Кой има интерес да фалира Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

SamoLevskiAle
Мнения: 10
Регистриран на: 13 сеп 2008 20:57
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот SamoLevskiAle » 11 дек 2009 22:20

България. И паметта на Апостола!

Потребителски аватар
nautilus
Мнения: 79
Регистриран на: 26 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот nautilus » 11 дек 2009 22:21

San-Jose написа:Българския футбол, без Цска и Левски ще тръгне нагоре

Колко много мъка има по този свят!!!

Потребителски аватар
EL GALAKTIKO
Мнения: 189
Регистриран на: 14 сеп 2009 10:03
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот EL GALAKTIKO » 11 дек 2009 23:41

Абел не ви ли писна от това сами срещу всички и разни други идиотии , на кой му дреме за вашите болни конспирации?

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот crap » 12 дек 2009 08:42

Чак пък да искат да затрият Левски, много силно ме съмнява. :lol: :lol:
За трансферите незнам какво се очудвате, при положение че нямата един годен футболист продаден някъде... повечето са забегнали като юноши без трансферна сума, и това е абсолютно нормално (напоследък стана тенденция за всички БГ отбори). Принципно избягвам да пиша във вашия форум но автора ме изненада с мнението си. Аз мисля, че просто имате некадърни управници... сега чета че треньор щял да ви става оня на орките... е спуках се от смях вчера като го видях това. Връщам се на трансферите, забелязал съм, че винаги когато футболисти на Левски играят или в евротурнир или с националния, винаги излизат СУПЕР пренавити, и играят някак си... странно и на моменти неадекватно, и мисля че хората (от чужбина) не остават с особенно добро впечетление-резултата е на лице-"мъри" се опитва доста стабилно да утвърди мястото на Сърмов в националния, пусна го в изключително важния мач срещу Италия като титуляр (не му чух името, до момента в който го смени) и единствената оферта за него, станала медийно достояние беше онази за 25 000 евра, което просто е убидно (тук вероятно греша, но действително не знам да е имало друга оферта :roll: ).

Тук още веднъж искам да повторя-мисля че проблемите ви идват от некадърно управление... не от футболисти и от школи.
Не че ние чорбата нямаме проблеми, напротив... :lol: :lol: Нашите са от малко поразлично естество.
YA GUNNERS YA

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот vesodoc » 12 дек 2009 08:45

EL GALAKTIKO написа:Абел не ви ли писна от това сами срещу всички и разни други идиотии , на кой му дреме за вашите болни конспирации?

Мадридисте, (ако това значи никът ти),
всеки има право да си развива болни конспирации, особено при положение, че ситуацията е конспиративна. Ако смяташ, че политиката не се бърка във футбола, яко при това, много се лъжеш. Чорни го изгониха. Борисов пише хвалебствени, поздравителни телеграми за рождения ден на Дучето. Изобщо трупат се факт подир факт, някои от тях като Казанската афера, пък напълно странни и разтърсващи.
Еми, мъчим се да следим интригата. Това е. Влез ни в положението.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот crap » 12 дек 2009 08:53

vesodoc написа: Борисов пише хвалебствени, поздравителни телеграми за рождения ден на Дучето.

Това и мен ме шокира... :lol: :lol:
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот _RoKi_ » 13 дек 2009 00:27

Левски няма как и НИКОГА няма да фалира,колкото и да им се иска на някои :twisted:

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: Кой има интерес да фалира Левски ?

Мнениеот Spasov_bg » 13 дек 2009 10:15

Отговора е ясен-този който иска да го купи само ,че си е направил криви сметки,защото ние няма да го позволим.Ако нещо подобно стане с нашия отбор като с Ботев/например/ще е страшно,мисля си че ще има доста сериозен национален протест.Не забравяите че сме поне 1000000 привърженици в БГ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта