Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
XTaz
Мнения: 209
Регистриран на: 16 мар 2009 14:20
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот XTaz » 20 май 2010 23:00

Успех на Ясен. Не съм впечатлен, но да видим. Винаги е правил добро впечатление. Да го подкрепим а не да го почваме от начало.
Да знаеш как се прави, не е трудно. Трудно е, да го направиш

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот groti » 20 май 2010 23:33

Не съм хейтър,но докато оня мустакатия прошляк е там и новото му кученце гонзо нищо хубаво не ни чака.Ясен и да не е толкова лош треньор,пак ще отнесе негативите.Не знам кой е гледал интервюто на Бившия Идол,но лично мен много ме издразни."Аз...Аз..аз...аз реших..аз..аз..аз..аз...моят..моето..аз"
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

anton1oli
Мнения: 176
Регистриран на: 11 май 2008 00:00

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот anton1oli » 20 май 2010 23:37

Ей големи разбирачи от футбол в тая държава и ми е чудно как не сме взели още я шампионска лига я световна или европейска титла от толкоз капацитети във футбола ни това в кръга на шегата аз съм на мнение да видим и да му се даде шанс на Ясен и тогава да си говорим ,а не сега да плямпаме глупости . УСПЕХ НА ЯСЕН И САМО ЛЕВСКИ.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот plamenst7 » 20 май 2010 23:42

Започвам да си мисля,че Левски има една от най-отвратителните публики.Вечно недоволна,винаги против всички и против всеки. Оплюха Кокала,който ни направи шампиони,оплюха Гонзо,който си даде здравето за Левски.Сега започват да плюят и по Ясен Петров,който дори още не е започнал работа в отбора.И за да постигне някакъв успех трябва да има подкрепата на публиката.В случая успеха е малко вероятен,защото тази подкрепа я няма и ще го подемат още след първия равен мач,че дори и преди да е свършил мача.Така не може да се работи и не се постигат успехи.Жалко за отбора, но за мен феновете имат най-голямата вина за състоянието на Левски в момента.По-голяма дори от Батков.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот niki87 » 20 май 2010 23:43

groti написа:Не съм хейтър,но докато оня мустакатия прошляк е там и новото му кученце гонзо нищо хубаво не ни чака.Ясен и да не е толкова лош треньор,пак ще отнесе негативите.Не знам кой е гледал интервюто на Бившия Идол,но лично мен много ме издразни."Аз...Аз..аз...аз реших..аз..аз..аз..аз...моят..моето..аз"

За теб бивш,за други-НЕ.И много ясно,че ще казва АЗ,нали той е спортния директор следователно,той решава всичко.
И стига вече с тоя негативизъм,на никой от нас не му е симпатичен Батков,но всички ние сме длъжни да подкрепяме ЛЕВСКИ :!:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2010 02:09

Да пожелаем успех на човека и това е. Ясно беше, че няма да дойде Европеец - пари няма, а и вече никой не работи за здраве или хоби.
Интересна ми е селекцията, която ще направи :? ... и по-точно дали ще разчита на родни момчета или ще се търсят свободни "звезди" от целия континент. Със сигурност и Гонзо ще дърпа конците - ще видим обаче с каква сила и в какви интервали - дано все пак двамата да се разбират, иначе е зле за клуба. И още нещо съществено - дано да успее да спечели респекта на играчите и да държи съблекалнята под контрол, иначе .... да не давам пример, че току виж ми изтрили мнението.

Моят вот на доверие към Ясен е целият нов сезон + лятната и зимна подготовки. Оттам нататък ..времето ще покаже... и все пак...да пожелаем УСПЕХ на човека 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2010 02:14

NOMER14 написа:
Левски 1914 написа:Някой, който е против може ли да ми каже 2-3 причини поради, които е настроен така ?? Или просто по името го определихте и тва е ? Да, не е печелил много трофеи, ама това не значи, че и сега няма да спечели. При една добра селекция с малко късмет пак ще станем шампиони следващия сезон. Пожелавам му успех !

Първа причина: за 27 шампионатни мача е вкарал само 1 (един) гол.
Втора причина: защо само тридесетина мача е играл за Левски?
Трета причина: нека старите левскари в тоя форум припомнят как Ясен ни унижи като ни вкара 2-3 гола в мач Тракия-Левски.



Не е задължително добрият жокей да е бил силен и бърз кон преди това ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот bigbonusprize » 21 май 2010 10:35

Изгоненото Зафе за новия Ясен: Левски да му даде време, ще се справи

Петров притежавал дух и характер, за да се справи в професията

Първите ми срещи с Ясен Петров бяха, когато се изправих срещу него на терена. Остави впечатления на много добър футболист. Притежаваше техника и импровизация в отиграванията. Не се отличаваше с особена бързина и не залагаше на скоростни пробиви, но компенсираше с добро виждане на играта. Притежаваше добър поглед за ситуацията на терена и умееше да подава точно. Впечатленията ми за играта му се потвърдиха, когато станахме съотборници в Локомотив (Сф).
Той е страхотен приятел, на когото може да се разчита. Ясен е човек, който е готов на всичко в името на приятелството. Интелигентен футболист и треньор, непрекъснато се интересува от новостите във футбола. Следи отблизо западните отбори и знае много. Свърши добра работа в Локомотив (Сф) като треньор. Последва спад и не толкова добър период в кариерата му, когато бе в Ботев. В Черно море и Локомотив (Пд) също работеше добре и постигна резултати. Ясен Петров е млад треньор, който търси своето място в треньорската професия. Притежава духа и характера, които са нужни, за да успееш в тази професия. Зареден е с голям хъс за работа и успехи. Въпросът е дали в Левски ще го оставят да работи на спокойствие. Ако му дадат време, той ще успее да наложи вижданията си. Очаквам да се справи без проблеми в Левски.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
diego
Мнения: 42
Регистриран на: 16 авг 2009 21:56
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот diego » 21 май 2010 11:16

За нищо не става Ясен ,доказан некадърник! Стигна финал за купата на България с готовият отбор на Илиян Илиев и това е най-голямото му постижение, а накрая ус*а финала..Но така ще е ,докато пионката гонзо е начело на Левски ,изпълнителен директор без образование(смях).

Потребителски аватар
b0b000
Мнения: 108
Регистриран на: 05 ное 2009 13:09
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот b0b000 » 21 май 2010 12:20

Нека му дадем шанс на Ясен ... пък времето ще покаже !

САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !
"Когато излизам на терена, обичам да поглеждам към пълните трибуни. Като ти ревне тази публика, как да не се хвърлиш!" Георги Аспарухов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: cskarcheto92, miro_rz и 118 госта