 17:09
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот Levski Daniel » 27 май 2010 15:10

Стига сте си чешали езиците, изчакайте до 9 юни. Цялата психоза се създава от журналята. Всички които пишете по форумите надали идвате на стадиона което е жалко, аз последните 30 години почти не съм пропуснал мач на ЛЕВСКИ, нормално е да има върхове и спадове. Един по слаб сезон и започва плаченето, това не са истинските фенове на ЛЕВСКИ. Аз съм оптимист,че тази година сме шампиони, като ще се борим за първото място с Литекс и Черноморец :P

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот blue magic » 27 май 2010 15:16

Действително положението започва да изнервя хората. До 9-ти не остана много време, а можем да се похвалим само с ЩЪРКОВ. Всеки левскар казва "Дано този път не останем излъгани", но не виждам причина ако има сигурен трансфер - а това означава подпис - вече да се афшира. А тази липса пак означава, че нишо не е ясно, че преговорите са "на кантар" Но на феновете им трябва малко оптимизъм, а не недомлъвки. Добре, за Ясен трябваше да се изчака края на шампионата, но защо сега се мълчи? Дори сигурния чорбар Тъча вече не е чак толкова сигурен, а тоя Камбуров - иди ми дойди ми.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот Adramelech » 27 май 2010 15:25

Levski Daniel написа:Стига сте си чешали езиците, изчакайте до 9 юни. Цялата психоза се създава от журналята. Всички които пишете по форумите надали идвате на стадиона което е жалко, аз последните 30 години почти не съм пропуснал мач на ЛЕВСКИ, нормално е да има върхове и спадове. Един по слаб сезон и започва плаченето, това не са истинските фенове на ЛЕВСКИ. Аз съм оптимист,че тази година сме шампиони, като ще се борим за първото място с Литекс и Черноморец :P


Не е въпроса, че сме направили един слаб сезон. Въпросът е, че в Левски от ден на ден почва да се работи все по аматьорски. Проблемът е там, че от доста време няма ама абслоютно никаква идея било то за трансфери или за треньорите. Дори и да станем шампиони, аз лично няма да съм доволен, защото в Левски в момента не се мисли в перспектива, а се мисли от ден за ден.
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, DoSomethingDifferent и 112 госта