Равносметка в Левски за 2009 година

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот Robotop » 18 дек 2009 15:44

Много слаба година
Много слаби футболистчета (без 2-3-ма)
Много слаби треньори
Много слаби ръководители
А, бе много зле

Юнуши = боклук, игра = супер зле, тактика и дисциплина = 0

------------------------------------------------------------------------------

ТОВА НЕ Е МОЯ ЛЕВСКИ
питате какво да се направи? НИЩО
- просто тези не стават, немогат, неискат и незнаят = прости хора
(нови хора трябват)
презитент, дитектор, треньор, футболисти, а пари нема ....
мисля, че сме мазохисти ;)

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот Keanu^Reeves » 18 дек 2009 18:41

Искам да ви кажа следното: Фен съм на Левски откакто се помня и ходя на мачове на Левски от Март, 1996-та година. Виждал съм какви ли не сезони, които е имал Левски, изживявал съм големите разочарования по времето на Тодор Лафчис, когато Левски се бореше сам срещу всички, и винаги завършвахме вечно втори, но с красива игра!

Ама това чудо, което видях през тази 2009-та година съм направо възмутен от този жалък и трагичен Левски! Стигна се до там, че такива посредствени за европейскиите стандарти футболисти като македонския национал - Тасевски и кой ли още не, да се считат за най-добрите футболисти на отбора! Едно време такива като него седяха на резерваната скамейка, а футболистите на Левски от първи до 11 номер, които играеха титуляри бяха с класи, ама с класи над сегашните, да не споменавам имена като Дончо Донев, Емил Ангелов, Боримиров, Илиан Илиев, защото те са безкрайно, ама безкрайно много!

Сегашния отбор на Левски за мен е едно жалко недоразумение! Искам да се извиня само на Елин Топузаков, Гошо Петков, Лусио Вагнер и Седрик Бардон, че ги слагам в този куп, ама това за мен са футболисти, които са дали много на Левски и заслужават моето уважение, точно тези 4-мата! Всичко друго в Левски в момента е една голяма Черна Дупка!

Пожелавам на всички повече Радости през новата 2010 година и дано един ден се върне истинския ЛЕВСКИ!!! Който ми е донесъл много големи радости, особено в периода 2005-2006! Сегашния Левски не заслужава моята подкрепа и вашата също! Затова масов бойкот и това си е! Няма да му дам на онзи Баждек и 1 лев за билет повече! Докато не се изчисти Левски и не се върне онзи Велик Левски, който аз познавам!

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот DukeUnv » 18 дек 2009 19:03

50:50 е.. Станахме шампиони, но пък този полусезон не сме в най-добрата си форма, дори бих казал, че сме в лоша, като изключим последните мачове. Вижда се, че вече почнахме леко да си възвръщаме формата и се надявам пролетта да имаме шансове да се борим за титлата.
Изображение

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот parvanoff » 18 дек 2009 21:19

Keanu^Reeves написа:Искам да ви кажа следното: Фен съм на Левски откакто се помня и ходя на мачове на Левски от Март, 1996-та година. Виждал съм какви ли не сезони, които е имал Левски, изживявал съм големите разочарования по времето на Тодор Лафчис, когато Левски се бореше сам срещу всички, и винаги завършвахме вечно втори, но с красива игра!

Ама това чудо, което видях през тази 2009-та година съм направо възмутен от този жалък и трагичен Левски! Стигна се до там, че такива посредствени за европейскиите стандарти футболисти като македонския национал - Тасевски и кой ли още не, да се считат за най-добрите футболисти на отбора! Едно време такива като него седяха на резерваната скамейка, а футболистите на Левски от първи до 11 номер, които играеха титуляри бяха с класи, ама с класи над сегашните, да не споменавам имена като Дончо Донев, Емил Ангелов, Боримиров, Илиан Илиев, защото те са безкрайно, ама безкрайно много!

Бойкотирал-а замисли ли се преди да бойкотираш баце. Аз ходя на мачове от 83-та година, но никога, повтарям никога няма да бойкотирам Левски. Я помисли, че си изброил само българи-сега виждаш ли в цяла България като тези футболисти а? И ако не ходиш на мач какво ще промениш? Не мислиш ли, че играчите някак си ще ги е по-срам от 20 хиляди души, отколкото когато има 1000 човека на стадиона? Заради такива като теб Левски изгуби най-голямата си сила. Да ходят по 7000 човека на мач от евротурнирите-ужас. Жена ти като си счупи крак оставяш ли я? Всеки отбор има тежки моменти-и по-тежки е имало баце, но точно за това са феновете, за да вдигнат отбора, а не да са фенове само, когато побеждава...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот Keanu^Reeves » 18 дек 2009 21:21

Титлата за Левски вече е отписана! Те Локо(София) и Черно Море също може да си се надяват да станат шампиони, ама реалността е друга. Новият Шампион на България за сезон 2009/2010 ще се казва или Литекс или ЦСКА.

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот Keanu^Reeves » 18 дек 2009 21:23

parvanoff написа:
Keanu^Reeves написа:Искам да ви кажа следното: Фен съм на Левски откакто се помня и ходя на мачове на Левски от Март, 1996-та година. Виждал съм какви ли не сезони, които е имал Левски, изживявал съм големите разочарования по времето на Тодор Лафчис, когато Левски се бореше сам срещу всички, и винаги завършвахме вечно втори, но с красива игра!

Ама това чудо, което видях през тази 2009-та година съм направо възмутен от този жалък и трагичен Левски! Стигна се до там, че такива посредствени за европейскиите стандарти футболисти като македонския национал - Тасевски и кой ли още не, да се считат за най-добрите футболисти на отбора! Едно време такива като него седяха на резерваната скамейка, а футболистите на Левски от първи до 11 номер, които играеха титуляри бяха с класи, ама с класи над сегашните, да не споменавам имена като Дончо Донев, Емил Ангелов, Боримиров, Илиан Илиев, защото те са безкрайно, ама безкрайно много!

Бойкотирал-а замисли ли се преди да бойкотираш баце. Аз ходя на мачове от 83-та година, но никога, повтарям никога няма да бойкотирам Левски. Я помисли, че си изброил само българи-сега виждаш ли в цяла България като тези футболисти а? И ако не ходиш на мач какво ще промениш? Не мислиш ли, че играчите някак си ще ги е по-срам от 20 хиляди души, отколкото когато има 1000 човека на стадиона? Заради такива като теб Левски изгуби най-голямата си сила. Да ходят по 7000 човека на мач от евротурнирите-ужас. Жена ти като си счупи крак оставяш ли я? Всеки отбор има тежки моменти-и по-тежки е имало баце, но точно за това са феновете, за да вдигнат отбора, а не да са фенове само, когато побеждава...


Напротив!
Точно с Бойкот може да настане промяната! Но никой не го и осъзнава и ходи сляпо на стадиона надявайки се, че Левски ще прави чудеса! Чудеса стават обаче само на Коледа! ;)

Ако всички бойкотираме Левски, следователно ще спрат приходите от Билети и следователно Левски ще фалира! А фалирали Левски, следователно Тодор Батков ще стане и ще си тръгне без да иска продажна цена за Левски тогава ще дойде нов Собственик!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот parvanoff » 18 дек 2009 21:30

Защото приходите от билети са тоооолкова много ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот Keanu^Reeves » 18 дек 2009 21:46

Нашият Любим отбор се казва - ЛЕВСКИ и носи името на Апостола, някой възприемат Левски като религия, други го възприемат като институция именно заради името. Всичко това звучи доста розово, ама реалността е друга. Значи първо нека стане ясно, че има голяма разлика между Ф.К. Левски - 1914, така както се казваше нашият любим отбор до преди 12 години и от друга страна ПФК Левски АД, както се казва нашият любим отбор през последните 12 години.

Ф.К. Левски - 1914 беше Публична Организация със спортна цел.

ПФК Левски АД е частна бизнес организация. В една Бизнес Организация, целта е да се произвежда определен продукт, който да се продава на потребителя/клиента. Ако произвеждания продукт не е качествен, следователно и продажбите ще намалеят и печалбата ще спадне! Проблема в случая е, че някои не осъзнават, че Левски е една бизнес организация, в която се извършва покупко-продажба на продукта футбол на стадион Герена и много ходят на мачове на Левски фанатизирани все още от идеята за Апостола и така тези привърженици, аз бих ги нарекъл потребители или клиенти не осъзнаат какво лошо качество продукт получават.
Аз примерно съм човек, който цени красивия футбол и ходя на стадиона, за да гледам красив футбол от страна на моя любим отбор. Щом няма добро качество продукт, следователно не могат да ме задължат да им платя 1 лев за билета, който ми искат!

Някои журналисти ми правят сравнение с Англия как винаги имало пълни стадиони! Е, да, ама там хората не са никак тъпи и ходят на стадионите, защото получават изключително високо качество! Миналата седмица, гледах по Ринг-Бг, мач на Мидълзбро от Чемпиъншип и забелязах, че трибуните бяха полу-празни! Едно време, когато Мидълзбро играеше във Висша Лига, редовно стадиона беше пълен! Следователно Феновете на Боро, никак, ама никак не са глупави и знаят като потребители на продукта Футбол какви претенции да имат, за да си заплатят билети или телевизионни права, за да наблюдават качествен продукт - футбол! И когато не го получават, просто не го купуват и не ходят на стадиона!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот parvanoff » 18 дек 2009 21:56

Защо тогава не станеш фен на акционерното дружество Манчестър Юнайтед-те играят по-красив футбол от Левски и са постоянно на топ ниво? Като нямаш тръпка към името и отбора, а всичко за теб е един продукт какъв е проблема?
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Равносметка в Левски за 2009 година

Мнениеот ЕМИЛ » 18 дек 2009 22:00

Продължете по темата.Момчето "Киану Рийвс" лично го познавам и не му обръщайте внимание.Пишете си спокойно.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта