Кога за последен път сме зимували пети ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот blue avalanche » 07 дек 2009 16:37

mig31bg написа:
Spasov_bg написа:Споко.Ще сме шампиони и тази година,сигурен съм.Пролетта сме 15 от 15 и с 71 точки сме първи.Това е.Затова сме оцелели през годините ,защото никога не сме губили доверието в любимия отбор.Само Левски



Пич на какви лекарства си ? Смени ги , замъгляват ти съзнанието .На пролет имате седем гостувания извън София и мач в " Надежда - Камбуров " и срещу ЦСКА . Реално не ви виждам по напред от 3-4 място .

Няма отбор,когото да не сме побеждавали като гост.Какъв ти е проблема?Апропо,миналата година като станахме шампиони,колко гостувания имахме?Не бяха ли 15-точно,колкото и този сезон?

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот Spasov_bg » 07 дек 2009 18:24

Пич,не съм на никакви лекарства,а съм левскар,обичам си отбора,никога не съм си освирквал или обиждал футболистите като Вас.А за мача напролет с ЦСКА и 7те гостувания ще ти кажа че 7 е добро число и нямам притеснения.С АЛЕКС НАПРЕД И ОТНОВО ШАМПИОНИ.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот parvanoff » 08 дек 2009 11:14

blue avalanche написа:И феновете на Ливърпул сигурно се питат:кога за последен път станахме шампиони.А феновете на Челси сигурно се питат:кога най-накрая ще спечелим ШЛ.Това,което ги обединява,обаче е,че са там-на трибуните,всеки мач!Някой сигурно ще каже:ама отборите им се борят и играят всеки мач,всяка минута.Не е така.И Ливърпул,и Челси,и Барселона,и Реал М имат мачове,в които са играли слабо.Ама много слабо.феновете,обаче са там.Лошото е,че нашите футболисти започнаха да свикват с факта,че трибуните няма да се напълнят,а феновете започнаха да свикват с мисълта,че отбора,по една или друга причина,не заслужава пълни трибуни.И се завъртаме в омагьосания кръг.

Много точно казано. Хвала! Омагьосаният кръг е завъртян за съжаление и в това отношение не виждам светлина в тунела. Всеки плаче и се тръшка, а реално нищо уникално не е станало-това е ставало и сигурно пак ще става. Уникалното е това количество публика, която остава извън стадиона по знайни и незнайни причини. Берое да не са на първо място, че толкова фенове им ходят всеки мач на стадиона! Да не играят в евротурнирите всяка година! Човек никога не може да надскочи възможностите си-може да стане изкуствено за кратко, но рано или късно пада там, където му е мястото. С тази посещаемост и допълнителното свиване на приходите за отборите ние сами ги обричаме на все по-голяма посредственост! Дайте и вие нещо за просперитета на отбора си, а не само да пречите! Дори и някои от вас да ходят всеки мач, то с тея свои изказвания допринасят още 1000 да не отидат на мач! Да не говорим, че съм готов да споря с всеки, който казва, че е станало кой знае какво в Левски. И чакам човекът, който ще може точно да обоснове плюенето си. На доста хора им опровергах твърденията, но изникват все нови и нови със своя си нихилизъм или песимизъм...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 61 госта