Обективно мнение!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот child in time » 26 ное 2009 02:06

Според мен основния виновник да не гледаме страхотен мач след първите 20 минути е съдията! От там нататък тоя човек му изпусна края - картон , след картон безкраини разговори със играчите , накъсване на играта и тн! Не случаино на мн от играчите не им издържаха нервите и почнаха с простотиите! Изгонването на 7 та на Левски Еньо Кръстовчев, откровената налудничева постъпка на Тинката все провокирани от съдията събития! Не помня от кога не съм виждал толкова слабо съдиство! Тоя Съдия опропасти иначе хубавия ма4!
Последна промяна от child in time на 26 ное 2009 02:10, променено общо 1 път.
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот blue avalanche » 26 ное 2009 10:29

Tsetso написа:Е, щом така ви е добре - стойте си със сините очила... странно защо през тях се вижда розово. :)
Цитат от това, което е казал Топузаков:
...според мен резултатът е закономерен ... (за картоните) искаше да поуспокои мача, но не се получи. На нас ни се видя, че имаше нарушение, но след като е свирил гол, трябва да гледаме записа....

Цитат от това,което каза Дихонов:когато ни свирят чужди съдии,обикновено падаме!!!Коментар???

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот bigbonusprize » 26 ное 2009 10:54

Този сезон имахме много загуби. От силни отбори, от слаби отбори. Сега завършихме 2:2 с лидера на А група. Толкова голям яд досега не съм изпитвал! Такава откровенна свирня против Левски на Герена не съм виждал. Паднахме от Берое, паднахме от Черноморец и то се с едно положение за противника. Не ме беше и толкова яд срещу Локото, като изтървахме сигурна победа. Сега направо не мога да си намеря място от яд на тоя съдията, дето не ни позволи да си ги бием и да направим първенството интересно...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот MuFc1878 » 26 ное 2009 11:13

bigbonusprize написа:Този сезон имахме много загуби. От силни отбори, от слаби отбори. Сега завършихме 2:2 с лидера на А група. Толкова голям яд досега не съм изпитвал! Такава откровенна свирня против Левски на Герена не съм виждал. Паднахме от Берое, паднахме от Черноморец и то се с едно положение за противника. Не ме беше и толкова яд срещу Локото, като изтървахме сигурна победа. Сега направо не мога да си намеря място от яд на тоя съдията, дето не ни позволи да си ги бием и да направим първенството интересно...

Първенството не се решава на терена....
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот nikoko » 26 ное 2009 11:19

Напълно подкрепям Бигбонус,
След като цял сезон падахме, сега някой ни казаха, че не сме можели да губим!!!!
Напротив ние много добре знаем кога сме надиграни кога са ни победили без игра и го приемаме.
Такава гавра обаче не можем и не трябва да приемаме!!!
Не може Кишишев да влезе с бутоните в слабините на Жоазиньо, а в същото време да изгонят Кръстовчев!!!
Не може всеки един спорен фал да бъде даван за Литекс, и всяко нарушение на Левски да бъде декорирано- ей това не може!!!
Иначе да завършим наравно с водача в класирането може, мача можеше да завърши наравно дори и при 11 на 11, защото те пак можеша да вкарат някой случаен гол, но такива гаври не може и не трябва да се приемат!!!
Жалко че за толкова години във футбола Гришата нищо не научи. Не разбра че със съдии и уредени мачове нищо не става!!!

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот POPCORN » 26 ное 2009 11:23

niki87 написа:
kartago написа:Абе хайде спрете се малко най-накрая бе! Проданов, направо съм възхитен от производителността ти! Ти си работник мечта! Няма тема, където да не си влязъл и да не си написал по няколко поуста срещу всички които посмеят да не са съгласни с твоето мнение! Форум е, всеки има право на мнение, и аз не съм съгласен с тебе, но направо не смея да го напиша! :lol:

Прав си,време е да намалим малко оборотите :mrgreen: Тва за Проданов ме искефи много :lol: Аз пък за разлика от теб съм съгласен със всичко което пише :mrgreen:
Махам се,че почва репортажа за мача на Байерн :mrgreen:

е има си хас ти като си левскар.то и да не си съгласен ще кажеш съгласен съм.ходите там заедно на мачове у б и няма си съгласен!Факт е че феновете на повечето отбори са съгласни, че вчера съдята не е порязал толкова Левски София!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 ное 2009 11:26

Не обичам да се повтарям, но написах преди мача, че светът няма да свърши, дори да не победим "Литекс" и че с оглед на пропилените точки в средата на полусезона е нормално да се борим за място в тройката = ЛЕ и за спечелване на купата. Вярно е, че снощи съдията опорочи мача и подпря яко отбора от Ловеч, конкретно визирам първия жълт картон на Веско и втория жълт картон на Еньо, който беше абсолютно измислен, но даден точно навреме, когато с човек по-малко ги бяхме сгънали и водехме в резултата. Всички, които разбират от футбол знаят колко трудно е когато играеш само с 9 човека, дори и срещу десет. Иначе смятам, че нямаше никакви нарушения за дузпи в мача, не видях (това потвърди и Данчо Георгиев в коментара на Ring.bg, а той не може да бъде обвинен в антилевскарщина) и нарушение в нападение при втория гол на "Литекс". За съжаление тогава Рабех извърши може би единствената си, но фатална грешка в мача, като вместо да избие напред, успя да центрира топката в нашето наказателно поле, където след това двамата наши защитници си попречиха. Безумно беше и нарушението на Веско Минев, извършено при положение, че беше вече с един жълт картон. Може би, повтарям може би, защото отстрани е много лесно да се коментира, нашите трябваше да се опитат да задържат мъничко повече топката, предизвиквайки играчите на Ловеч да ги фаулират, вместо тези безадресни изчиствания на топката в края на мача.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот bigbonusprize » 26 ное 2009 11:28

