Война! БФС нападна Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Война! БФС нападна Левски

Мнениеот unist_gp » 27 ное 2009 01:10

Това е нечувано!
Нечувано и невиждано в европейската история е национална футболна централа да напада публично голям клуб. Това го няма и в Африка. То е триумф на простотията.
Абсолютно никакво значение няма дали от Левски са прави в нападките след мача с Литекс. Да не би сър Алекс Фъргюсън да е прав, когато след всеки мач ругае съдиите? Но една централа да си напада членовете е простащина. Все едно Министерският съвет да напише декларация срещу Министерството на финансите.
Това не е война срещу Левски. Това е война срещу българския футбол. Позор!
Господи, какви хора управляват футбола.

http://7sport.net/7sport/index.htm

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот Alex » 27 ное 2009 01:30

За мен поведението на Левски в конкретната ситуация е тооолкова дебилно, че нямам думи - колкото и остро да бяха реагирали футболния съюз все щяха да са прави.

Няма кво да се лъжем на крива ракета космоса и е виновен. Съдията наистина имаше безброй грешки, ама ако се гледа мача под лупа и се анализира всяка ситуация, истината е, че просто още първото полувреме трябваше да изгони няколко човека (особено Бардон и Кишишев).

Но докато 80% от разбора в съблекалнята е "съдията е .......", футболистите винаги ще излизат готови да го изядат за всяко решение. Според мен, ако БФС бяха стабилни и не робуваха на имена като Левски и ЦСКА, трябва да се свирят още по-строго мачовете и като се прекратят 2-3 за червени картони (а никой не може да ме убеди, че поне 5 човека от Левски не бяха за гонене само за поведението си, включително и Гонзо), президентите ще разберат, че няма смисъл да си дават парите на някакви принцеси, които си търсят оправдание за слабите си изяви.

Вярно, че е по-лесно да се реагира емоционално и на публиката и харесва, и служи за добро оправдание, но...

п.с. коментирам само Левски, щото другите въобще не ме интересуват.

п.с. сори за мнението... надявам се да запазите добрия тон и след него
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот kartago » 27 ное 2009 03:05

Alex написа:За мен поведението на Левски в конкретната ситуация е тооолкова дебилно, че нямам думи - колкото и остро да бяха реагирали футболния съюз все щяха да са прави.

Няма кво да се лъжем на крива ракета космоса и е виновен. Съдията наистина имаше безброй грешки, ама ако се гледа мача под лупа и се анализира всяка ситуация, истината е, че просто още първото полувреме трябваше да изгони няколко човека (особено Бардон и Кишишев).

Но докато 80% от разбора в съблекалнята е "съдията е .......", футболистите винаги ще излизат готови да го изядат за всяко решение. Според мен, ако БФС бяха стабилни и не робуваха на имена като Левски и ЦСКА, трябва да се свирят още по-строго мачовете и като се прекратят 2-3 за червени картони (а никой не може да ме убеди, че поне 5 човека от Левски не бяха за гонене само за поведението си, включително и Гонзо), президентите ще разберат, че няма смисъл да си дават парите на някакви принцеси, които си търсят оправдание за слабите си изяви.

Вярно, че е по-лесно да се реагира емоционално и на публиката и харесва, и служи за добро оправдание, но...

п.с. коментирам само Левски, щото другите въобще не ме интересуват.

п.с. сори за мнението... надявам се да запазите добрия тон и след него

Аз поне ще запазя добрия тон! Благодаря за това мнение, защото тази вечер също си пуснах мача и го гледах.................ами какво да кажа, това е бъдещето на нашето съдийство!..........Че грешеше, грешеше, но и в двете страни, ама това вече на повторение! Не че поддържаше някого! Даде картон на Минев заради реплика, жестикулации, спиране на контраатака, нормално, уж е професионален футболист, ами да се пази след това! Отиде при Еньо и му обясни, всичко се вижда по телевизията, да не посяга с лакът при скачане, и че при следващ случай ще има картон! Е, как пък Кръстовчев точно така да не направи?!...........Нормален картон, втори! ............ Кишишев както си беше за гонене през първото полувреме, пуснете повторение и ги вижте двамата красавци как скачат и кой кого удря, а отделен е момента кой, как се мята, той Тинката така и получи втория жълт, или направо червен )))).....................Отиваме до изравнителния гол на "Литекс"........гледах всичко що се показваше след мача, и виждам интревю където Миланов казва, ми бутна ме отзад, чист фал,...............е стига де, не видя ли, че те събори Рабех?!.........Той извърши "нарушението" срещу Миланов, а Муши отстрани просто дебнеше!............Какво е гледал, Гонзо, и как не го е срам, не мога да разбера?!.................Всички можем да гледаме мача на повторение и НАИСТИНА го гледаме! Той също като футболист скачаше така, с лакъта напред! Така научен, така прави, може би, затова сега и защитава!............Завършвам, огромни комплименти към Alex за точното мнение! За такива мнения винаги ще имаш моята подкрепа! Наистина уважавам хората които стоят без очила, независимо червени или сини! Имаш моя респект!..................

soccerfen
Мнения: 1
Регистриран на: 27 ное 2009 03:19
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот soccerfen » 27 ное 2009 03:33

здравейте! за първи път влизам да споделя моето лично мнение. да уточня че не съм гледал мача директно. имам един въпрос. кой има интерес от раздухване и ескалиране на напрежението? АЗ МИСЛЯ че БАТКОВ И ОБКРЪЖЕНИЕТО МУ!!!!! феновете на синия отбор ще го осъзнаят доста късно за съжаление!

Потребителски аватар
bucky_barabata
Мнения: 185
Регистриран на: 24 мар 2008 17:10
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот bucky_barabata » 27 ное 2009 05:02

Според мен Левски уцелиха най-неподходящият момент да направат подобна изгъзица. Може би от това, че се натрупаха няколко поредни мача, в които все имат претенции, но не виждам с какво толкова много този съдия ги ощети. Факт е, че показа грешни преценки, видното беше при червените картони на Еньо и Кишишев, които бяха за спорни удари с ръка. Но това не показва безкрайно ощетяване или повлияване на развоя на мача.
За мен, много по-подходяща, а и достойна щеше да реакция от тима: 'играхме страхотно срещу отбора, който в момента най-просперира в България, макар да не победихме, показахме, че не все още сме в играта, съдията свири това, което видя, може би на моменти сгреши'. А не да се излиза едва ли не със становище, че Йорданов е дошъл с ясна поръчка от Литекс. В толкова много възможности можеше да ощети Левски, че просто си нямате на представа.

П.С Не прави чест на водещият на предаването и на неговите подгласници да говорят подобни олигофренщини след края на мача, дори и под емоция и пристрастия. Това говори за силна и честа алкхолна злоупотреба.

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот blue magic » 27 ное 2009 07:44

БФС се принизи до много ниско ниво с тази нелепа декларация. Вместо публично да признае грешките и да вземе адекватни мерки срещу смешния съдия, футболната ни институция изпадна в инфантилизъм.
Но единствената причина да пишат в такъв стил е че са гузни. Гузни, защото цяла България видя кой трябва да стане шампион.
Левски тази година загуби много мачове. Но досега никога не обвини съдията за това. Защото умеем да губим достойно, като голям отбор и да търсим първо грешките в себе си. Срещу Литекс не загубихме, но именно защото сме голям отбор не можем да стоим безучастни към гаврата.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2009 07:50

blue magic написа:БФС се принизи до много ниско ниво с тази нелепа декларация. Вместо публично да признае грешките и да вземе адекватни мерки срещу смешния съдия, футболната ни институция изпадна в инфантилизъм.
Но единствената причина да пишат в такъв стил е че са гузни. Гузни, защото цяла България видя кой трябва да стане шампион.
Левски тази година загуби много мачове. Но досега никога не обвини съдията за това. Защото умеем да губим достойно, като голям отбор и да търсим първо грешките в себе си. Срещу Литекс не загубихме, но именно защото сме голям отбор не можем да стоим безучастни към гаврата.


Умеете да губите достойно?!?И нито веднъж съдията не е бил виновен?!?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот Lyubooo » 27 ное 2009 07:54

хахахаха blue magic точно Левски никога не губи достойно, все нещо му е криво когато има загуба на точки и никога не търси вината в себе си! Левски играха грубо и затова имат повече червени картони, докато Литекс пък имат повече контузени играчи от този мач!!! Съдията свири почти по правилник, защото спести още картони!

Еньо имаше вид на дрогиран и озлобен тип, беше страшен за гледане, а действията му бяха заслужено маркирани от съдията!
Фаул при изравнителния гол за 2:2 наистина си няма, но явно в Левски с това са решили да обяснят загубата на точки, с този фаул и тенденциозно свирене! Само че да си пуснат някой техен мач (с Черно Море на Герена от предния сезон) например за да видят какво означава тенденциозно свирене или да видят истински непризнат фаул (за 3:2 срещу Локото на Лаута пак от миналия им шампионски сезон)!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот blue magic » 27 ное 2009 08:13

За справка на субектите, които иронично се учудват на моето писание, ще отбележа само, че тази година имаме 4 загубени мача в първенството и още няколко в ЕКТ, но НИКОГА не сме отправяли упрека: "Загубихме заради съдията!"
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

minoso
Мнения: 21
Регистриран на: 27 ное 2009 08:16
Контакти:

Re: Война! БФС нападна Левски

Мнениеот minoso » 27 ное 2009 08:26

kartago искам само да те питам , тъй като си гледал внимателно мача на запис би ли коментирал бодичека на Sandrino малко преди края( Sandrino бе замесен в изравнителния гол) ,според критериите на малоумния съдия в този мач въпросния футболист не заслужаваше ли втори жълт картон?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, futbolqga, Google [Bot] и 134 госта