Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот Los Che » 28 апр 2010 15:29

THE G.A.M.E написа:От там, като продаде 2-3-ма от по конвертируемите ни играчи ( Дарко, Жо, Веско ) ? ? ?
Ето му още .....колко ? 700 - 800 хил. евро ? !
До тук ...ще разполага с почти 2 млн. евро ...към месец септември ! ?
Още 6-7 млн. от евентуалната продажба на Клуба .....ето му, грубо 15 милиона лева !


то вЕрно съм учил математика в края на миналия век, но и тогава и сега
2 + (6~7) не е и приблизително равно на 15

Някъде между 2003 и 2004 г-н Димитър Христолов правеше същите сметки
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 апр 2010 16:24

Los Che написа:
THE G.A.M.E написа:От там, като продаде 2-3-ма от по конвертируемите ни играчи ( Дарко, Жо, Веско ) ? ? ?
Ето му още .....колко ? 700 - 800 хил. евро ? !
До тук ...ще разполага с почти 2 млн. евро ...към месец септември ! ?
Още 6-7 млн. от евентуалната продажба на Клуба .....ето му, грубо 15 милиона лева !


то вЕрно съм учил математика в края на миналия век, но и тогава и сега
2 + (6~7) не е и приблизително равно на 15

Някъде между 2003 и 2004 г-н Димитър Христолов правеше същите сметки


Написал съм > ГРУБО 15 млн. няма как да бъда точен ....щото това са предположения все пак !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот bigbonusprize » 28 апр 2010 16:25

Los Che написа:
THE G.A.M.E написа:От там, като продаде 2-3-ма от по конвертируемите ни играчи ( Дарко, Жо, Веско ) ? ? ?
Ето му още .....колко ? 700 - 800 хил. евро ? !
До тук ...ще разполага с почти 2 млн. евро ...към месец септември ! ?
Още 6-7 млн. от евентуалната продажба на Клуба .....ето му, грубо 15 милиона лева !


то вЕрно съм учил математика в края на миналия век, но и тогава и сега
2 + (6~7) не е и приблизително равно на 15

Някъде между 2003 и 2004 г-н Димитър Христолов правеше същите сметки


Човека ти говори в евра и крайната сметка е в лева. Нищи странно не виждам :)
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот Los Che » 28 апр 2010 21:00

То и Христолов и Томов така правеха сметките alangle , ангро, на едро + -

Все едно една бряговка ги е раждАла и тримцата
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12304
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2010 01:32

Добре де момчета...гледам всички искате Батков да продаде Левски.... и то на всяка цена. Ама я погледнете Цска - какво се получи там след последните продажби - Митал-Томов, после и Титан ... да не би нещата там да цъфтят а :?: Какво искате вие ? Не мога да разбера някои хора - искат Батков да продаде Левски, ама не ви пука кой ще е този който може да бъде нов собственик, не ви е*е дали ще има ресурс да издържа отбора, не ви е*е дали играчите ще си взимат заплатите и премиите, не ви е*е дали отборът ще има лиценз :shock: Това не ви е*е - нали?

Само ще кажа, че за мен един нов собственик ( особено такъв който дава едва 4 милиона за клуба) не е гарант за добро бъдеще на Левски :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот blue magic » 29 апр 2010 16:57

TristaNNN написа:Добре де момчета...гледам всички искате Батков да продаде Левски.... и то на всяка цена. Ама я погледнете Цска - какво се получи там след последните продажби - Митал-Томов, после и Титан ... да не би нещата там да цъфтят а :?: Какво искате вие ? Не мога да разбера някои хора - искат Батков да продаде Левски, ама не ви пука кой ще е този който може да бъде нов собственик, не ви е*е дали ще има ресурс да издържа отбора, не ви е*е дали играчите ще си взимат заплатите и премиите, не ви е*е дали отборът ще има лиценз :shock: Това не ви е*е - нали?

Само ще кажа, че за мен един нов собственик ( особено такъв който дава едва 4 милиона за клуба) не е гарант за добро бъдеще на Левски :roll:

А какъв потенциал виждаш у сегашния собственик? Естествено е, че има значение кой би купил отбора, но ако сделка няма, то каква е перспективата за отбора? Откъде пари за играчи, треньори и т.н.?
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12304
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот TristaNNN » 30 апр 2010 01:18

blue magic написа:
TristaNNN написа:Добре де момчета...гледам всички искате Батков да продаде Левски.... и то на всяка цена. Ама я погледнете Цска - какво се получи там след последните продажби - Митал-Томов, после и Титан ... да не би нещата там да цъфтят а :?: Какво искате вие ? Не мога да разбера някои хора - искат Батков да продаде Левски, ама не ви пука кой ще е този който може да бъде нов собственик, не ви е*е дали ще има ресурс да издържа отбора, не ви е*е дали играчите ще си взимат заплатите и премиите, не ви е*е дали отборът ще има лиценз :shock: Това не ви е*е - нали?

Само ще кажа, че за мен един нов собственик ( особено такъв който дава едва 4 милиона за клуба) не е гарант за добро бъдеще на Левски :roll:

А какъв потенциал виждаш у сегашния собственик? Естествено е, че има значение кой би купил отбора, но ако сделка няма, то каква е перспективата за отбора? Откъде пари за играчи, треньори и т.н.?


Пичага, да ти кажа не виждам огромен потециал, но виждам поне сигурност от гледна точка на заплати и финансово спокойствие в клуба. Няма гръмки трансфери и треньор не е Липи, но просто времената са такива, футболът страда много от кризата. Искам само да посоча, че не Батков исзпусна парите от Шампионската, а играчите :roll: Те не успяха да вкарат положенията, и на тях вкараха головете. Да ти кажа честно, иска ми се да видя един Левски с най-добрите млади футболисти у нас (което от финансова гледна точка е доста добре - младите момчета не прибират големи заплати, но пък играят настървено когато искат) - дали ще стане - времето ще покаже. ...

С две думи ..нека да отмине чумата наречена криза. Тогава се надявам, че може да говорим за продажба .. може и протест да направим ако нещата са зле, но на този етап един нов собственик ще погуби клуба :( .

И накрая ...ще ти споделя какво много ме притеснява: Родният футбол отдавна не е апетитна дестинация за чуждите капитали ... вярвам че си правиш извод... :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12304
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гърци предлагат € 4 млн. за Левски

Мнениеот TristaNNN » 30 апр 2010 01:25

За критиците ...исзпусна => изпусна
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Martinez1948, TristaNNN и 121 госта