Седрик - истинския капитан

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Lord VOODOO » 05 окт 2009 00:41

ehh написа: Дано наистина зимата се разделим с лигльовците, защото жалко за играчи като Бардон.


За да продадеш нещо, трябва да има някой, който да иска да го купи! Не виждам как ще се разделите с "лигльовците" при положение, че никой няма да иска да се набута да го купи! Това е като да си сложиш таралеж в гащите!!!

А колкото до това Бардон да ви е капитан.... според мен капитан на един отбор трябва да бъде този, който във всеки един момент може да кресне на другите да се стегнат, този, чиято дума тежи в съблекалнята, този който с гордост и отговорност носи фланелката на клуба си и този, който може да научи съотборниците си на нещо полезно, а не на най-новият кючек в чалгаджийниците!!! Въпреки, че не съм левскар мисля, че Бардон напълно покрива тези условия, която съм изброил, така че лошо няма да ви е капитан! И без това е вторият най-сериозен в отбора ви след Гошо Петков!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Di Canio
Мнения: 80
Регистриран на: 23 сеп 2009 12:10
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Di Canio » 05 окт 2009 00:45

А ако не е тайна след като не си Левскар чий го дървиш тук изобщо?
Нас представляют в роли тупой шпаны и садистов,
Но "СкинХед" не значит "злодей".

НС СкинХед - смелость гнев и гордость.
НС СкинХед уличный солдат.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Lord VOODOO » 05 окт 2009 00:55

Di Canio написа:А ако не е тайна след като не си Левскар чий го дървиш тук изобщо?


Ако не е тайна, кога форума на Гонг стана твоя собственост, че да ми държиш сметка кога и къде ще пиша??? Форума на гонг е за всички, а раздела на Левски не е само за левскарите! Всеки,който иска може да си изказва мнението! А ако не ти понася, че тук пишат и фенове на други отбори.... ми пътя, чертата..., по принцип лафа продължава с "и на майка ти в устата", но ще бъде културен и ще перифразирам: на който не му понася да се изнася!!!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Di Canio
Мнения: 80
Регистриран на: 23 сеп 2009 12:10
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Di Canio » 05 окт 2009 00:57

Бе само за майка ми не говори да не ставаме на кълбета? Става ли? А иначе по "Чертите" не си падам ако ти си падаш си е твой проблема :) А другото което е едва ли щеше да има разграничаване по отбори ако форума беше един за всички :) Май си гледал много Тримата Мускетари :)
Нас представляют в роли тупой шпаны и садистов,
Но "СкинХед" не значит "злодей".

НС СкинХед - смелость гнев и гордость.
НС СкинХед уличный солдат.

Потребителски аватар
BoB0
Мнения: 303
Регистриран на: 10 юли 2009 15:34
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот BoB0 » 05 окт 2009 00:58

Di Canio написа:В този отбор в момента не виждам кой освен Божидар Митрев може да носи капитанската Лента. В момента той е най-обичан от публиката!

Живко също заслужава. Абсолютно никой друг. Чужденец да ни е капитан тва е срамота.

Потребителски аватар
Di Canio
Мнения: 80
Регистриран на: 23 сеп 2009 12:10
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Di Canio » 05 окт 2009 00:59

Живко да. Признал съм го. Абсолютното олицетворение на Българина ТЪП И УПОРИТ. Борбено момче и така и не се научи да центрира но това го компенсира с борбеност :)
Нас представляют в роли тупой шпаны и садистов,
Но "СкинХед" не значит "злодей".

НС СкинХед - смелость гнев и гордость.
НС СкинХед уличный солдат.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот batmanlevski » 05 окт 2009 01:00

седрик става за капитан,аз мисля че от него ще излезе и страхотен треньор.някой знае ли дали има треньорска школа
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

jivko_d83
Мнения: 27
Регистриран на: 02 окт 2009 01:12
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот jivko_d83 » 05 окт 2009 01:08

Защо чужденец да не става?

Лекенцата, които мятата гюбеци по дискотеките и са всяка вечер талпи повече ли стават?

Няма значение националност, а принос и любов към отбора + качества и характер

Джон Ингълс спомняш ли си го? Голям беше.

Потребителски аватар
Di Canio
Мнения: 80
Регистриран на: 23 сеп 2009 12:10
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот Di Canio » 05 окт 2009 01:15

Джонката само може да оспори Гонзо и Наско сираков по ефективност на вкарване на голове на ЦДНА :) Колкото мача игра Джони толко гола вкара.
Нас представляют в роли тупой шпаны и садистов,
Но "СкинХед" не значит "злодей".

НС СкинХед - смелость гнев и гордость.
НС СкинХед уличный солдат.

jivko_d83
Мнения: 27
Регистриран на: 02 окт 2009 01:12
Контакти:

Re: Седрик - истинския капитан

Мнениеот jivko_d83 » 05 окт 2009 01:22

Джонката няма да го забравя никога.

А с тази песен предлагам да надъхаме наште мишоци, ако не стане поне да ги набием на нея :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=tPIO86jTrQQ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта