Дискусии: Левски - Литекс

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот gin » 27 ное 2009 22:00

blue avalanche написа:
gin написа:Слушам тримата хубавци-Вальо, Стефчо и Табаков как дружно защитават тезата, че всички ратуват за "Литекс шампион".Това видели, онова видели, ама не казват как целият стадион замлъкна при едно центриране към вратата на Левски, а Йовов посрещна топката първо с гърди после с дясната ръка!!! "Герена" замълча- още го помня.Колко зверски шута трябваше да отнесе Дока, докато го пратят в травматологията, господа коментатори?Един журналист трябва да търси истината, а вие си коменрирате колко сини са пристрастията ви."-Да давал картони" ,вие господа , на два срутихте радиото, камо ли да бе изгонил и Митрев или Топузаков за бабаитлъка около втория ни гол.И за последно -не знам какви са ви претенциите за надмощие, при положение ,че вторият гол за Левски беше от корнер при това трети поред...(нищо повече от стихийност в играта ви)

1.Кое от това,дето са казали,е невярно?Да ти припомня ли "обратния" фал в Бургас за първия гол?
2.Никой не твърди,че някои от нашите футболисти не играха грубо.Обаче:удар без топка на Нифлор,който,странно защо,не попадна в момировия репортаж,игра с ръка на Барт в наказателното поле.И,като си тръгнал по тази плоскост,ребро ли трябваше да строши Кишишев на Жо,за да го изгонят.И колко "зверски шута" отнесе Дока(не казвам нарушения,а "зверски шута",според теб)?
3."...претенции за надмощие..."Ми с 10 души обърнахме мача.А Литекс,след гола,какво направиха(да не говорим колко време с човек повече)?

1.Въпросните трима души в първата част на гонга бяха насочили усилията си само и единствено против изявленията на комисията, която заседава днес.Как всички ръководни фактори в съдийството решиха, че съдията има право в отсъжданията си , а само левскарите сте недоволни?Първият картон на Минев е логичен понеже спира съвсем нарочно контраатака-това не го признаха
2.Колоко пъти Дока беше повалян, когато се включваше на скорост-ВИНАГИ! Ако поне малко си играл организиран футбол щеше да знаеш, че когато спринтираш цялата мускулатура е под напрежение и всяка външна намеса е особено болезнена.Което по същество си е като "зверски шут", да не говорим колко напред беше топката, когато Бардон го довърши.
Ситуацията на Нифлор не бе показана по телевизията, а кракът на Кишишев не бе протегнат към телото на Жоазиньо (за разлика от Бардон).Жоазиньо се блъсна на практика в бедрото на Кишишев, а нямаше удър.
3.Левски изобщо не изглеждаше като шампион в по-голямата част от времето , когато беше с 11 души.Имаш ли разумно обяснение на това, как не поведохте и не ни смазахте преди "съдията да се намеси"?.Защото аз имам- просто в момента не сте по-добри от нас.Остава само да ти кажа, че статичните положения не се влияят от броя на играчите на терена, ако разликата е само в един.Гол от корнер или автогол, все тая единствено наша грешка , че нямахме човек на гредата. Само не знам колко време се игра чисто след като изгониха Еньо?
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот ehh » 28 ное 2009 00:44

gin написа:...Жоазиньо се блъсна на практика в бедрото на Кишишев, а нямаше удър.
...

Само това ми трябваше да прочета и нищо повече, за да разбера, че пишеш комедии.
Хайде оттеглете се вече във вашия форум и сънувайте оранжеви сънища.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта