Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот Tommi » 11 юни 2010 00:11

niki87 написа:И какъв е обратния ефект :?

Да се влоши контролът върху нормалната топка - спиране, водене, дриблиране, пасове, а да не говорим за удари (не знам дали тренират удари с тези малки топки) ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот niki87 » 11 юни 2010 00:29

Не вярвам,пък и те не тренират постоянно с малките топки :)
[offtopic]Не съм забравил за начина по който ме избъзика в темата "Ами сега",в удобен момент ще ти го върна :twisted: :twisted: :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот Tommi » 11 юни 2010 00:36

niki87 написа:Не вярвам,пък и те не тренират постоянно с малките топки :)
[offtopic]Не съм забравил за начина по който ме избъзика в темата "Ами сега",в удобен момент ще ти го върна :twisted: :twisted: :lol:[/offtopic]


Доколкото знам, Марадона преди мачове е жунглирал с портокал, така че може и методите на Ясен да донесат успех, но пак казвам, че трябва да изчакаме, за да разберем ;)
[offtopic]Чакам отмъщението :lol: :lol:[/offtopic]
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот W84me » 12 юни 2010 12:13

Поне от доста време насам имаме интелигентен треньор!За това колко си разбира от работата ще покажат резултатите.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот tatusindo » 13 юни 2010 21:19

„На този етап в нашите компютри сме поставили петима футболисти в наказателното поле.''
Някой може ли да ми го разтълкува това-да не е някакъв нов метод на Ясен,за какви компютри става въпрос??? :?
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот maximalniq » 15 юни 2010 22:26

tatusindo написа:„На този етап в нашите компютри сме поставили петима футболисти в наказателното поле.''
Някой може ли да ми го разтълкува това-да не е някакъв нов метод на Ясен,за какви компютри става въпрос??? :?

Може нещо FIFA Manager да играе човека... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот ehh » 16 юни 2010 00:46

Сигурно развива стратегии, посредством компютърни симулации, според данните на играчите.
В развитите държави отдавна ползват подобни технологии, които се виждат особено във волейбола. Ако сте забелязали, на столчетата до треньорите винаги има един човек с лаптоп.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Foxtrot
Мнения: 144
Регистриран на: 26 юни 2010 22:11
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот Foxtrot » 26 юни 2010 22:19

Сигурно става въпрос за програма за "управление" на отбор. Нещо като Data Coach Menager примерно. Иначе Ясен Петров е един много интелигентен треньор, със съвременно виждане за футбола! Ако всичко е наред Левски може само да постигне успехи с този треньор.

Потребителски аватар
SiniqMech
Мнения: 26
Регистриран на: 30 юни 2010 18:51
Skype: Qkudzo
Местоположение: Jambol
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот SiniqMech » 30 юни 2010 19:01

немисе вярва да направи не6то с отбора но иам малко самнение 4е може и тфа самнение е 4е е млад и отбора е пред него ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: I_Tuk_Froid_Pobedi и 115 госта