Трябва ли чистка в Левски???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот Bully_Blue » 18 дек 2009 18:58

Трябва ли чистка в отбора на Левски.Да,за мен трябва,защото трябва да се започне отначало и да започнем да градим нов състав с няколко класни чужденци и млади момчета и най-вече нов тренъор.В нашия отбор има някои,които вече са свършили с големия футбол и такива,които не са дорасли за голям футбол.Футболисти като Топузаков,Вагнер и Телкийски вече са се изчерпали и само пречат на отбора,като заради тях не се дава шанс на някои млади момчета,които търкат скамейката.Йовов не го слагам във този списък,защото в някои важен мач,при много наши контузени,може да помогне,защото е универсален футболист.За футболните недоразумения Сърмов,Енъо и Ортега съм се изказвал не един път,тези футболисти просто нямат класата да играят в Левски и се вижда,че само мъчат горката топка.Двамата мароканци пък почнаха само да изнервят хората с изцепките си,а и заемат две квоти за чужденци,така че при добра оферта веднага трябва да ги продадем,ако трябва и на ръце до там да ги носим.Говори се,че ще продаваме бразилците.Ако е така,то трябва да вземем техни заместници,които да са с класа над тях или поне на тяхното ниво,а такива в България много трудно ще намерим.За Дарко съм съгласен да го продадем,защото тъкмо ще вземем добри пари,тъкмо ще намерим истинското място на Бардон и няма да го мъчим като опорен халф,а и македонеца според мен няма да помогне с много за развитието на отбора ни.Останалите разочаровали имена определено са Ники Димитров и Жоро Христов.Те могът да останат като за резерви,но ако се намерят добри попълнения на тяхно място,трябва да се развиват някъде другаде.А Милиев,Влади Гаджев и Минев изобщо не трябва да се пипат,те са ни може би най-стабилните играчи за сега и ще е голяма глупост ако ги сложим в черния списък.Но най-вече според мен трябва да вземем класен тренъор,който наистина да разбира от играта и Левски да започне да играе футболът, който всички искаме да виждаме!
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот niki87 » 18 дек 2009 19:02

Чак чистка-не,ама едно леко почистване няма да навреди!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот ЕМИЛ » 18 дек 2009 19:03

Естествено ,че трябва.На примависта се сещам ,че Вагнер и Хичо с нищо не показаха ,че заслужават място в отбора.Жоро Христов абсолютен турист.

Дано шефовете трезво преценят ситуацията и да не се излагаме така другата година ,че станахме за резил.

Потребителски аватар
VelBujd
Мнения: 419
Регистриран на: 05 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот VelBujd » 18 дек 2009 19:06

Като цяло не съм съгласен за преценката ти за Ники Димитров и Сърмов.За новия траньор ,да , само ако е по-качествен, а не пак някой сръбски анонимник.Гонзо е много важен за Левски.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот _RoKi_ » 18 дек 2009 19:10

Трябва чистка-Рабех,Бензукан,Тиберканин,Г.Христов,Йовов ЗАДЪЛЖИТЕЛНО...Трябва да пуснем под наем Хичо,защото се вижда,че има талант,но му трябват мачове и то като титуляр :)

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот valkata_levski » 18 дек 2009 19:13

Извинете ме, но Хичо вчера имаше около 5 точни паса напред.
Сърмов трябва да работи върху спирането и пасовете, иначе не е лош.
Първия който трябва да се махне е Рабех, след него Бензукан,Симонович,Хичо,Вагнер,Зе,Христов.Все футболисти, които са дали нещо на Левски(с изключения), но вече не са годни да бъдат сини играчи.
Така и така тая година ни е нулева, по-добре да се обиграват юношите като Табаков,Киров,Васев,Баладжийски,Балтанов и ред други.Връщането на преотстъпените юноши не мисля, че трябва да се коментира

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот ЕМИЛ » 18 дек 2009 19:15

Да.Да се допълня към горният пост и Бензукан да си заминава.Стига се е забавлявал в пловдивските хаус-дискотеки.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот delqnski47 » 18 дек 2009 19:16

А пък ако махнете Рабех,направо ще светнете в защитата да знаете...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот ЕМИЛ » 18 дек 2009 19:17

delqnski47 написа:А пък ако махнете Рабех,направо ще светнете в защитата да знаете...

Определено ще светнеме.Рабех прави по една грешка на мач и тя е фатална за отбора.

[offtopic]Искаш ли да ви го подарим?[/offtopic]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2814
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот futbolqga » 18 дек 2009 19:20

Трябва да сте луди да говорите против Еньо.В най-трудният момент за отбора от доста време насам той доказа че е истински мъжкар и след като беше твърдо закотвен на скамейката влезна и вкара поредица от голове, които бяха от огромно значение за Левски.
Гошо Сърмов е Левскар, но е време да му се търси нов отбор, но подчертавам не да бъде изгонен, а продаден, по възможност в чужбина.
За Топчо и Мечо също не съм съгласен с автора на темата - много опитни, а дори и на тези години са може би по-добри от другите в отбора ни.Топчо може да е резерва за сметка на Генев и Милиев, но те не са от желязо - все някога ще се наложи да бъдат заместени и Топчо е повече от перфектен за тази цел.Мечката също ще е великолепна резерва, а и заплатата му не е особенно висока.
Ники Димитров винаги съм казвал, че има място в отбора и продължавам да стоя зад думите си.Изкарвал ме е извън нерви, но го знам от прекалено много години за да се съмнявам в качествата му.
Гошо Петков също е време да напусне клуба.Даде много на отбора, но вече е време да даде път на по-младите.Вижда се, че Божката Митрев е класа, а имаме и още няколко други чудесни вратарчета.
Саша Симонович, Рабех, Бензукан, Христов, Вагнер са хората, които 100% трябва да напуснат Левски според мен.Не са малко, така че отговорът ми на темата е - ДА, на Левски му трябва чистка!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, TristaNNN и 57 госта