POPCORN написа:е има си хас ти като си левскар.то и да не си съгласен ще кажеш съгласен съм.ходите там заедно на мачове у б и няма си съгласен!Факт е че феновете на повечето отбори са съгласни, че вчера съдята не е порязал толкова Левски София!


Пуканке, стига писа глупост. Не ни бил порязъл "толкова". А колко? Ти гледа ли мача? Видя ли как ги бяхме натиснали да вкараме 3ти гол. Бяхме ги натикали в тяхната половина и ги мачкахме. Топката не им давахме и какво стана? Хоп червен картон. И после издръж с 9 човека...
Я вземи гледай мача пак и погледни това толкова "обективно" съдийство. Можеше и повече да пореже Левски. Можеше и някоя дузпа да свири, че гаврата да е пълна и да могат да ни бият... Вчера показахме на цяла България, че Литекс не са толкова силни, колкото ги изкарват...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
gorg
Мнения: 315
Регистриран на: 17 юни 2008 15:58
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот gorg » 26 ное 2009 11:29

POPCORN написа:
niki87 написа:
kartago написа:Абе хайде спрете се малко най-накрая бе! Проданов, направо съм възхитен от производителността ти! Ти си работник мечта! Няма тема, където да не си влязъл и да не си написал по няколко поуста срещу всички които посмеят да не са съгласни с твоето мнение! Форум е, всеки има право на мнение, и аз не съм съгласен с тебе, но направо не смея да го напиша! :lol:

Прав си,време е да намалим малко оборотите :mrgreen: Тва за Проданов ме искефи много :lol: Аз пък за разлика от теб съм съгласен със всичко което пише :mrgreen:
Махам се,че почва репортажа за мача на Байерн :mrgreen:

е има си хас ти като си левскар.то и да не си съгласен ще кажеш съгласен съм.ходите там заедно на мачове у б и няма си съгласен!Факт е че феновете на повечето отбори са съгласни, че вчера съдята не е порязал толкова Левски София!



Е как ще го е порязал, даже добре че беше съдията иначе отнасяхме една 8-ца като вас преди 10-тина години! А сега сериозно - кои са феновете на повечето отбори - тези на цска и Литекс ли?!

dgekov
Мнения: 2
Регистриран на: 26 ное 2009 08:49
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот dgekov » 26 ное 2009 11:42

Captain Stottlemeyer написа:Не обичам да се повтарям, но написах преди мача, че светът няма да свърши, дори да не победим "Литекс" и че с оглед на пропилените точки в средата на полусезона е нормално да се борим за място в тройката = ЛЕ и за спечелване на купата. Вярно е, че снощи съдията опорочи мача и подпря яко отбора от Ловеч, конкретно визирам първия жълт картон на Веско и втория жълт картон на Еньо, който беше абсолютно измислен, но даден точно навреме, когато с човек по-малко ги бяхме сгънали и водехме в резултата. Всички, които разбират от футбол знаят колко трудно е когато играеш само с 9 човека, дори и срещу десет. Иначе смятам, че нямаше никакви нарушения за дузпи в мача, не видях (това потвърди и Данчо Георгиев в коментара на Ring.bg, а той не може да бъде обвинен в антилевскарщина) и нарушение в нападение при втория гол на "Литекс". За съжаление тогава Рабех извърши може би единствената си, но фатална грешка в мача, като вместо да избие напред, успя да центрира топката в нашето наказателно поле, където след това двамата наши защитници си попречиха. Безумно беше и нарушението на Веско Минев, извършено при положение, че беше вече с един жълт картон. Може би, повтарям може би, защото отстрани е много лесно да се коментира, нашите трябваше да се опитат да задържат мъничко повече топката, предизвиквайки играчите на Ловеч да ги фаулират, вместо тези безадресни изчиствания на топката в края на мача.
Иначе играта на нашите момчета снощи ми напълни душата и съм уверен, че ако играят така и през пролетта, и на Ловеч, и на Цецка Панчаревска, и на измисленият бургаски отбор (истинския - "нафтата" го прецакаха), останалите не ги броя, ще се стъжни много яко :mrgreen:




Пич ти си може би единствения точен,разбиращ ипризнаващ действителността левскар!Чест ти прави брато!И за нафтата си напълно прав!За кое всъщност е недоволството от съдията.Лактите си бяха лакти,фаловете на Минев-фалове,даже имаше и ръкомахания и ревания срещу решенията.Дане говоря за артисттичността на бразилеца...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, futbolqga и 47 госта