Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 05 юли 2018 16:20

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
Офтопик:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:И, какво се случва с питането ми?

Случи се така,че в синия подфорум са забранени някои писаници,за да не се провокират левскарите,както и че са непрепоръчителни някои писаници с цел да не се дразнят феновете в червения подфорум.Дет се вика,стигнахме до заключението да има мир и любов.

Тогава, щом освен официалните правила на форума, сте си разработили и други правилца, очевидно неписани, би ли бил така любезен да изброиш, все пак, кои са тези "забранените или непрепоръчителни писаници" :shock: в подфорума, който ти администрираш. Аз за него питам, в синия нямам проблеми, а и за там има към кого да се обърна с въпроси.

Ами зависи от ситуацията.По преценка,че няма коментарът да доведе до интересен диалог между двете страни, се налага да се изтрие.Но в някои ситуации се оставя,но това е по преценка и съображение със ситуацията.

Значи, според твоята преценка, този коментар в никакъв случай нямаше да доведе до интересен диалог между двете страни и затова ти реши да му теглиш ножа? :shock: :shock: :shock:
Днес в сайта на УЕФА, докато разглеждах какво-що има като информация за родните отбори, попаднах на това:
https://www.uefa.com/teamsandplayers/te ... index.html
Публукувам го тук, защото е пряко свързано с отбора на ГГ и косвено с думата "магия". :)

Колегата горе ти го е написал.Замисли се малко дали ще доведе до адекватна дискусия..
Само за сведение :arrow: това е форум,а не личен Фейсбук на Сульо....тук се пишат коментари с цел дискусия.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 05 юли 2018 18:07

rhaegar написа:Не че ме засяга конкретната ситуация, но съм склонен да се съглася с Делянски в случая. Каква интересна дискусия, освен пореден рунд на "при познавачи сте, ЦСКА-София е Литекс" срещу "гледайте си работа, говеда", ще се получи?


Така е, затова пък много по-интересна дискусия ще се получи, когато въпросният модератор нарече "малоумници" група потребители. ;) Виж, ако ти го обидиш, отиваш 1 месец в почивка.

Чудесни правила си имате.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 05 юли 2018 18:12

Е, това вече е съвсем друг проблем.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 05 юли 2018 18:27

1982 написа:
rhaegar написа:Не че ме засяга конкретната ситуация, но съм склонен да се съглася с Делянски в случая. Каква интересна дискусия, освен пореден рунд на "при познавачи сте, ЦСКА-София е Литекс" срещу "гледайте си работа, говеда", ще се получи?


Така е, затова пък много по-интересна дискусия ще се получи, когато въпросният модератор нарече "малоумници" група потребители. ;) Виж, ако ти го обидиш, отиваш 1 месец в почивка.

Чудесни правила си имате.

Явно някой се е припознал в това в кавичките..кофти.Чудно кой ли е?Да излезе,та да му се извиня.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 05 юли 2018 19:03

Не знам дали някой се е припознал, но знам, че е недопустимо модератор да обижда, тоест да погазва правилата на форума, след като самият той е получил права за такъв, именно за да следи за тяхното спазване.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivo55 » 05 юли 2018 19:05

Цифра, не мрънкай. Мъж си.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 05 юли 2018 20:53

Не мрънкам, просто искам да знам защо някои модератори сами нарушавата правилата, и то напълно безнаказано, после същите тези го играят стожери на реда и дисциплината .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 06 юли 2018 02:12

Естествено, че Модератор няма право да обижда никой потребител по какъвто и е да повод. Това какво се трие в дадена тема си е по преценка на Модератора с цел да се избегнат провокации, а в случаят с въпросният коментар се е целяло повече това от колкото да се заформи някаква дискусия. На всички ви е ясно, че на тази тема няма как да стане нормална дискусия и рано или късно всичко се обърква и започват да валят наказания към този и онзи.

Пак повтарям, че Модератор няма право да обижда и да налага своето виждане над нещата както му харесва, така че ще помоля колегата delqnski47 ако се е изтървал в някои теми да не се повтаря повече. Това, че е локален Модератор не го защитават по никакъв начин и ако се прецени според нарушението може и да получи наказание.

Много моля да не обръщате темата в разговори и нападки кой е прав и кой крив. Като смятате, че дадено мнение е в нарушение ползвайте и бутона за докладване и така ще може да се види по бързо и да се вземе решение. Това, че сте сигнализирали не означава, че на 100% мнението ще се изтрие или даденият потребител ще получи наказание.

Дръжте се като големи хора, а не като деца, благодаря!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 06 юли 2018 11:11

paceto написа:На всички ви е ясно, че на тази тема няма как да стане нормална дискусия и рано или късно всичко се обърква и започват да валят наказания към този и онзи.


Че то нормална дискусия почти по нищо не може да стане :lol: .....

Тази тема е неизбежна, ако не си забелязал, редовно се зачеква и по другите подфоруми. Едно момче от Славия също писка защо му е изтрита темата по въпроса. Като се трие масово и безогледно почти всичко по случая, без значение дали е по правилата или не, остава впечатлението, че сте като някои медии, които се опитват до потулват всичко и да се правят, че нищо не се е случило.

Иначе обидите по оста фенове на Левски и фенове на онзи преместен отбор, са си ежедневие и без да се коментира грандиозната измама, като накрая отново се стига до темата ама "кои сте всъщност вие". :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Ozzimozzi » 06 юли 2018 11:29

1982 написа:
paceto написа:На всички ви е ясно, че на тази тема няма как да стане нормална дискусия и рано или късно всичко се обърква и започват да валят наказания към този и онзи.


Че то нормална дискусия почти по нищо не може да стане :lol: .....


Няма как да се получи нормална дискусия, при положение че се търси провокация, а после тичаме да се оплакваме от модерирането. Модор добре предложи да се направи една тема-кенеф без модериране и всеки, който изпитва нужда да ходи да се облекчава там, а не в останалите теми. На нормалните потребители е втръснало да четат едни и същи глупости от едни и същи потребители.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 31 госта