Струваше ли си всичко това днес.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vanko99
Мнения: 167
Регистриран на: 20 май 2008 15:16
Контакти:

Re: Протест срещу съдиите

Мнениеот vanko99 » 14 дек 2009 13:20

Много трябва да сте нагли за да протестирате. Нали уж твърдо бяхте застанали зад Боби Перуката и другите от БФС? Докато ви бутаха напред ги подкрепяхте, а сега заради един отменен гол се отрекохте от тях.
Само самоубиец може да свири срещу отбора на ТИМ във Варна, така че съдията напълно го разбирам, но да се говори за тенденция срещу Левски е смешно.

Потребителски аватар
nasko_nesebar
Мнения: 13
Регистриран на: 12 фев 2009 17:25
Контакти:

Една вафла „Боровец" се изгаври с Левски!!!

Мнениеот nasko_nesebar » 14 дек 2009 13:57

Ичко Лозев,който е председател на съдийската комисия във Великотърновския зонален футболен съвет и неговото протеже Стефан Ставров се изгавриха с Левски.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Протест срещу съдиите

Мнениеот deepblue1963 » 14 дек 2009 14:15

"Заместник шефът на съдийската комисия Костадин Гергинов заяви на тържеството на родните арбитри, че претенциите на Левски и Литекс за реферски грешки в мачовете за купата на България срещу Черно море и ЦСКА са основателни.

„Претенциите на Левски и Литекс за съдийски грешки, които са повлияли на крайните резултати в мачовете им за купата на България срещу отборите на Черно море и ЦСКА са основателни”, коментира заместник шефът на съдийската комисия.

„За съжаление сами си помрачихме празника с тези грешки”, каза още Костадин Гергинов."
Някой фен на "великия" Ч.море да каже нещо?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Протест срещу съдиите

Мнениеот DidoManUtd » 14 дек 2009 17:05

Пред Руската църква в 12.00 и на Иван Асен в 14.00ч. имаше общо по-малко хора отколкото мнения има по настоящата тема / като изключим полицията и журналистите.....

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Струваше ли си всичко това днес.

Мнениеот zlatan » 14 дек 2009 22:42

Ние не сме хора ние сме само подобие на тази дума.Посещавал съм и чужди форуми с интерес съм чел неща които все пак мога да си ги преведа,но там онези са все пак преди всичко ХОРА.Пуснаха се десетки теми с една и съща тема ,,Да мразим Левски,,.А кого дефакто подкрепяме днес БФС взе решение:всички го знаем какво е то.;Момиров излезе и каза: да аз съм виновен редно е когато нещата не вървят да си тръгнем и да поемем вината-думи на момиров.Черно море вчера категорично ни наддигра,но извинявайте отменения гол надмина всички очаквания.Да всичко е възможно може би щяхме да загубим отново,но защо бе ,като си на 5метра от ситуацията.Ще кажа и другото да подкрепяли са ни в много мачове от които мен ме е било срам-Родопа,бела локо мз и тогава съм си го казвал-лесно се проверява във форума.Казвате че сте били ощетявани на Герена с двете дузпи,днес се скъсвате да защитавате същия този човек-момиров.Аз не вярвам в БГ-съдиите-дори Колина да стане председател,но вярвам в едно нещо което момиров не може да ми отнеме-любимия ми отбор Левски.Да тази година сме адски зле,но това не е основание да ни досмачкат,както искайте ме разбирате.Днес не можах да разбера кое ви подразни ,че махнаха момиров или, че го махнаха под основателния натиск на ХОРАТА ОТ ИЗПЪЛКОМА.КОЛКО отбора пропищяха тази есен и тук без да обиждам останалите отбори ,но Левски си позволи да го направи на глас.Ами вие колеги от цска вас миналата година като ви рязаха в много мачове-сливен,литекс-отменен гол,а днес и вие да ги е.а тия говеда.Защо ли и вие сега сте с момиров толкова ли ще липсва тази особа на футбола ни.

извинявам се за дългата тема,но днес ние всички счупихме глупомера.Успех на Левски и Цска в Европа,на останалите ОБИЧАЙТЕ СИ ОТБОРИТЕ.
Последна промяна от zlatan на 14 дек 2009 23:25, променено общо 1 път.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Струваше ли си всичко това днес.

Мнениеот ЕМИЛ » 14 дек 2009 22:46

Не ,не си струваше.След дъжд качулка.Не изметохме Батков когато трябваше ,а сега гоним дивото.Безмислен протест.Боби ги уволни съдиите благодарение на медииният натиск.Нищо повече.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Струваше ли си всичко това днес.

Мнениеот zlatan » 14 дек 2009 22:50

Емо не ти ли е гадно че всички които не са от Левски изразяват своя негативизъм на гърба на нашия отбор,дори тези от морето които благодарение на Левски с извоюваните точки позволи още един отбор в европа и те скачат като обезумели,защо?;щото бфс решава да махне един явен престъпник.
LEVSKI_FOREVER

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Струваше ли си всичко това днес.

Мнениеот Sole » 14 дек 2009 22:51

Да прав е човекът.Изметохте съдийте,но проблемите и слабата игра в Левски не може да изметете за 24 часа ;)

starforsaken
Мнения: 32
Регистриран на: 08 сеп 2009 14:21
Контакти:

Re: Струваше ли си всичко това днес.

Мнениеот starforsaken » 14 дек 2009 22:55

Това ,че не сме решили по-големият проблем не означава ,че решението на по-малкият не си е струвало

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Протест срещу съдиите

Мнениеот левскар07 » 14 дек 2009 23:01

Ти зад кой ъгъл беше.
Независимо, че "след дъжд качулка", както се изрази един мастит журналист, все пак реакция има. И тя е поради реакциите на Гонзо, Батков, Г.Марков,В.Стефанов, футболистите на Левски, привържениците на Левски, въпреки мразещите Левски, въпреки разни мишоци вживяли се в ролите на големи треньори и по-големи директори.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 157 госта