За Наско, Боби и поп Кръстю, благодарим Ви!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: За Наско, Боби и поп Кръстю, благодарим Ви!

Мнениеот ehh » 13 дек 2009 22:33

Вече не знам, какво да си мисля. Днес директно в ефира на най-голямото радио в България Вальо намекна за същото нещо. Че хора, които са били в Левски, сега го подкопават и му пречат, за да може да се върнат на бял кон.
Не мога да си представя, че това може да е истина.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Dumbara
Мнения: 62
Регистриран на: 27 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: За Наско, Боби и поп Кръстю, благодарим Ви!

Мнениеот Dumbara » 13 дек 2009 22:42

Ние си ги знаем. Дреме ми дали съдията свири така. Нали накрая и на тях ще им го наб...т. И то яко. Нещастници. Че и моряци били. Ако некой от тех е служил 3 години, ще ги черпа. Секви помияри се извъдиха моряци, армейци, съдии, че даже и председатели на съдиите. Ще се брои напролет.

Потребителски аватар
Мимо Домиров
Мнения: 37
Регистриран на: 30 ное 2009 13:02
Контакти:

Re: За Наско, Боби и поп Кръстю, благодарим Ви!

Мнениеот Мимо Домиров » 14 дек 2009 09:33

ehh написа:Вече не знам, какво да си мисля. Днес директно в ефира на най-голямото радио в България Вальо намекна за същото нещо. Че хора, които са били в Левски, сега го подкопават и му пречат, за да може да се върнат на бял кон.
Не мога да си представя, че това може да е истина.


Аз на баба си говоря още от 2002 година, че Сираков копае под Батков за да го събори . Есента на 2002 година Сираков нареди на футболистите да не играят срещу Панчарево и нашите цял мач се разхождаха, като гледаха да са далеч от топката. Тогава ония успахя на неиграещи да вкарат само 3 гола . Благодарение на Сираков 2003 Панчарево станаха шампиони. Сираков също през 2008 год. подари титлата на Панчарево. Така , че Наско Попкръстев ни е най-големия проблем, не Батков. Ако Н.Попкръстев имаше пари до сега да е купил клуба. Явно ги няма и се опитва да го вземе на безценица. Само, че първо трябва да го обезцени. И като дойде, като почнат ония ми ти "игри" ще си мечтаем за бай Ганя да се върне. :) :) :)
Д.М. - даже червеите в екарисажа биха се погнусили от него !!!

restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: За Наско, Боби и поп Кръстю, благодарим Ви!

Мнениеот restless » 14 дек 2009 16:30

да, много е лесно да си измислиш някой "лош", който е виновен за всичко.
Типична българска черта, ние сме добри, ама има някой "лош" дето ни е виновен.
Мафията, евреите, руснаците, турците, гърците, немците, американците - но НИКОГА не се поглеждаме в огледалото.
Хубаво е човек да си вЕрва и да живее в една такава приказна страна, където всички са добри феи в лош театър.

Ако вместо Сираков напиша Батков или Иванов - каква ще е разликата? Никаква.
Преди няколко години виновен беше все клана Вуцови, след няколко - виновни ще са Батков и Гонзо - кервана си върви.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 122 госта