Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот zlatan » 13 дек 2009 18:30

Като слушам отговорните фактори в клуба за вадене на отбора за конгреси и други подобни се сещам за Лафчис.Човека върши парите загуби позиции и взе да вади отбора да свиква конгреси,в този ред на мисли май скоро ще имаме нов собственик :) 8-) .
Г-н Батков,г-н Марков ,г-н Баждеков, ГОНЗО-САМИ СМЕ СИ ВИНОВНИ без друг да виним,защо ли?-мача с Литекс оня бастун Рабех ако беше изчистил топката в 90 мин щяхме да спечелим,днес отново все едно беше на 4 водки и това ако спортно техн.щаб не го е видял кой? недуразумението Генев до кога.

подкрепям Гонзо само и единствено с борбата му със съдиите,тези плюнчовци вземат 1000лв на мач-без коментар.Днес това което видях беше катастрофа.Показа заслужен червен картон евалата,но после защо бе брат ми кво се случи?

последно аз донякъде съм и позитивно настроен,защото сега не ни остана нищо друго освен добър тренер-голям спец няма да дойде и обиграване.Отсъствие от Европа -и това не ме плаши.

И най накрая коледен подарък -нека все пак сме живи и здрави всички ние които се обивдаме,обичаме и псуваме,Господ да ни закриля нас и нашите семейства-футбола е само една ИГРА.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот groti » 13 дек 2009 18:37

Да,и аз се замислих за това. Тотално опропастен сезон от нас самите. Има нещо което ми харесва. Съдиите този сезон изобщо не ни толерират.Точно обратното. Режат ни жестоко. Скоро може и пак да се окажеме "Сами срещу всички"...Е,помните ли онези времена? Беше страхотно. Хората от провинцията обичаха Левски. Сега ни мразят..Нормално. Мутрите ни взеха,купиха ни една купчина мачове и резултата се видя. Е,поне бай Ганьо няма пари да купува мачове и можеме да погледнеме в очите другите и да кажеме "нас не ни подпират".
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот lakito7 » 13 дек 2009 19:07

Незнам защо,след групите на шамп.лига,трансферната политика на Левски е тотално сбъркана,на един и същи пост има по3-4 играчи,на друг само по един,вратарите освен Петков,не стават за Левски,нападатели няма,играчи със здрава физика също,явно и кодиционен треньор липсва,също и Гонзо засега не става за треньор.
През паузата трябва да се свършат много неща,които ме съмнява да станат,като продажбата на Рабех,Бензукан,Зе,Жо,Христов,Ники Димитров, преотстъпването на Генев,купуване на централна двойка защитници,двама здрави дефанзивни полузащитника и още по здрав централен нападател,да не забравя и някой за конкуренция на Живко,защото той,когато е контузен няма играч на неговият пост.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот dodo7271 » 13 дек 2009 19:14

Незнам какъв е Томас Лафчис, но знам, че при него тия селски номера на Момиров не минаваха. Имаше един съдия Митко Митрев. И един финал за Купата със Славия. Цялото ръководство на Славия на трибуните - Бай Миле, Маргини, Маджовци и други подобни. И Митрев очевадно подпираше Славия, както днес Ставров. И какво стана? Лафчис извади отбора. Защото няма как да позволи да се гаврят с Левски. А година след това се сби с Херо насред стадиона в Ловеч, пак заради съдийските аванти към Гришата.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот lakito7 » 13 дек 2009 19:19

Много ще ни е добре,ако Батков поне малко се доближи до уменията на Лафчис на ръководител.
Годините след промените ще бъдат запомнени с изграждането на един от най-силните отбори на Левски в историята. Това става докато президент на клуба е Томас Лафчис. Под ръководството на треньорите Иван Вутов и по-късно на Георги Василев сините печелят за първи път три поредни титли (1993, 1994 и 1995 г.) и три купи на страната (1991, 1992 и 1994 г.). На крачка са от влизане в групите на новосъздадената Шампионска лига, отстранявайки шотландския Глазгоу Рейнджърс с 2:3 и 2:1, но отстъпвайки на германския Вердер Бремен с 2:2 и 0:1[9]. За тоталната хегемнония на отбора в първенството говорят и реализираните разгромни победи срещу преките конкуренти за титлата (7:1 срещу ЦСКА и 8:0 срещу Локомотив (София) и 6:1 срещу Ботев (Пловдив) през сезон 1994/95[10]).

В тези години футболистите на Левски са и гръбнакът на националния отбор, завършил на четвърто място на Световното първенство през 1994 г. Сред тях са Пламен Николов, Цанко Цветанов, Петър Хубчев,Емил Кременлиев, Златко Янков, Даниел Боримиров и Наско Сираков.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот lisynger » 13 дек 2009 19:24

dodo7271 написа:Незнам какъв е Томас Лафчис, но знам, че при него тия селски номера на Момиров не минаваха. Имаше един съдия Митко Митрев. И един финал за Купата със Славия. Цялото ръководство на Славия на трибуните - Бай Миле, Маргини, Маджовци и други подобни. И Митрев очевадно подпираше Славия, както днес Ставров. И какво стана? Лафчис извади отбора. Защото няма как да позволи да се гаврят с Левски. .

Първо-не помня с какво бе подпрял Славия.
Второ-след тоя мач не трябваше ли да извадят Левски от първенството?
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот dodo7271 » 13 дек 2009 19:35

lisynger написа:
dodo7271 написа:Незнам какъв е Томас Лафчис, но знам, че при него тия селски номера на Момиров не минаваха. Имаше един съдия Митко Митрев. И един финал за Купата със Славия. Цялото ръководство на Славия на трибуните - Бай Миле, Маргини, Маджовци и други подобни. И Митрев очевадно подпираше Славия, както днес Ставров. И какво стана? Лафчис извади отбора. Защото няма как да позволи да се гаврят с Левски. .

Първо-не помня с какво бе подпрял Славия.
Второ-след тоя мач не трябваше ли да извадят Левски от първенството?


Защо трябваше да ги изхвърлят?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот lisynger » 13 дек 2009 19:37

dodo7271 написа:
lisynger написа:
dodo7271 написа:Незнам какъв е Томас Лафчис, но знам, че при него тия селски номера на Момиров не минаваха. Имаше един съдия Митко Митрев. И един финал за Купата със Славия. Цялото ръководство на Славия на трибуните - Бай Миле, Маргини, Маджовци и други подобни. И Митрев очевадно подпираше Славия, както днес Ставров. И какво стана? Лафчис извади отбора. Защото няма как да позволи да се гаврят с Левски. .

Първо-не помня с какво бе подпрял Славия.
Второ-след тоя мач не трябваше ли да извадят Левски от първенството?


Защо трябваше да ги изхвърлят?

Отбора излиза преди да завърши срещата това се наказва мисля
А че днес съдията бе безумник ви подкрепям с 2 ръце
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот dodo7271 » 13 дек 2009 19:42

.[/quote]
Първо-не помня с какво бе подпрял Славия.
Второ-след тоя мач не трябваше ли да извадят Левски от първенството?[/quote]

Защо трябваше да ги изхвърлят?[/quote]
Отбора излиза преди да завърши срещата това се наказва мисля
А че днес съдията бе безумник ви подкрепям с 2 ръце[/quote]

По въпроса за изхвърлянето е много деликатно. И вас трябваше да ви изхвърлят от "А" група миналата година, но не го направиха. Така и с Левски. Има и друго. Значи, когато Дучето казва: Ако на нас ни свирят както във Варна, мачовете няма да свършват, това е върха. Дучето е страшен, велик. А когато Лафчис го е направил преди 12 години същото, значи е трябвало да ни изхвърлят. Малко избирателна логика прилагаш.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Дали не се връща времето на Т.Лафчис.

Мнениеот lisynger » 13 дек 2009 19:52

dodo7271 написа:
По въпроса за изхвърлянето е много деликатно. И вас трябваше да ви изхвърлят от "А" група миналата година, но не го направиха. Така и с Левски. Има и друго. Значи, когато Дучето казва: Ако на нас ни свирят както във Варна, мачовете няма да свършват, това е върха. Дучето е страшен, велик. А когато Лафчис го е направил преди 12 години същото, значи е трябвало да ни изхвърлят. Малко избирателна логика прилагаш.

Мани го Дучето по-някой път той се изхвърля и си говори ей така.
За годината с дълговете когато ни зеха лиценза,Порто влезе в същата тази гoдина в ШЛ със същите обвинения, че не си е плащал данъците, така, че за лиценза можем си говориме цял ден
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 122 госта