Отново абсурди в Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 01 май 2010 14:10

Аз лично не коментирам ,новини на Тема Спорт.Те се заяждат със ЛЕВСКИ и пускат само лъжи и простотия.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот PFC Litex » 01 май 2010 14:18

Един доста интересен анализ на "лейди Гага"
http://sportline.bg/news/61262/
Изображение

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3388
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот groti » 01 май 2010 14:19

Тоя май в един момент беше в добра форма.Колегите червени да кажат-те са по-запознати.Иначе надали ще е по-зле от Сърмов. Тевиа така и не го видяхме в игра.Явно го взеха за дублиращия отбор или нещо такова.Балтанов съм останал с впечатлението,че не е типичен дефанзивен халф. Иначе изобщо не вярвам да има капчица истина в тази новина
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот Tommi » 01 май 2010 14:26

groti написа:Тоя май в един момент беше в добра форма.Колегите червени да кажат-те са по-запознати.Иначе надали ще е по-зле от Сърмов. Тевиа така и не го видяхме в игра.Явно го взеха за дублиращия отбор или нещо такова.Балтанов съм останал с впечатлението,че не е типичен дефанзивен халф. Иначе изобщо не вярвам да има капчица истина в тази новина

Според мен ще е по-зле от Сърмов :) Не знам защо, но съм останал с впечатлението, че този е един от най-слабите играчи на червените. За Тевия поне може да се надяваме, че с времето ще се развие, защото е много млад :) За Балтанов си прав. Доколкото си спомням, за юношите май играеше като крило (може и да бъркам поста, но със сигурност беше с по-офанзивни функции), след това Мъри го използваше като десен бек (заместник на Живко Миланов) и чак след това започна да се появява като дефанзивен халф.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот BlueRadiotherapist » 01 май 2010 14:54

mon_cool написа:Тоя дърводелец наистина ако го вземем повече няма да гледам Левски. :evil:

Ама ти още гледаш ли ги?Те не заслужават нищо.Като започнеш от Батко, преминеш през Гонзо и стигнеш до Хичо ,Гърбушко и цялата синя сбирщина,която в момента носи името ЛЕВСКИ-ЖАЛКА КАРТИНКА

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот Blue_Girl » 01 май 2010 15:57

Мисля, че това е пълна спекулация.
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 01 май 2010 18:28

Най-голям е следният абсурд-вземаш милиони от Левски(никой български отбор през последните 10 години не е толкова печеливш) и ревеш,че нямаш пари,като междувременно си на сафари в Африка!Борат е АБСУРДЕН,УВИ!!!...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот TristaNNN » 03 май 2010 14:46

UltraBlue. написа:
TristaNNN написа:Оооо сега тепърва ще почват спекулациите ...... Иначе не ни трябва този играч - имаме си Гаджев, Сърмов, Тевия, Балтанов .... :)


Сърмов е най-слабия :)


Ясно де, ама червения е още по-слаб от Сърмов. Аз искам да видя Тевия. Гледах го на контролата с Локо Мездра в началото на полусезона и останах с добри впечатления :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот bobonikolov » 04 май 2010 00:53

Да твърдите,че Мороз е слаб играч е направо смешно.Мороз е в пъти по-добър от Тевия,Сърмов,че даже и Гаджев.Проблема му в ЦСКА е,че сега не му се дава поле за изява-незнайно защо.В момента,в който стъпи на терена и влезе във форма ще започне с добрите мачове отново.Доказал е качествата си многократно.Един от най-добрите халфове.Сравнявате го с Тевия и Сърмов.Та това футболисти ли са?Два паса не могат да вържат като хората,да не говорим пък да сътворят нещо смислено.Гаджев поне някой го е научил как да рита топката.За това изпъква на фона на последните двама.

ilsengard
Мнения: 69
Регистриран на: 13 яну 2010 13:27

Re: Отново абсурди в Левски

Мнениеот ilsengard » 04 май 2010 10:41

На мен лично Иво Иванов от Берое и Танко Дяков от морето ми харесват много повече


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icemanbg33 и 125 госта