Гонзо на световното през 1998

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

foryoubitch
Мнения: 253
Регистриран на: 06 апр 2010 20:59
Skype: foroyoubitch
Контакти:

Гонзо на световното през 1998

Мнениеот foryoubitch » 08 май 2010 15:32

Чудно ми е тогава гонзо игра ли , играли ли са двамата с Бербатов нападатели или Стойчков каде има головете му
АЗ САМО СЕ СЕЩАМ ЗА ЕДНА ЗАДНА НОЖИЦА МАЙ БЕШЕ СРЕЩУ ХЪРВАТИЯ 8-)
Казвали са ми че Йовов и Стойчков са играли нападатели

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот comandosa1 » 08 май 2010 16:18

foryoubitch написа:Чудно ми е тогава гонзо игра ли , играли ли са двамата с Бербатов нападатели или Стойчков каде има головете му
АЗ САМО СЕ СЕЩАМ ЗА ЕДНА ЗАДНА НОЖИЦА МАЙ БЕШЕ СРЕЩУ ХЪРВАТИЯ 8-)
Казвали са ми че Йовов и Стойчков са играли нападатели

Стойчков... :) , каде... :) , Чудно ми е тогава гонзо игра ли , играли ли са двамата с Бербатов нападатели или Стойчков каде има головете му
:!: :?: :!: :?: :o


Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот acmilan » 08 май 2010 16:27

1.Стоичков,Костадинов и Пенев бяха титулярните трима в атака тогава.2.Гонзо беше повикан на световното,но не влезе в игра.3.Бербатов беше на 17 години,според теб бил ли е на световното :lol: 4.Стоичков и Йовов играха заедно срещу Англия през 1999 г. в бенефиса на Камата.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот pomiqrat » 08 май 2010 16:27

Гонзо не игра на световното. Косатадинов вкара гола 1998
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот Гуу » 08 май 2010 16:28

comandosa1 написа:
foryoubitch написа:Чудно ми е тогава гонзо игра ли , играли ли са двамата с Бербатов нападатели или Стойчков каде има головете му
АЗ САМО СЕ СЕЩАМ ЗА ЕДНА ЗАДНА НОЖИЦА МАЙ БЕШЕ СРЕЩУ ХЪРВАТИЯ 8-)
Казвали са ми че Йовов и Стойчков са играли нападатели

Стойчков... :) , каде... :) , Чудно ми е тогава гонзо игра ли , играли ли са двамата с Бербатов нападатели или Стойчков каде има головете му
:!: :?: :!: :?: :o


Бербатов ли ?
Бербатов тогава беше 16-17 годишен, като играеше предимно за юношите ни, дори не мисля, че беше в първия отбор на ЦСКА. Тъй че за участие на световното първенство и дума не може да става.
Колкото до състава тогава, аз също нямам много спомени.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот garfild8 » 08 май 2010 16:34

Гонзо не игра на Световното 1998г.С Бербатов имат 14 мача заедно,а головете на Гонзо са 2 срещу Малта през 2000г. и един срещу Северна Ирландия като гост.Бием с 1:0 тогава.Йовов и Стоичков,също бяха нападатели в национала и имат доста мачове заедно.Гонзо също е играл с Йовов и Стоичков,заедно.
Само Черно море.

Потребителски аватар
captain_drifuss
Мнения: 988
Регистриран на: 12 фев 2010 16:28
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот captain_drifuss » 08 май 2010 16:34

Гонзо не е играл на световно първенство, нито Йовов, нито Бербатов.
Стоичков и йовов са играли заедно за националния отбор през 1999, като най-значимият мач е среу Англия на Българска армия. Тогава Йовов е голямата звезда на А група за отбора на Локомотив София и резонно му се гласува доверие и в този ма, който е и бенефис (прощален) за Стоичков. Българите играят много добре, създават редица опасности, от които най-фрапантен е пропуска на Йовов на метър от вратата на англичнаните- след пробив от ляво на Стоичков следва прострелно подаване в малкия пеналт... Йовов праща топката в аут от булвално метър! За България реализира другата звезда на Локомотив София тогава- Георги Марков, отново след асистенция на Стоичков, центриране на втора греда от свободен удар. В хода на мача на терена се появява младата надежда на България 20 годишния Мартин петров, играещ от няколко месеца в швейцарския Сервет. Мартин прави два бързи фала и получава червен картон десетина минути след първото си появаване за мъжкия национален отбор.
Относно Бербатов и Гонзо- двамата са играли едновременно за националния отбор при Стойчо Младенов, но по-често единия играе за сметка на другия. Единствения път, за който се сещам да са играли цял мач заедно е разгромната загуба от Чехия, която е и посления мач засега на Стойчо като национален селекционер.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Гонзо на световното през 1998

Мнениеот Tommi » 08 май 2010 16:37

Доколкото си спомням, няколко години след световното Гонзо беше основният нападател на националния отбор, а Мартин Петров и Бербатов се бореха за титулярно място.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz и 80 госта