Няколко думи за Рабех!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 20 дек 2009 10:36

моето мнение е, че на Рабех не му се играе вече при сините. когато дойде при нас, просто се представяше на 1 супер ниво за нашите бг стандарти. след пиянските му изцепки се вижда, че може би нарочно прави някои непростими грешки, които за съжаление се оказаха фатални. във важните мачове за Левски той все си искарва по червен картон. Сигурно осъзнава, че ако играе на 1 топ ниво, ще го продадат и за това напуска терена преждевременно. лично аз смятам, че трябва да го трансферираме незабавно и не искам да остане през пролетта.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот deepblue1963 » 20 дек 2009 11:05

crap написа:Чета тука коментарите и си викам-За кой Рабех говорят тия хора?! Рабех пияницата, който без малко не прегази жена, карайки пиян колата си в 6 сутрнинта? За Рабех убиеца, който безмалко не уби Заков? За Рабех който притежава страхотна техниха, и не се срамува да я демонстрира когато е последен в защита? За Рабех който всеки мач бърка поне по два паса отзаде? За Рабех мароканеца ли говорим изобщо? Батков да не ви е купил още един Рабех?

Ш-ш-ш-т!Бранеков+Иванов+Виданов+Котев+Попов=1/2Рабех.Иванов+Караджов=3xРабех.Разбирам някой друг да се обажда,ама точно пък вие...Не може всички да са като ваште "безгрешните".Вий събрахте "сичкото талант" в ЦСКА-ту.Ми,за нас тва остана,кво да прайм сига? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
stefan_bg2
Мнения: 685
Регистриран на: 07 ное 2008 23:46
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот stefan_bg2 » 20 дек 2009 11:51

Рабех е най-класният защитник играл в българското първенство! И сега много хора ще кажат как ще е като направи грешки, които костваха загуби на отбора.......и въпреки тея грешки, въпреки нещастията, които му се случиха, а те не са малко, но и той си е виновен, тои продължава да има психически сили да играе и не се отказва....медиите го направиха на нищо, противниковите отбори също, но той не се отказва....Да играеш под такъв натиск малко хора успяват! Аз пък му казвам евала, за което!
Който иска да направи нещо намира средства, който не иска да направи нещо намира причини

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Рабех - БЕЗЦЕНЕН !!!

Мнениеот cvetan » 20 дек 2009 11:52

Cortezz написа:Евала му правя на това момче ... единствено той може би играе със хъс .. накрая сам тръгва да прави атаки.. ако и него го няма сме загубени .. ЕВАЛА МУ ПРАВЯ !!! ЗА мен той може да е по добър капитан от един Георги Иванов !!! Рабех е нещо като заместник на Топчо,и до някъде се справя .. !


Този трябва ше да го изгоните още след първия пиански сблъсък. Ако това поведение ви е идеалът ........... Футбола е игра а не гладиаторски сблъсък. Ако си фен на подобни изващения - гледай си КЕЧ по ТVто....

Потребителски аватар
gushtera
Мнения: 280
Регистриран на: 13 юни 2009 22:18
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот gushtera » 20 дек 2009 12:36

Мнооого класен защитник, но с много детински грешки в последно време.Лично за мен е най добрия защитник играл в България през последните години.Има проблеми с алкохола, каквито всеки втори българин има, да не говорим за други т.н. звезди.

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот dromihait » 20 дек 2009 12:36

Не ни е нужен.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот cvetan » 20 дек 2009 13:34

deepblue1963 написа:
crap написа:Чета тука коментарите и си викам-За кой Рабех говорят тия хора?! Рабех пияницата, който без малко не прегази жена, карайки пиян колата си в 6 сутрнинта? За Рабех убиеца, който безмалко не уби Заков? За Рабех който притежава страхотна техниха, и не се срамува да я демонстрира когато е последен в защита? За Рабех който всеки мач бърка поне по два паса отзаде? За Рабех мароканеца ли говорим изобщо? Батков да не ви е купил още един Рабех?

Ш-ш-ш-т!Бранеков+Иванов+Виданов+Котев+Попов=1/2Рабех.Иванов+Караджов=3xРабех.Разбирам някой друг да се обажда,ама точно пък вие...Не може всички да са като ваште "безгрешните".Вий събрахте "сичкото талант" в ЦСКА-ту.Ми,за нас тва остана,кво да прайм сига? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ОК. Имам въпрос. Има ли място на скамейката на уважаван клуб един пианица и хулиган, ако той е висико класен футболист?
Стиска ли му на треньора(или собственика) , да си изгони основен играч за хулиганство?

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот originalni.be » 20 дек 2009 13:39

Като гледам Рабех имам чувство че никъде не му се играе ;)
ORIGINALNI...BE =)

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот deepblue1963 » 20 дек 2009 13:44

cvetan написа:
deepblue1963 написа:
crap написа:Чета тука коментарите и си викам-За кой Рабех говорят тия хора?! Рабех пияницата, който без малко не прегази жена, карайки пиян колата си в 6 сутрнинта? За Рабех убиеца, който безмалко не уби Заков? За Рабех който притежава страхотна техниха, и не се срамува да я демонстрира когато е последен в защита? За Рабех който всеки мач бърка поне по два паса отзаде? За Рабех мароканеца ли говорим изобщо? Батков да не ви е купил още един Рабех?

Ш-ш-ш-т!Бранеков+Иванов+Виданов+Котев+Попов=1/2Рабех.Иванов+Караджов=3xРабех.Разбирам някой друг да се обажда,ама точно пък вие...Не може всички да са като ваште "безгрешните".Вий събрахте "сичкото талант" в ЦСКА-ту.Ми,за нас тва остана,кво да прайм сига? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ОК. Имам въпрос. Има ли място на скамейката на уважаван клуб един пианица и хулиган, ако той е висико класен футболист?
Стиска ли му на треньора(или собственика) , да си изгони основен играч за хулиганство?

Аз ще ти изброя "пияници",които са били ТИТУЛЯРИ на много по-високо "уважавани" клубове:Дж.Бест,Г.Мюлер,П.Гаскоин,Брайтнер...Мога и още да ти изброявам ,но тези стигат,предполагам.Чеее,какво по-точно искаше да кажеш?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Няколко думи за Рабех!

Мнениеот acmilan » 20 дек 2009 14:37

Рабех е много класен защитник,който е много по-качествен от всички български защитници.А и не мога да разбера защо той е пияница,а онези,които просто не са ги хванали,не са такива?Ако се стегне,може да стигне до силен европейски клуб.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 135 госта