Георги Христов твърдо вън от Левски!?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

DelPierro
Мнения: 65
Регистриран на: 09 мар 2009 09:40
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот DelPierro » 23 окт 2009 13:25

sslevski написа:Играчите на ЦСКА играят белот. Влиза Любо Пенев в съблекалнята и ги пита: - На какво играете? А те му отговарят: - На белот. Пенев се заглежда и пита: - А защо играете без купите? Играчите виновно: - Миии...тее..КУПИТЕ са в Левски!


След мача левски - вередер , Малката перука решил да се самоубие!! Дълго мислил в съблекалнята как да го направи и накрая го измислил - решил да отиде на цариградско и да се хвърли под 204, след 10 мин рейсът се задал , ники михайлов се засилил, хвърлил се ....... и рейсът му минал под плонжа!!!!!!

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот peterx » 23 окт 2009 13:55

Alternative написа:Незнам за Христов,но Йовов прави уникални пропуски.На празна врата или полупразна от 2 метра винаги цели гредатаИзображение

Не. Той Ицо е решил да постави световен рекорд по нацелени греди!
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот plamak » 23 окт 2009 18:07

Всички които четат Библията или са я прочели ще ме разберат и подкрепят, че Рокаджийството е поклонение на сатана и от там му идват проклятията. Жоро Христов трябва да се покае и да се обърне към БОГА и няма да има равен на себе си.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот tprodanov » 23 окт 2009 20:01

plamak написа:Всички които четат Библията или са я прочели ще ме разберат и подкрепят, че Рокаджийството е поклонение на сатана и от там му идват проклятията. Жоро Христов трябва да се покае и да се обърне към БОГА и няма да има равен на себе си.



:mrgreen: ахахахахахахаха, е тия ме кефят най-много. И викаш, в Библията пише за рокаджийството специално? Екстра си пич, затова дай да си слушаме чалгаджийките, съвсем богоугодно да гледаме разсъблечените парцали и да се чувстваме полусветци! Евала!

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот messi7 » 23 окт 2009 20:18

Plamak, рок музиката няма нищо общо. Това е музика на повече от 50 години с култура и ценностни, с много стилове и течения. Повечето банди имат смислени и разнообразни лирик и записването на един албум много време( музикантите дават всичко от себе си), а не като при чалгата - текстове за пиене, секс и яко кючеци ... Така че рок и метъл музиката трябва да му е от полза на Жорко и да го надъхва. Но изглежда Христов не става за цент. нападател. ;)
Изображение

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот birabecks » 23 окт 2009 21:41

plamak написа:Всички които четат Библията или са я прочели ще ме разберат и подкрепят, че Рокаджийството е поклонение на сатана и от там му идват проклятията. Жоро Христов трябва да се покае и да се обърне към БОГА и няма да има равен на себе си.

Бухахахахахаха...олеле майкоооо...Пламък,кух си като хралупа бе,майна.Мани,бегай! По темата кво да кажа...Христов играеше добре в "Ботев".Не знам каква е причината.Между другото,Милиев при нас също се справяше добре,а сега рядко играе титуляр.Явно,камъка си тежи на мястото. :|
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот Gutev » 24 ное 2009 08:39

plamak написа:Всички които четат Библията или са я прочели ще ме разберат и подкрепят, че Рокаджийството е поклонение на сатана и от там му идват проклятията. Жоро Христов трябва да се покае и да се обърне към БОГА и няма да има равен на себе си.

Не всички рокаджийски групи са сатанистки


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 54 госта