Лацио-Левски 17.12 22:05 ч.Про БГ Официална тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Лацио-Левски 17.12 22:05 ч.Про БГ Официална тема

Мнениеот peterx » 03 дек 2009 12:28

Нека тук коментираме предстоящия мач в Италия. Вярно, че има цели две седмици дотогава, но все пак това ни е последният мач в Лига Европа за тази година.
Какво смятате за мача? Имаме ли шансове да вземем нещо?
С какъв състав трябва да излезем?

Аз мисля, че може да направим нещо смислено, но само ако футболистите ни си повярват. Вчера те не играха срещу хора от плът и кръв, а срещу 90 млн. по техните собствени думи. Затова и загубихме. А Виляреал далеч не са това страшилище, за което ги представят нашите медии. Срещу Залцбург изиграхме добър мач и загубихме само от малшанс (в момента тия средняци са с пълен актив от 15 т.). Лацио далеч не е убедителен в своето представяне, а и вече загубиха шансове за класиране. И двата отбора ще играят за престиж - така че това ще бъде нашият шанс да завършим поне с малко достойнство участието си в ЛЕ.

Що се отнася до състава - аз смятам, че трябва да заложим на млади играчи. В мач за престиж нямаме нужда от Симонович, Йовов и сие.

[center]Митрев
Миланов - Рабех - Милиев - Минев
Балтанов
Бардон - Тасевски
Васев - Табаков - Ники Димитров[/center]
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

Потребителски аватар
San-Jose
Мнения: 662
Регистриран на: 11 ное 2009 14:34
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот San-Jose » 03 дек 2009 12:45

С титулярите+допинг, Лацио отпадна, ще излязат с юношите, това ви е шанса за 0:0 и първа точка

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот YoTheReal » 03 дек 2009 12:47

И последна...

Искам просто един гол.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

nekoi
Мнения: 2
Регистриран на: 17 сеп 2008 22:55
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот nekoi » 03 дек 2009 12:54

До 5-тата минута всеки офанзивен играч на Лацио, трябва да бъде "качествено" ритнат поне вднъж...
Така ще ги откажем съвсем да играят, никой не иска да бъде контузен в мач без значени.

Потребителски аватар
San-Jose
Мнения: 662
Регистриран на: 11 ное 2009 14:34
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот San-Jose » 03 дек 2009 12:57

nekoi написа:До 5-тата минута всеки офанзивен играч на Лацио, трябва да бъде "качествено" ритнат поне вднъж...
Така ще ги откажем съвсем да играят, никой не иска да бъде контузен в мач без значени.

Мислиш ли, че ще излязат с титулярите, те когато имат важен мач от евротурнирите не им пука много и отиват с доста резерви, защото е по-важно за тях първенството на Италия, а сега когато отпаднаха едва ли ще излязат с какъвто и да е качествен играч

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот peterx » 03 дек 2009 13:01

San-Jose написа:С титулярите+допинг, Лацио отпадна, ще излязат с юношите, това ви е шанса за 0:0 и първа точка

Просто не виждам как ще излезем с голяма част от титулярите, имайки предивид програмата - имахме мач миналата събота, мач вчера, за първенство на 6-ти, отложен за купата на 9-ти, при класиране още един за купата на 12-ти и само 5 дена след това гостуваме на Лацио. При нашата "отлична" подготовка нищо чудно да има още контузени и изморени футболисти.
Надали и Лацио ще излязат с най-доброто в мач без значение за тях (в Италия са само на точка от зоната на изпадащите; това не е голямо успокоение, защото Виляреал са 13-ти в Испания).
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

видолов
Мнения: 84
Регистриран на: 13 окт 2009 23:09

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот видолов » 03 дек 2009 13:03

4:0 за Лацио
гаргамел обича хмел

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 03 дек 2009 13:08

Лацио ще ни бие,то е ясно като бял ден!Аз искам да виждам повече млади,дайте шанс на Балджията,Табака,Генев...Нека се случи нещо хубаво в края-нека римската публика види МЛАДИТЕ ни играчи,то другото е ясно,ами поне това...Мааааалко поне да ни стопли...

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот vladomin_ » 03 дек 2009 13:25

Не е важно колко ще завърши мача с Лацио. Важно е да се играе правилно. Да има постройка на отбора като цяло. Снощи ако ви обърна внимание самия коментатор на мача каза, че това се учи още в детско-юношеските школи. Значи имам предвид щом топката попадне в противников футболист най-малко двама трябва да има срещу него. И да се наложи някакъв стил с по бързо обработване на топката и игра с едно докосване. И да се действа пред противниковото поле с ниски топки по земя. Както се играе в големите клубове. Че няма да се поучат тези резултати няма, каквито постигат Барселона да кажем. Но да се налага този стил още в детско-юношеските школи. И това не важи само за Левски, а за всички български отбори. Няма да стане бързо за месец година или две, но да се работи в правилна посока. От кога съм писал да се изпращат треньори, които работят с подрастващите на специализация в големите клубове в чужбина. И Валентин Михов същото го каза. Няма бази да, но съгласете с мен, че няма и треньори в школите. Работят за някакви мижави пари, дойде някой бизнесмен каже му сина ми искам да играе, даде му някой лев и талантливите деца така умират. В същто време самите собственици на клубове искат бързи печалби. Накупят един билюк чужденци и ще атакуваме лига Европа или Шампионска лига. Не е това пътя разберете ме. Пътя е школите в България да заработят в правилна посока. Или ако искаме да имаме силен национален отбор, както се прави в Унгария талантливите деца да се изпращат направо в школите на големите европейски грандове.
ВДинев

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Лацио-Левски 17.12 22:05 ч. Официална тема

Мнениеот DukeUnv » 03 дек 2009 14:11

Колкото и да не ми се иска съм сигурен, че и там няма да вземем нищо.. Просто не сме за Лига Европа, поне за момента. Има няколко човека, които се опитват да играят в отбора, но такива като Георги Христов, които развалят цялата работа няма как да стане.. Моята прогноза е 3 : 1 - Дай Боже най-после да вкараме 1вия си гол. :oops:
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 152 госта