Кой е най-некадърният???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

joro bad
Мнения: 503
Регистриран на: 02 окт 2009 17:16
Местоположение: СОФИЯ

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот joro bad » 06 дек 2009 19:23

INZAGHI_99 написа:
gogova4o написа:искам да ви попитам нещо,как може играч ведин от най слабите отбори да стане голмайстор на първенството,а като дойде при вас да не може да вкара с месеци,къде е проблема тогава в играча или в треньора,или вотбора като цяло

Нали няма да ми се разсърдиш? Ботев е един от 4-те Велики Български отбора, но................. в МИНАЛОТО.
Психика го кажи, Манталитет го кажи..................
И още нещо докато игра при вас вкара 18 гола - 11 от дузпи и 7 от игра- какво повече???

Няколко от головете му, когато става голмайстор са срещу недоразумението-отбор Черноморец Бс-Сф, които всеки отбор биеше с по 5-6 гола, а другите от дузпи.

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот gogova4o » 06 дек 2009 19:23

INZAGHI,относно Ботев си прав НО СЕ НАДЯВАМ на пролет вече да не е така
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
INZAGHI_99
Мнения: 318
Регистриран на: 03 окт 2008 10:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот INZAGHI_99 » 06 дек 2009 19:27

[quote="gogova4o][/quote]
Не мога да ти отговоря питай -Г.Христов, за мен манталитет и психика. В Ботев не беше обременен там ТОЙ БЕШЕ лидера, вие зад гърба му. При нас дойде и попадна под "ударите" на Гонзо, в смисъл Докато играеше Гонзо постоянно му се караше като сгреши и такива дребни неща, отделно не дойде с презумцията Любимец на публиката и като събереш всичко това- ето ти отговора.
За мен пак ти казвам Манталитет.
БОГ ПРОЩАВА ЛЕВСКИ НЕ!!!

Потребителски аватар
INZAGHI_99
Мнения: 318
Регистриран на: 03 окт 2008 10:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот INZAGHI_99 » 06 дек 2009 19:30

gogova4o написа:INZAGHI,относно Ботев си прав НО СЕ НАДЯВАМ на пролет вече да не е така

Повярвай ми аз също искам, не само Ботев, но и Ние, Цска, Локо Пд и Берое - то това е истината в Бг - другите отбори нека не се обиждат попълват бройката. Ако тези отбори плюс още от Варна отборите и Бургас се добре и футболани ще е добре, но................ уви.
БОГ ПРОЩАВА ЛЕВСКИ НЕ!!!

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот gogova4o » 06 дек 2009 19:31

може да си прав наистина трябва някой журналист да му зададе този въпрос лично ,чао за сега ще гледам вашите врагове
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот 0007 » 06 дек 2009 19:51

Неправилен въпрос.Правилният е:Кой не е некадърник?Некадърници според мен не са:Данчо Милиев,Божо Митрев,Веско Минев,Виктор Генев,Топчо,Гошо Петков,Дарко,Бардон и Мечо.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот mgj8 » 06 дек 2009 22:41

Момчета -днес е Никулден! Рибата мирише откъм ГЛАВАТА.А в БГ футбола много глави-затова смърди...Напролет който ходи на мач-с противогаз!
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот delpi » 07 дек 2009 15:29

DukeUnv написа:Ако бяхме били тая тема нямаше да я има, нали? Просто знаете само да плюете по клуба, вие не сте фенове!!!! Изображение


Пич на теб не ти ли омръзна да падаме и да ставаме за смях на всички фронтове? То търпение, търпение... ама докога??? Бихме 2-3 мача Своге, Мездра и морето и всички решиха, че сме излезли от кризата... да ама не, дори и в тези 2-3 мача победата дойде с много мъка, може би ако изключим морето, които незнаеха къде се намират. Слаби, слаби, слаби...

Грозно е разбираш ли... грозно е да гледам вчера как Сърмов пада за дузпа и става и се хили все едно е направил геройството на годината. Грозно е почти всяка атака към вратата ни да е голово положение за противника. Грозно е след края на мача да казваме, че сме паднали защото не сме вкарали ОГРОМНИЯ брой положения, които сме създали... във вчерашния мач 2!!!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот garfild8 » 07 дек 2009 16:09

Много сте зле.Луд късмет извадихте,все още да сте на пето място.Не можете да ме убедите в противното.Хак да ви е и да си видите жалката стока.
Само Черно море.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Кой е най-некадърният???

Мнениеот _RoKi_ » 13 дек 2009 12:38

Класацията за мен водят Йовов и Г. Христов-тези,ако ги махнем зимата ще видите разликата :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 66 госта