Проблем на „Герена“: никой не иска Рабех

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Проблем на „Герена“: никой не иска Рабех

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 16:15

Доктор Н написа:Няма ли кой да каже, че "новият Кайзер" е гол :?: :?: Мазна, дебела отрепка. Този не заслужава да помирисва тревата на Герена камо ли титулярно място. Нямаше мач през този сезон, в който да е взел участие и да не е дал най-доброто да ни провали. Класен е само на маса. Някой ще ми обясни ли в какво му е класата на терена, че аз не си спомням мач през последните 10 месеца, в който да е играл на ниво. Повтаряме си някакво клише като развалени грамофони, бла-бла. Някои хора имаха сметка да твърдят, че е класен защото за него се дадоха 750 000 евро ( за "некласния"Милиев 30 000).Други получават пари за ПР поръчан от мениджърите му, трети искат да се отърват от него макар и с загуба, но феновете :?: :?:

Не,че съм му адвокат,обаче,само един въпрос:срещу ЦСКА,без Рабех,по-добре ли изглеждахме в защита?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 146 госта