Какво,става бе Батков??????????????

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

iohan.law
Мнения: 304
Регистриран на: 21 авг 2008 09:13
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот iohan.law » 27 май 2010 15:26

IVAN.CIPRUS написа:Крайно време е мустака да разбере че ЛЕВСКИ и ФЕНОВЕТЕ МУ не са игрална зала да си играе с нас всичките.Както се вижда запяхме старата песен.Ето,трансфера на Камбуров пред провал,друг трансфер вече се провали на Животното и кой знай още колко трансфера ще се провалят.Продадохме Ники Димитров и Сърмов ,даваме на Славия ,Иван Цачев,други пък отивали незнам си каде.Ееее е а стига вече де ,стига с тези подиграфки и базици с нас феновете.Какво да чакаме до 9юли,тогава да ни кажете :/ами вижте кво,нема пари,нема футболисти но ще се справим с това което имаме.И на края,справянето е пак резил и срам.Ако „господата",Батков,Баждеков,Г.Иванов мислят така , то нека още сега си тръгнат.Дано,приятели да греша,дано не стане това което си мисля,дано всичко си дойде на мястото.Колко години казваме ДАНО,ДАНО,ДАНО.Дано този път наистина е последно ДАНО защото после вече идва истинското и кално ДЪНО.

Що не извадиш 1-2 млн euro за да вземат играчи. Нима това, че е пропаднал трансфера на Животното от Спартак Пд е нещо чак толкова важно.... Като толкова се пишем фенове, защо ходим по 300 човека на Герена, а !?! Не знам да допускаш някой да харчи твоите пари! Защо у нас всеки не си гледа работата, за да "оправи" тая държава!

emko
Мнения: 87
Регистриран на: 22 мар 2010 16:51
Skype: emkoo1600
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот emko » 27 май 2010 15:32

Има много хора, които само пишат по форумите за селекция, за това как ръководството трябва да си тръгне, а след това какво???? Вие като толкова мног милеете за клуба защо не ходите на всеки мач (извинявам се на тези, които са на Герена всеки мач) и всеки път стадиона да има по 20 000 хил. човека. Сметнете, че на сезон има поне 15 домакински мача от А група. 15 мача по 20 000 човека по 5 лева средно за билет са 1 500 000 лева. Ето това е сума, с която да се купи един що годе добър играч, който да вдигне класата на отбора, и който да може да вкара от 2 положения едно. И когато това стане всички вие можете спокойно да пишете по форумите за това кой да си ходи и кой не. А сега като се махне Батков, кой ще дойде? Има ли купувач. Аз също не съм съгласен с много от нещата на Батков, но кой направи общежитие, кой направи 2 тревни терена и един изкуствен, за да има къде да тренират децата?
http://www.naploshtada.ovo.bg - коментари, мнения, анализи и .....

Потребителски аватар
bibon
Мнения: 15
Регистриран на: 23 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот bibon » 27 май 2010 15:40

emko написа:Има много хора, които само пишат по форумите за селекция, за това как ръководството трябва да си тръгне, а след това какво???? Вие като толкова мног милеете за клуба защо не ходите на всеки мач (извинявам се на тези, които са на Герена всеки мач) и всеки път стадиона да има по 20 000 хил. човека. Сметнете, че на сезон има поне 15 домакински мача от А група. 15 мача по 20 000 човека по 5 лева средно за билет са 1 500 000 лева. Ето това е сума, с която да се купи един що годе добър играч, който да вдигне класата на отбора, и който да може да вкара от 2 положения едно. И когато това стане всички вие можете спокойно да пишете по форумите за това кой да си ходи и кой не. А сега като се махне Батков, кой ще дойде? Има ли купувач. Аз също не съм съгласен с много от нещата на Батков, но кой направи общежитие, кой направи 2 тревни терена и един изкуствен, за да има къде да тренират децата?

Баждеков, ти ли си бе другарю?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот tprodanov » 27 май 2010 15:40

Ей това не го разбирам. Преди виновните бяха Мъри и Наско. После Борето, сега Гонзо. Утре ще е я Топчо, я Кривия. И голяма част от хората обаче не искат да се съсредоточат върху главния проблем в Левски, а именно, собственика му. Ей тва не го разбирам, какво, по-лесно е да псуваш Гонзо, отколкото Батков ли?

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот blue_ power1 » 27 май 2010 15:42

emko написа:Има много хора, които само пишат по форумите за селекция, за това как ръководството трябва да си тръгне, а след това какво???? Вие като толкова мног милеете за клуба защо не ходите на всеки мач (извинявам се на тези, които са на Герена всеки мач) и всеки път стадиона да има по 20 000 хил. човека. Сметнете, че на сезон има поне 15 домакински мача от А група. 15 мача по 20 000 човека по 5 лева средно за билет са 1 500 000 лева. Ето това е сума, с която да се купи един що годе добър играч, който да вдигне класата на отбора, и който да може да вкара от 2 положения едно. И когато това стане всички вие можете спокойно да пишете по форумите за това кой да си ходи и кой не. А сега като се махне Батков, кой ще дойде? Има ли купувач. Аз също не съм съгласен с много от нещата на Батков, но кой направи общежитие, кой направи 2 тревни терена и един изкуствен, за да има къде да тренират децата?

За жалост е така,никой явно не иска да купи отбора,иначе Батков щеше да го продаде до сега...Няма пари в този клуб,иначе си мисля,че мустака все щеше да купи някой по-класен нападател,който от 3 положения да вкара едно.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот tprodanov » 27 май 2010 15:44

А защо мислиш, че би го продал, и защо мислиш, че иска да купи нападател, и парите са му проблема?

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот LaRgO » 27 май 2010 15:46

Нали искахте Левски да играе в Европа? Сега какво недоволствате? Ще гледате европейски мачове,нищо,че пак ще се излагаме.За вас е важно да се гледат европейски мачове.

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот bigbonusprize » 27 май 2010 15:47

iohan.law написа:Що не извадиш 1-2 млн euro за да вземат играчи. Нима това, че е пропаднал трансфера на Животното от Спартак Пд е нещо чак толкова важно.... Като толкова се пишем фенове, защо ходим по 300 човека на Герена, а !?! Не знам да допускаш някой да харчи твоите пари! Защо у нас всеки не си гледа работата, за да "оправи" тая държава!


Не, че нещо, но 300 човека на Герена никога не съм виждал. Колкото и зле да сме, сме първи (втори) по посещаемост...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

klshff
Мнения: 141
Регистриран на: 20 апр 2010 16:44
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот klshff » 27 май 2010 15:48

emko написа:Има много хора, които само пишат по форумите за селекция, за това как ръководството трябва да си тръгне, а след това какво???? Вие като толкова мног милеете за клуба защо не ходите на всеки мач (извинявам се на тези, които са на Герена всеки мач) и всеки път стадиона да има по 20 000 хил. човека. Сметнете, че на сезон има поне 15 домакински мача от А група. 15 мача по 20 000 човека по 5 лева средно за билет са 1 500 000 лева. Ето това е сума, с която да се купи един що годе добър играч, който да вдигне класата на отбора, и който да може да вкара от 2 положения едно. И когато това стане всички вие можете спокойно да пишете по форумите за това кой да си ходи и кой не. А сега като се махне Батков, кой ще дойде? Има ли купувач. Аз също не съм съгласен с много от нещата на Батков, но кой направи общежитие, кой направи 2 тревни терена и един изкуствен, за да има къде да тренират децата?

Нейде файда от базата, след като ги пращаме юношите на майната си...
Вариантите, които трябва да се следват са според мен два:
1. Батков има пари, които да даде за селекция и се прави качествена селекция
2. Нямаме пари. Казва се пряко, без да се лъже, че ще се прави селекция и залагаме на юношите, а не да ги пращаме тук и там...
П.П: Добре, след като няма пари за качествен нападател защо да купува някой със страх от топката, след като може да пусне Иса, Киров, Табаков?(Тук да не говоря колко СЪМ БЕСЕН от това, че Цачев отива в Славия... Дано поне Кокала го направи футболист!)
П.П2: ОК, Батков да е проблема... Ама има ли кандидат за собственик на Левски? След като няма и оставаме с Батков собствените кадри са далеч по- добре.
Последна промяна от klshff на 27 май 2010 15:52, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Какво,става бе Батков??????????????

Мнениеот bigbonusprize » 27 май 2010 15:50

klshff написа:Нейде файда от базата, след като ги пращаме юношите на майната си...
Вариантите, които трябва да се следват са според мен два:
1. Батков има пари, които да даде за селекция и се прави качествена селекция
2. Нямаме пари. Казва се пряко, без да се лъже, че ще се прави селекция и залагаме на юношите, а не да ги пращаме тук и там...


Школата ни, приятелю, от година на година пропада. От махането на Holland всичко тръгна надолу. Една зверска корупция, едни ми ти връзкарски истории. Проблемът Тодор Баткоф е доста по сериозен, от колкото си мислим...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], icemanbg33 и 115 госта