Не хулете по Гонзо

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

;; Герой асфальта
Мнения: 69
Регистриран на: 15 дек 2009 13:44
Контакти:

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот ;; Герой асфальта » 15 дек 2009 16:31

deepblue1963 написа:
Levski_sinite_fenove написа:Гледам репортажи от ЛЕ и ми става много тъжно. Българския футбол е най-изостаналия в цяла Европа. Гледам Апоел Тел Авив как играят, Гледам Славия Прага, гледам Рапид Виена, гледам Тимишоара, Клуж всички, абсолютно всички играят футбол на ниво поне средняци във висшата лига а наще играят футбол от серия Ц1 в Италия. Много сме зле ама мнооооогоо

Гледай момчетата до 20г. на световното как играха.Ако ни хванат,ще ни спукат от бой.Повечето от ганайците(световни шампиони) играят в местни клубове-по поляните в Гана.За какво говорим изобщо?А тука:стадионите им криви,базите им криви.Там да не играят на Уембли?

За съдиите нищо не казваш :lol: - майтапче . Ако не извикате треньор от чужбина , който и да сложите все тая ще е .
не мога да разбера защо все Батков вие виновен,сигурно тои не може да вкарва голове

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот bigbonusprize » 15 дек 2009 16:33

Аз съм почти 100% сигурен, че това, което показва Левски като играе, е следствие от работата на Ратко. Абсолютно по същият начин се движат във фаза атака, само дето тоя път Жоро Хетрика не е титуляр и успяваме да вкараме някой друг гол.
Гонзо не е за треньор още. Не може да води и мачовете правилно. Нека си остане спортен директор, а тренировъчният процес и мачовете да се водят от някой специалист.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот PFC Litex » 15 дек 2009 16:37

deepblue1963 написа:
Levski_sinite_fenove написа:Гледам репортажи от ЛЕ и ми става много тъжно. Българския футбол е най-изостаналия в цяла Европа. Гледам Апоел Тел Авив как играят, Гледам Славия Прага, гледам Рапид Виена, гледам Тимишоара, Клуж всички, абсолютно всички играят футбол на ниво поне средняци във висшата лига а наще играят футбол от серия Ц1 в Италия. Много сме зле ама мнооооогоо

Гледай момчетата до 20г. на световното как играха.Ако ни хванат,ще ни спукат от бой.Повечето от ганайците(световни шампиони) играят в местни клубове-по поляните в Гана.За какво говорим изобщо?А тука:стадионите им криви,базите им криви.Там да не играят на Уембли?

Защо си мислиш, че като се казва Гана и там е пущиняк като в България :roll:
Изображение

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот Xanko » 15 дек 2009 16:47

Какво ще кажете за авторитета на Гонзо, той след мача в Брестник предупреди Момиров и вижте какво се случи.
А помните ли когато Сираков предупредеше съдиите как Левски си биеше, но така е Сираков е авторитет, а Гонзо .....

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот child in time » 15 дек 2009 16:47

Гонзо не е виновен ! Онези мъртви души за пореден път изложиха Левски!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Гонзо да остане треньор

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 16:52

PFC Litex написа:
deepblue1963 написа:
Levski_sinite_fenove написа:Гледам репортажи от ЛЕ и ми става много тъжно. Българския футбол е най-изостаналия в цяла Европа. Гледам Апоел Тел Авив как играят, Гледам Славия Прага, гледам Рапид Виена, гледам Тимишоара, Клуж всички, абсолютно всички играят футбол на ниво поне средняци във висшата лига а наще играят футбол от серия Ц1 в Италия. Много сме зле ама мнооооогоо

Гледай момчетата до 20г. на световното как играха.Ако ни хванат,ще ни спукат от бой.Повечето от ганайците(световни шампиони) играят в местни клубове-по поляните в Гана.За какво говорим изобщо?А тука:стадионите им криви,базите им криви.Там да не играят на Уембли?

Защо си мислиш, че като се казва Гана и там е пущиняк като в България :roll:

Защото знам.Живял съм в Нигерия и знам какво е.Още нещо да питаш?Само не ми казвай,че Гана е по-напред от Нигерия,щото ще ми стане смешно.Засега ми е само безразлично.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот comandosa1 » 15 дек 2009 16:53

Гонзо на терена, Илиян треньор. Иска ми се да е Гочето или чужденец от бяла държава, но тъй като те имат своите изисквания, разбирайте пари за трансфери и добра заплата, най-вероятно е някой начинаещ български авантюрист.
Гонзо на терена, искам хеттрик за последно в правилната врата, тогава да се пенсионира.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот PFC Litex » 15 дек 2009 16:54

Всички са виновни http://gong.bg/view_article.php?article_id=108201 за момента в ситуацията и като анализ на полусезона това сочат статистиките.
От съдийки тесли ще загубиш мач, два, три, но цели 12 ли са 13 за полусезона си е сериозна аларма за нещо объркано някъде другаде преди грешките на самите съдии.

deepblue1963 интернет е красноречиво доказателство, къде какво има и няма нужда човек да живее някъде си, за да разбере там какво има.
Изображение

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4394
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот Kotooshu » 15 дек 2009 17:02

Само Гонзо да не стане поредната жертва на Борат :evil:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

bluelife
Мнения: 30
Регистриран на: 28 юни 2009 09:09
Контакти:

Re: Не хулете по Гонзо

Мнениеот bluelife » 15 дек 2009 17:06

Левски не е училище за треньори. Трябва ни доказан специалист от чужбина и солидна селекция. Вън "мустака" от Левски


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, mikata, suni и 134 госта