Черно море-ЛЕВСКИ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот niki87 » 03 май 2010 22:24

MORSKI написа:
niki87 написа:За поред път ми се затвърди мнението за две неща-Левски е безумно слаб отбор,който не заслужава нищо,а Черно Море е най-смешния отбор,чиято игра е базиране на ръгане,блъскане,лежане по терена за щяло и нещяло и всякакви такива селски номера.Еми господа от Варна-не се чудете защо 32г. нямате победа над Левски за първенство...А за Левски-каквото и да се каже ще е малко!


Кольо вашата игра беше съшата- блъскахте,р итахте , изпочупихтре краката на Божилов и не само неговите...
така, че това си важи и за Левски....
Щяло и нещяло ли е да ти скъсат връзките????
Или ние лежим нарочно, а вие не лежите нарочно...
Когато срещу нас има фал е актьорско майсторство, а като е срещу вас- е най-страшното положение на света...
Съвземете се малко!!!

Сашкооо,за Божилов съм съгласен,ама второто полувреме прекалихте,особено тва с топките беже смешна картинка ;)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот MORSKI » 03 май 2010 22:25

Кое с топките, че не се сещам :?

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот niki87 » 03 май 2010 22:28

MORSKI написа:Кое с топките, че не се сещам :?

Когато Левски атакуваше,хвърляхте топки на терена и съдията спираше атаките ни :twisted:

someone
Мнения: 357
Регистриран на: 16 авг 2009 23:46
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот someone » 03 май 2010 22:33

MORSKI написа:Най-стабилната ви е именно Ултра Варна..
Макар да не са много като бройка са бая стабжилни като посещения и фракция...


Щом ти знаеш по-добре, отколкото аз за собствената си публика... нека така да бъде... :lol: Имам чувството, че имаш някаква цел в този форум като цяло само ти да излезнеш прав независимо в какъв спор участваш и дали изобщо знаеш какво пишеш... :lol:

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот delpi » 03 май 2010 22:36

MORSKI написа:
delpi написа:
Пич всичко се връща! Правилно ти казаха да видиш малко по-назад в мненията какво си пожелават феновете от така наречената ВАША членска маса както се изразяваш ти... и ще разбереш какво имам предвид.
А иначе като цяло мога да ти кажа, че многото тежки контузии във вашия отбор последната 1-2 годни се дължът единствено и само на нивата, на която си играете мачовете...
Дай боже от следващия сезон отбори като вашия да няма къде да си играят мачовете за да спрете да търсите вината вън от собствения си двор!!!


Какво ги гледаш някои потребители- и от вашите ги има и от нашите- целят само заяждане...
Това футбол ли беше- нито вашите играха, нито нашите....
Иначе за нивата си прав, но не е само тя виновна....


Много слаб мач. Ритане, бутане и блъскане на топката и като цяло само 2-3 голови положения за двата отбора за цял мач!
Иначе това за бавенето на играта от страна на вашия отбор беше нормално, усещахте, че нямате сили за втори гол и се пробвате да запазите резултата по всякакъв начин.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
Делибаш
Мнения: 262
Регистриран на: 13 авг 2009 19:13
Skype: Deliba6
Местоположение: София, "Трета младост"
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот Делибаш » 04 май 2010 08:56

Давам тон за песен: "...А съдията, съдията, съдията...!!!" :twisted: :mrgreen: :oops:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот lucio » 04 май 2010 09:10

Делибаш написа:Давам тон за песен: "...А съдията, съдията, съдията...!!!" :twisted: :mrgreen: :oops:

Чудя се, каква поръчка има за купата ? :)

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот bigbonusprize » 04 май 2010 09:33

Много антифутбол практикуваха ЧМ. Веднага след гола започнаха едни жалки симулации, едни нерегламентирани спирания на атаките на Левски. Супер селско поведение за отбор имащ претенциите, че играе футбол. Разбирам да се борят за нещо и с цената на всичко да искат победата, но явно такъв им е манталитета. За пореден път много сини се събраха на мача. Направо си бяхме домакини...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
M.V.B.
Мнения: 78
Регистриран на: 04 май 2010 09:43

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот M.V.B. » 04 май 2010 11:09

MORSKI написа:Кое с топките, че не се сещам :?


Просто бях изумен от този така иначе симпатичен отбор на Черно Море до къде може да се докара !
Без да обиждам отборите от "Б" група , "В" група и долните групи но и там сигурно не се прибягват до тези селски хитринки с двете топки !
А най жалкото е че топките се хвърляха от скамейката на Тича а не от децата !

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Черно море-ЛЕВСКИ

Мнениеот LSFC 1914 » 04 май 2010 12:00

M.V.B. написа:
MORSKI написа:Кое с топките, че не се сещам :?


Просто бях изумен от този така иначе симпатичен отбор на Черно Море до къде може да се докара !
Без да обиждам отборите от "Б" група , "В" група и долните групи но и там сигурно не се прибягват до тези селски хитринки с двете топки !
А най жалкото е че топките се хвърляха от скамейката на Тича а не от децата !


А и играчите на Черно Море много бавиха играта. Пълни смешници!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 35 госта