утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2010 16:00

ЧРД
Последна промяна от pomiqrat на 03 май 2010 16:06, променено общо 1 път.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот soilwork » 03 май 2010 16:09

pomiqrat написа:Не мога да разбера защо се прекланяме на някакви спортисти каквито и да си били; Стоичков, Гунди и разни такива, които не са направили, ама абсолютно нищо за държавата ни, а са бягали след топката и са се ритали, а забравяме стотици хиляди други хора, които са си дали живота на родината.
Прославили са държавата ни в целият свят,вкарвали са голове на големи първенства и т.н и т.н Ех Помияр,Помияр....какво ли да те коментираме-ти си жалка душица-след време просто ще потънеш в небитието...една нищожна прашинка която някой с досада ще изтупа от дрехата си

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот viroglav » 03 май 2010 16:16

Eдин въпрос към автора на темата и към този другия ентусиаст , които така дълбоко се кланят - По какво съдите за величието на някой ? Един мач поне гледали ли сте му на този Гунди или пропагандата и на вас ви е промила мозъците ... Когато играеше този ви идол и телевизори сте нямали. Смешници ... :lol: :lol: :lol:

П.П. Кръстете се на ПФК Гунди и освободете заграбеното от българите име на Апостола ...

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот soilwork » 03 май 2010 16:20

viroglav написа:Eдин въпрос към автора на темата и към този другия ентусиаст , които така дълбоко се кланят - По какво съдите за величието на някой ? Един мач поне гледали ли сте му на този Гунди или пропагандата и на вас ви е промила мозъците ... Когато играеше този ви идол и телевизори сте нямали. Смешници ... :lol: :lol: :lol:

П.П. Кръстете се на ПФК Гунди и освободете заграбеното от българите име на Апостола ...
Гледал съм смешнико-още докато си бил в топките на баща си

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2010 16:22

[offtopic]http://pomiqrat.blog.bg/sport/2009/11/04/postijeniiata-na-petyr-jekov-zasenchvaha-izmisleniia-oreol-n.428867[/offtopic]
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

slavia1913
Мнения: 478
Регистриран на: 06 авг 2008 20:29
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот slavia1913 » 03 май 2010 16:23

soilwork написа:
pomiqrat написа:Не мога да разбера защо се прекланяме на някакви спортисти каквито и да си били; Стоичков, Гунди и разни такива, които не са направили, ама абсолютно нищо за държавата ни, а са бягали след топката и са се ритали, а забравяме стотици хиляди други хора, които са си дали живота на родината.
Прославили са държавата ни в целият свят,вкарвали са голове на големи първенства и т.н и т.н Ех Помияр,Помияр....какво ли да те коментираме-ти си жалка душица-след време просто ще потънеш в небитието...една нищожна прашинка която някой с досада ще изтупа от дрехата си


Аз донякъде съм съгласен с помяра. Сигурно много хора(левскари) знаят къде и кога е роден Гунди, но не знаят кога България е осовободена от турско робство, кога е роден/умира Левски, Ботев или Яворов, а това са хората, които наистина заслужават уважение.
Бих дал и един пример от този форум. При честването на годишнината от смъртта на Левски през февруари, се отвори тема, в която имаше около 20 поста. Утре сигурно ще имам поне 5 теми с поне 25 поста всяка. И после искаме нещата да вървят добре...

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот Madridist » 03 май 2010 16:25

Вироглав, ако ти съдиш за величието на някой само от телевизора, толкова по-зле за теб. По-този начин утре някой може да каже, че Пеле,Кройф и Бекенбауер не сме ги гледали на телевизор, следователно не може да смятаме, че са добри футболисти и пропагандата ни е накарала да ги обичаме и харесваме . Аз не съм левскар, но честитя рожденния ден на този голям футболист, който е една от легендите в българския футбол ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: утре се навършват 67 години от раждането на Гунди

Мнениеот viroglav » 03 май 2010 16:48

Madridist написа:Вироглав, ако ти съдиш за величието на някой само от телевизора, толкова по-зле за теб. По-този начин утре някой може да каже, че Пеле,Кройф и Бекенбауер не сме ги гледали на телевизор, следователно не може да смятаме, че са добри футболисти и пропагандата ни е накарала да ги обичаме и харесваме . Аз не съм левскар, но честитя рожденния ден на този голям футболист, който е една от легендите в българския футбол ;)



Ха да те питам , ей така хипотетично - представи си , че телевизията не е била открита ... Ти от къде щеше да разбереш например за качествата на Пеле ... Някой щеше да ти ги обрисува , да те убеди в тях ли ? Е , аз ти казвам , че Петър Жеков беше поне с три класи по - добър футболист от Гунди ... И на двамата съм им гледал мачове на живо. Това , че Гунди е бил репресиран , като са го "задължили" вместо Москвич да кара Алфа ромеото за наказание е друг въпрос ... По тия времена в цяла България е имало сигурно не повече от десетина такива и то предоставени за ползване на агенти на ДС и на синчета на висши партийни кадри. За какъв морал се претендира през тези вече десетки години не знам. Знаете ли какво съдържа въобще в себе си тази кратка дума ? Ще минат двайсет , трийсет години и ще обявите и Тодор Батков и Майкъл Чорни за легенди , че са били много морални и са купили дсетина титли за ПФК Левски. Убеден съм и в коментара на колегата , че феновете не само , че не знаят рождената дата на Иван Вазов , но дори и не знаят кой е той - Централен нападател ли е бил , вратар или халф ... Пропагандата е жалко нещо ... Винаги изкарва нещата такива , каквито на някой си му е изгодно да ги лансира. Те , 90 % от феновете на ПФК Левски не знаеха нищо и за Гунди до момента , в който Христо Стоичков започна да вкарва за Барселона , ама това вече е друг въпрос ... :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 95 госта