Трябва ли чистка в Левски???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот valkata_levski » 18 дек 2009 19:20

Делянски, а ако го оставиме?
Според мен най-класния чужденец стъпвал в БГ.Като само Мурад Хидиуед и Тиаго Силва могат да се мерят по класа с него като не взимам постовете им под внимание.
Проблемите са му извън терена и навсякъде в Европа при неспазване на режима изходът е един...

Потребителски аватар
stefan_bg2
Мнения: 685
Регистриран на: 07 ное 2008 23:46
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот stefan_bg2 » 18 дек 2009 19:21

С това, което казвате съм съгласен с изключение на Хичо, който според мен трябва да остане и задължително Цачев да бъде върнат в отбора след паузата. Също така и аз съм на мнение да се налагат младите...защото в тях е волята и мерака, желанието за игра, което липсва на доста от чуждениците.
Който иска да направи нещо намира средства, който не иска да направи нещо намира причини

Потребителски аватар
stefan_bg2
Мнения: 685
Регистриран на: 07 ное 2008 23:46
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот stefan_bg2 » 18 дек 2009 19:23

valkata_levski написа:Делянски, а ако го оставиме?
Според мен най-класния чужденец стъпвал в БГ.Като само Мурад Хидиуед и Тиаго Силва могат да се мерят по класа с него като не взимам постовете им под внимание.
Проблемите са му извън терена и навсякъде в Европа при неспазване на режима изходът е един...

За Рабех съм на същото мнение, което съм го казвал не веднъж....
Който иска да направи нещо намира средства, който не иска да направи нещо намира причини

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот niki87 » 18 дек 2009 19:24

stefan_bg2 написа:С това, което казвате съм съгласен с изключение на Хичо, който според мен трябва да остане и задължително Цачев да бъде върнат в отбора след паузата. Също така и аз съм на мнение да се налагат младите...защото в тях е волята и мерака, желанието за игра, което липсва на доста от чуждениците.

Стига с това "път на младите"!В отбора трябва да играят най-подготвените!А младите ги видяхме срещу...Брестник...!

Потребителски аватар
stefan_bg2
Мнения: 685
Регистриран на: 07 ное 2008 23:46
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот stefan_bg2 » 18 дек 2009 19:25

niki87 написа:
stefan_bg2 написа:С това, което казвате съм съгласен с изключение на Хичо, който според мен трябва да остане и задължително Цачев да бъде върнат в отбора след паузата. Също така и аз съм на мнение да се налагат младите...защото в тях е волята и мерака, желанието за игра, което липсва на доста от чуждениците.

Стига с това "път на младите"!В отбора трябва да играят най-подготвените!А младите ги видяхме срещу...Брестник...!

Не си прав(мое мнение)...но да не превръщаме темата в спор и без това ще ставам ;)
Който иска да направи нещо намира средства, който не иска да направи нещо намира причини

Потребителски аватар
svence
Мнения: 768
Регистриран на: 12 май 2009 19:58
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот svence » 18 дек 2009 19:35

valkata_levski написа:Делянски, а ако го оставиме?
Според мен най-класния чужденец стъпвал в БГ.Като само Мурад Хидиуед и Тиаго Силва могат да се мерят по класа с него като не взимам постовете им под внимание.
Проблемите са му извън терена и навсякъде в Европа при неспазване на режима изходът е един...

А Кабат каде е?
Левскар да си, братко, е дума велика. Левскар да си, братко, е чест !

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот vladomin_ » 18 дек 2009 19:39

Bully_Blue написа:Трябва ли чистка в отбора на Левски.Да,за мен трябва,защото трябва да се започне отначало и да започнем да градим нов състав с няколко класни чужденци и млади момчета и най-вече нов тренъор.В нашия отбор има някои,които вече са свършили с големия футбол и такива,които не са дорасли за голям футбол.Футболисти като Топузаков,Вагнер и Телкийски вече са се изчерпали и само пречат на отбора,като заради тях не се дава шанс на някои млади момчета,които търкат скамейката.Йовов не го слагам във този списък,защото в някои важен мач,при много наши контузени,може да помогне,защото е универсален футболист.За футболните недоразумения Сърмов,Енъо и Ортега съм се изказвал не един път,тези футболисти просто нямат класата да играят в Левски и се вижда,че само мъчат горката топка.Двамата мароканци пък почнаха само да изнервят хората с изцепките си,а и заемат две квоти за чужденци,така че при добра оферта веднага трябва да ги продадем,ако трябва и на ръце до там да ги носим.Говори се,че ще продаваме бразилците.Ако е така,то трябва да вземем техни заместници,които да са с класа над тях или поне на тяхното ниво,а такива в България много трудно ще намерим.За Дарко съм съгласен да го продадем,защото тъкмо ще вземем добри пари,тъкмо ще намерим истинското място на Бардон и няма да го мъчим като опорен халф,а и македонеца според мен няма да помогне с много за развитието на отбора ни.Останалите разочаровали имена определено са Ники Димитров и Жоро Христов.Те могът да останат като за резерви,но ако се намерят добри попълнения на тяхно място,трябва да се развиват някъде другаде.А Милиев,Влади Гаджев и Минев изобщо не трябва да се пипат,те са ни може би най-стабилните играчи за сега и ще е голяма глупост ако ги сложим в черния списък.Но най-вече според мен трябва да вземем класен тренъор,който наистина да разбира от играта и Левски да започне да играе футболът, който всички искаме да виждаме!

Добро изказване, но кой ще дава парите!!!!!
ВДинев

Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот Gonzo0009 » 18 дек 2009 19:42

Чак чистка не,но някой идивиди отдавна трябваше да са си тръгнали.
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот valkata_levski » 18 дек 2009 19:44

svence написа:
valkata_levski написа:Делянски, а ако го оставиме?
Според мен най-класния чужденец стъпвал в БГ.Като само Мурад Хидиуед и Тиаго Силва могат да се мерят по класа с него като не взимам постовете им под внимание.
Проблемите са му извън терена и навсякъде в Европа при неспазване на режима изходът е един...

А Кабат каде е?

Аз съм го написал в една друга тема...един от любимите ми играчи,но го забравих. :oops:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23767
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот delqnski47 » 18 дек 2009 19:47

ЕМИЛ написа:
delqnski47 написа:А пък ако махнете Рабех,направо ще светнете в защитата да знаете...

Определено ще светнеме.Рабех прави по една грешка на мач и тя е фатална за отбора.

[offtopic]Искаш ли да ви го подарим?[/offtopic]

Той прави по една,а па Генчо по две...
[offtopic]Да,но ще трябва да ни платите за тая работа...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 55 госта