Обективно мнение!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
USF
Мнения: 155
Регистриран на: 10 окт 2009 22:54
Skype: staso_1990
Местоположение: България, Благоевград
Контакти:

Обективно мнение!!!

Мнениеот USF » 26 ное 2009 00:26

http://gong.bg/view_article.php?article_id=104653
Какви ли не глупости и просташки мнения чух и прочетох днес! Според мен най-обективното мнение тази вечер!!! Преспете, станете, закусете, пийте едно кафе и вижте на спокойствие ударът на Еньо с лакът(всеки кръг в Европа има такива картони, нали трябва да се учим от тях) и напълно редовния гол на Литекс, просто не може и да става дума за нарушение!!! ;)
В България има един вагон с железничари,
един кафез с канари,
един обор с левскари,
и седем милиона ЦСКА - ри!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 00:27

Е след като Топчо казва - съдията не искам да го коментирам - за какво говориш изобщо? Кво мнение, ние цяла вечер за съдията си говорим, той не го коментира, нещо неадекватно пусна...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот niki87 » 26 ное 2009 00:29

USF сваляй червените очилца,гаси компа и бързо в леглото!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 00:31

niki87 написа:USF сваляй червените очилца,гаси компа и бързо в леглото!


шшшшшшшт! Те са хулигани! Внимавай! Идея си нямаш какво правят (съвсем обективно) с перфораторите в рейсовете :mrgreen:

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот kartago » 26 ное 2009 00:33

Абе хайде спрете се малко най-накрая бе! Проданов, направо съм възхитен от производителността ти! Ти си работник мечта! Няма тема, където да не си влязъл и да не си написал по няколко поуста срещу всички които посмеят да не са съгласни с твоето мнение! Форум е, всеки има право на мнение, и аз не съм съгласен с тебе, но направо не смея да го напиша! :lol:

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 00:35

На теб нещо ти пречи с мисленето, но не съм сигурен, че утре проблема ще е отстранен, по-скоро си е по рождение. Как, при положение, че споровете са за съдийството, ти ми слагаш мнение, на човек, който отказва коментар за съдийството? Малко адекватност не може ли? Значи, аз и ти спорим за времето, идва Топчо и казва - абе нема да коментирам времето, ама в Африка има лъвове. И кво, мнението му е напълно точно, нали? Да ти имам и мисленето...

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот МЕЦИ » 26 ное 2009 00:36

USF написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=104653
Какви ли не глупости и просташки мнения чух и прочетох днес! Според мен най-обективното мнение тази вечер!!! Преспете, станете, закусете, пийте едно кафе и вижте на спокойствие ударът на Еньо с лакът(всеки кръг в Европа има такива картони, нали трябва да се учим от тях) и напълно редовния гол на Литекс, просто не може и да става дума за нарушение!!! ;)

Ти си изпии хапчетата
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот niki87 » 26 ное 2009 00:37

kartago написа:Абе хайде спрете се малко най-накрая бе! Проданов, направо съм възхитен от производителността ти! Ти си работник мечта! Няма тема, където да не си влязъл и да не си написал по няколко поуста срещу всички които посмеят да не са съгласни с твоето мнение! Форум е, всеки има право на мнение, и аз не съм съгласен с тебе, но направо не смея да го напиша! :lol:

Прав си,време е да намалим малко оборотите :mrgreen: Тва за Проданов ме искефи много :lol: Аз пък за разлика от теб съм съгласен със всичко което пише :mrgreen:
Махам се,че почва репортажа за мача на Байерн :mrgreen:

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот child in time » 26 ное 2009 00:38

Обективно мнение утре! Когато вс изтрезнеят! Сега само си чешем езиците и се озлобяваме излишно!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Обективно мнение!!!

Мнениеот kartago » 26 ное 2009 00:39

niki87 написа:
kartago написа:Абе хайде спрете се малко най-накрая бе! Проданов, направо съм възхитен от производителността ти! Ти си работник мечта! Няма тема, където да не си влязъл и да не си написал по няколко поуста срещу всички които посмеят да не са съгласни с твоето мнение! Форум е, всеки има право на мнение, и аз не съм съгласен с тебе, но направо не смея да го напиша! :lol:

Прав си,време е да намалим малко оборотите :mrgreen: Тва за Проданов ме искефи много :lol: Аз пък за разлика от теб съм съгласен със всичко което пише :mrgreen:
Махам се,че почва репортажа за мача на Байерн :mrgreen:

Ок, няма проблеми! Все пак си левскар и е разбираемо! Но пък и другите могат да имат право на мнение, и не са от "Левски", и въпреки това са от народа! Като мен например........


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: VDP и 64 госта