За отсъствията на г-н Батков

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот kokic1986 » 13 дек 2009 18:25

линч за момиров

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот Kotooshu » 13 дек 2009 18:33

Тези смешници и Момиров и Перуката а и техните подлоги , май си мислят че здраво са се окопали във власта !!! Не стига че сме ужасно слаби , не заслужаваме да станем Шампиони , бият ни като тупани в Европа и сме най слабия отбор , но като надигнем малко глава някакви черно - дрешковци да ни тъпча е ТОВА няма да стане !!!
Рано или късно и на нас привържениците няма да ни издържат нервите и ще стане много лошо !!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот Marlboro » 13 дек 2009 18:37

dimito ,аз съм варненец,фен съм на Черно Море,искам да ти кажа че Момиров ми беше комшия дълги години,и ти гарантирам че той си е Левскар,и винаги ще бъде такъв.Иначе за мача днес,според мен нямаше нарушение при гола за 1:2,но смятам че съдията не го отмени нарочно,той сгреши.

Потребителски аватар
Lieutenant Randall
Мнения: 159
Регистриран на: 19 окт 2009 20:12
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот Lieutenant Randall » 13 дек 2009 18:40

И с Батков, и без Батков - все тази. Нашите не можаха да свършат своята работа добре днес :evil:
Вярно е, че имаше яка съдийска подкрепа, визирам не само главния съдия, а и страничните. При всяка "синя" атака имаше готовност байрякът да се развее за засада или нарушение в нападение. Така безумно беше отменен и вторият гол на "Левски". Нищо ново под слънцето: Марадона вкара с помощта на "божията ръка" и български страничен съдия гол, който изхвърли Англия от световно първенство, ние тук коментираме някакви нещастници с байряци край картофената нива, наречена кой знае защо стадион "Тича" :mrgreen:
Да, обаче:
И с десет души "Левски" стоеше по-добре на терена (условно продължавам да наричам нивата "терен"). Бяха допуснати за съжаление няколко фатални грешки:
1. Фаулът на Рабех. 100% съм сигурен, че тук нямаше умисъл. Мачът беше в началото, нямаше опасна ситуация пред нашата врата, нямаше нажежена обстановка. Само че, мароканецът (за кой ли път в един мач) допусна една фатална грешка. Непремереното влизане с бутоните напред в противников играч беше наказано (пресилено, защото нямаше умисъл, някои може би още помнят подобно влизане срещу Дрогба в мача Челси - Ман Ю).
2. Последните секунди. Преди години имаше една приказка: "Пазете се от Гунди до последните секунди"! За съжаление, сега това ни се връща. Не може един отбор с претенции да не се опита да задържи топката преди края на полувремето, когато нещата не вървят особено добре. Така ни вкараха голове и в ЛЕ, така получихме гол по пътя към съблекалнята и днес.
3. Състъв и смени. Не бих искал да се бъркам в работата на треньорското ръководство, но според мен при този тежък "терен" на "Левски" трябваха бойци. Жо, Зе, Гошо Христов не са за такава нива, тук трябват "коне".
Както и да е, животът продължава :) Нова година - нов късмет! :)
6:3, 7:2, 7:1, 5:0 ...... To be continued!

malkiq80
Мнения: 6
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:58
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот malkiq80 » 13 дек 2009 18:45

за първи път виждам да се отменя автогол които разбира от фудбол без да е пристрастен за някои отбор ще ме разбере

malkiq80
Мнения: 6
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:58
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот malkiq80 » 13 дек 2009 18:47

ТОИ БОБИ МИХАИЛОВ ЗАТОВА ЩЕ ГИ СЪБИРА УТРЕ ДНЕС ВСИЧКО МИНА ГРАНИЦИТЕ НА НОРМАЛНОТО

Ryan Giggs77
Мнения: 49
Регистриран на: 27 ное 2009 02:57
Skype: ryan_gigs77
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот Ryan Giggs77 » 13 дек 2009 19:11

Предлагам всички отбори в България да носят черни ленти и мачовете да почват с минута мълчание заради отпадането на Левски от Черно море.Само Батков ще ви оправи.
Фен на ЦСКА.

Потребителски аватар
anakin
Мнения: 543
Регистриран на: 18 авг 2008 23:07
Контакти:

Re: За отсъствията на г-н Батков

Мнениеот anakin » 13 дек 2009 19:12

надявам се 16-ти кръг с Ботев (дай Боже да ги има) да се съберем 2-3к души и да им покажем за какво става на дума ;)
САМО ЛЕВСКИ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта