Не хулете по Гонзо

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот tprodanov » 06 ное 2009 14:47

Гонзо не иска да става треньор, не знам що изобщо му даваш съвети в тая насока, след като го е посочил много пъти.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот POPCORN » 06 ное 2009 14:59

нема проблеми , гонзо ще купи Левски тия дни и ще икономиса много средства.играч тренер и така :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Shampiona
Мнения: 31
Регистриран на: 23 ное 2008 11:40
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот Shampiona » 06 ное 2009 15:06

Който и да стане треньор с този куц кон Йовов напред сме заникъде.Изумявам се вече как този мижитурка продължават да го пускат, а ние всеки мач да си късаме нервите с него.По-голяма простотия не съм виждал!
ЛЕВСКИ, ТОВА Е БЪЛГАРИЯ!

Потребителски аватар
topchaki
Мнения: 430
Регистриран на: 20 ное 2008 18:09
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот topchaki » 06 ное 2009 15:07

А какъв да става,началник ли? :)

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот deepblue1963 » 06 ное 2009 15:09

Levski_sinite_fenove написа:Гледам репортажи от ЛЕ и ми става много тъжно. Българския футбол е най-изостаналия в цяла Европа. Гледам Апоел Тел Авив как играят, Гледам Славия Прага, гледам Рапид Виена, гледам Тимишоара, Клуж всички, абсолютно всички играят футбол на ниво поне средняци във висшата лига а наще играят футбол от серия Ц1 в Италия. Много сме зле ама мнооооогоо

Гледай момчетата до 20г. на световното как играха.Ако ни хванат,ще ни спукат от бой.Повечето от ганайците(световни шампиони) играят в местни клубове-по поляните в Гана.За какво говорим изобщо?А тука:стадионите им криви,базите им криви.Там да не играят на Уембли?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 ное 2009 15:17

Чак да е променил коренно играта.......едвали. Но намаляха индивидуалните грешки.....е все още се правят по 1-2...от които задължително получаваме гол......но поне снощи не видях да оставяме австрийците да стрелят безпрепяствено от средно и далечно разстояние.
Като желание и себераздаване в момента са доста добре футболистите.......но пак го пиша:
Липсва ни класа в атака.....човек ( или двама ) които да реализират създадените доста чисти положения.
Гонзо - аз лично не се съмнявам, че един ден ще е достоен треньор на Левски.....но определено му е нужно да премине през задължително обучение......но не в школата на НСА !
Явно от зимата ще имаме нов наставник......но вариантите един по един взеха да се изчерпват......щом се говори за някакви поляци !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
topchaki
Мнения: 430
Регистриран на: 20 ное 2008 18:09
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот topchaki » 06 ное 2009 15:19

За Йовов си много прав.Всеки мач по 2 100%ви положения минимум профуква.Като че ли му прави кеф.

Потребителски аватар
topchaki
Мнения: 430
Регистриран на: 20 ное 2008 18:09
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот topchaki » 06 ное 2009 15:25

deepblue1963 написа:
Levski_sinite_fenove написа:Гледам репортажи от ЛЕ и ми става много тъжно. Българския футбол е най-изостаналия в цяла Европа. Гледам Апоел Тел Авив как играят, Гледам Славия Прага, гледам Рапид Виена, гледам Тимишоара, Клуж всички, абсолютно всички играят футбол на ниво поне средняци във висшата лига а наще играят футбол от серия Ц1 в Италия. Много сме зле ама мнооооогоо

Гледай момчетата до 20г. на световното как играха.Ако ни хванат,ще ни спукат от бой.Повечето от ганайците(световни шампиони) играят в местни клубове-по поляните в Гана.За какво говорим изобщо?А тука:стадионите им криви,базите им криви.Там да не играят на Уембли?

Тука и децата ни вече не искат да играят,не ритат топка,не им се спортува,гледат лесното пред компа.На времето ние ритахме като деца до 11-12 часа вечер по махалата а сега какво е,не можеш да видиш дете да играе.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот tprodanov » 06 ное 2009 16:31

Shampiona написа:Който и да стане треньор с този куц кон Йовов напред сме заникъде.Изумявам се вече как този мижитурка продължават да го пускат, а ние всеки мач да си късаме нервите с него.По-голяма простотия не съм виждал!


Мижитурка викаш....

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот medenka » 06 ное 2009 16:35

Гонзо обяви, не веднъж, че е временен вариянт.
Има още да учи за треньор. А може и да се върне в игра?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта